Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
109
...
251
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 септември 2018
Пак не мога да намеря сериал за гледане. Пуснах Джак Райън - талибани, новия Осама => директно се отказах след един епизод. Абсурдно е 2018 година да ни се сервират подобни сюжетни нишки. Айде, с някакви есктремисти в Европа щеше да е по-интересно... ама тая глупост - абсурд.

Тръгнах да гледам втори сезон на Iron Fist - бахти глупостта, тези сериали на Netflix вече лъхат от безидейност. Два епизода едвам изгледах и в кофата.

Поне свалих Legion и погледах един епизод, ще продължа с него най-накрая.

thementalist
Мнения: 54
Цитиране
17 септември 2018
Гледал ли си Person of interest?
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 септември 2018
Гледах... то тоя сериал не почна ли преди 10 години? Че вече ми се струва, че някъде толкова бяха. Харесваше ми в началото, там след трети сезон или нещо такова съвсем избиха дивото с някакви безумия, ама продължих да го гледам.

Апропо снощи почнах някакъв нов сериал - You, може и да се окаже як, пилотният епизод ме израдва здраво. Има и още един, ще видя дали ще запази темпото.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 септември 2018
thementalist
Мнения: 54
Цитиране
18 септември 2018
От 2011 до 2016 се излъчваше.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
19 септември 2018
Хах. На мен ми се струва като преди цяла вечност.

@darkblue - На поредния марвелски филм трейлърът трябва да е "пореден марвелски филм". Макар че и този ще гледам вероятно. Че ми стана навик в последните месеци. Приятни дъвки.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
20 септември 2018
@pseto - така е, вече ги знем.. един филм им е як... други два не са... дано този да е сполучлив
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
22 септември 2018
Аз ги гледам всичките с еднакво око реално. Як, не як, пиеш три бири, гледаш ефектчета и стига да няма прекалено много пищящи деца в киното всичко е чук.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 септември 2018
Ще видим и този филм. Марвел е силна и ала бала даже май и повече от супермен, а като падна от космоса и се заби в тоя магазин.. си лежи на пода само с паднали неща от тавана. На пода нищо му нямаше, предполагам че доста голям кратер трябваше да стане поне, ако е удароустойчива като супермен и повече.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
25 септември 2018
Нз за Вас, ама на мен "Капитан Марвел" ми се струва предвидим само от трейлъра. Но се надявам да остана изненадан !
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 септември 2018
Аз не търся непредвидимост от тези филми, искам само да нямат обидно тъп сюжет. Това ме устройва. Но към тоя филм конкретно имам някакви подозрения, дори и като за марвелски. Нямам идея защо.

Хубаво все пак, че почва октомври и уж ще има повече сериали. Че вече почнах какви ли не безумия да пробвам от липси. Дано и нещо ново стартира. Че миналата година... не помня някакъв особено силен сериал да е почвал.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
01 октомври 2018
Castle Rock ме нахъса, ама нещо...
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 октомври 2018
Ми сериалът си е джейджейебрамска история. Почва интересно, удря лека греда малко след средата и към края е направо от дузпа в тъч. Ще видим какви ще ги дробят втория сезон.

А иначе Venom като чета ранните отзиви - май не си струва особено да се закара човек до киното. Marvel уцелиха формулата, ама другите като се опитват да направят успешни комиксови адаптации явно се оакват.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
03 октомври 2018
За Venom и аз чета кофти ревюта, но още като четох какво ще представлява Еди Брок/Венъм усетих че филма ще бъде миш/маш.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 октомври 2018
Яко го хейтват от доста страни. Явно ще се гледа в торентите... евентуално.

Апропо гледах The Dragon Prince - нелоша приказка, естествено доста детински направен, ама става така за лековатичко разпускане.

<
1
...
109
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.