Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
110
...
251
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
31 октомври 2018
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
22 ноември 2018
Очаквах новия сериaл на DC Titans да е някаква боза, а се оказа приятна изненада. Дано има още сезони.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
26 ноември 2018
Ще му хвърля едно око. Макар че тези дни нещо не ми остава много време за сериали, но от друга страна повечето ме дразнят доста. Трябва да видя дали не е почнало нещо ново и интересно...

Всъщност трябва да изгледам BoJack Horseman новия сезон, това е наистина гениален сериал, макар на моменти тежките моменти идват доста... тежки. Тъй че не съм сигурен дали ще съм в настроение да го гледам. Ама кой знае.

Сега пуснах и House of Cards... който си върви, някак, ама без Спейси не е същото. Честно казано на мен не ми дреме много-много там какви изпълнения с какви мъже е правил, стига да си играе ролите както трябва, ама явно е свършено с неговата кариера покрай Уайнщайнските скандали.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
04 декември 2018
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 декември 2018
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
08 декември 2018
Миналият филм ми дойде много прехвален и разхвърлян, ама... тези комикс дъвки са окей за изключване на мозъка, тъй че защо не. Чудех се и за Бохемската рапсодия, ама съм прекалено голям фен на Queen и имам чувството, че ще съм разочарован, тъй че май ще се пасува там. Имам някакво усещане без да съм чел, че Браъйн Мей ще обърне светлините на прожекторите към себе си (както прави с тези супер криви и нетърпими от моя гледна точка Queen проекти в последните години, от които Джон Дийкън изобщо се разграничи и направи много добре).

Ама това като лирично отклонение.

Гледах някакъв трейлър за този филма за Дик Чейни с Бейл, май ми хвана окото, особено щом ще го правят някаква черна комедия. Пък и как да не гледаш филм с президент-дебил като един персонаж и вероятно най-омразният политик в САЩ изобщо като друг.

П.С. Някой да е мяркал някой нов читав сериал?

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 декември 2018
Гледах Creed 2 в киното онзи ден - изненада ме приятно. Ясно е, че е предсказуем в куп моменти, но пък от една страна спортната част беше доста реалистично направена, а от друга - персонажите бяха доста добри. Като цяло доста добре, а и Слай прави супер роля, като си представи човек колко го ебаваха преди години за актьорските му качества. Същевременно Джейсън Стейтъм не знам дали има и един филм, в който да покаже някаква актьорска дълбочина. Макар че си се вижда колко важна е Роки серията за Сталоун, а и първият филм си остава класика.

Бохемската рапсодия... нещо мисля да я игнорирам, че имам значителни съмнения. Като плъзне из торентите може и да я изгледам.

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
11 декември 2018
Pseto, в момента съм на четвърти епизод от The Haunting of Hill House и не мога да дам окончателно мнение,нито пък знам дали ще ти е нов, но ме е заковал яко.
Бохемска рапсодия бива доста, много добър каст и човешки направен филм. За първи път виждам толкова пълен киносалон в два слеобед, а колко различни поколения бяха вътре .....
Колкото до филма за Чейни, само присъствието на Бейл го прави задължителен - преди време за Механикът беше свалил горе-долу толкова кила, колкото е качил сега. Уникален актьор за мен.Пък и Сам Рокуел не е за изхвърляне.
Georgy
Мнения: 10
Цитиране
11 декември 2018
Рапсодията я чаках с нетърпение. Обаче Саша Коен като се махна, рязко ме отблъсна особено като добавим на Мей изцепките, не съм му фен и аз. А иначе фен съм на Малек, ама Боратчо е друга класа, щеше да е перфектен.
Иначе най-накрая сварих да гледам нещо: Memories of Murder от 2003. Корейски криминален. По принцип не си падам, но тоз го видях в едно каналче в тубата за видео есета и анализи. Ако можеш да привикнеш с манталитета им филма е велик. Отдавна не ме е държал на нокти така филм. Няма да спойлвам, ама за канала дава гледната точка на монтажиста и е феноменално. Препоръчвам тези за Джеки Чан, Робин Уилямс, Куросава, Чък Джоунс, Едгар Райт и Бъстър Кийтън - абе като цяло всичките. Ей едно линкче

https://www.youtube.com/user/everyframeapainting

"The pendulum of the mind oscillates between sense and nonsense, not between right and wrong.” ~ Carl Jung
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
11 декември 2018
Чудя се дали да не хвърля едно око на филмите по DC комиксите, като се почне от Man of steel та до Aquamen след няколко дни в кината. Гледали ли сте ги, яки ли са?
Все отлагам да ги почна, че след MARVEL филмите може да ми бледнеят.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
12 декември 2018
Aз лично не ти препоръчвам. Стигнеш ли до бозите Батмен срещу Супермен си приготви торбички за повръщане
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 декември 2018
Аз гледах единия филм на DC там с многото герои и като цяло ги правят под нивото на Marvel. Вторите са приятни безмозъчни дъвките, докато DC вървят на ръба на търпимото.

@Art3mis, това The Haunting of Hill House ще му хвърля едно око. То реално трябва да огледам какво имат Netflix като цяло, че общо взето все още поддържат ниво (въпреки че започват да залагат силно на количеството). Може и да изскочи нещо.

@Georgy, и на мен щеше да ми хареса Саша Барон Коен, но явно заради Борат и подобните му персонажи са го резнали. Което е кофти, ама... Холивуд. А за корейските филми - още не съм скочил на тях, че ще вземат да ми захаресат и тогава не знам какво ще правя.

Georgy
Мнения: 10
Цитиране
16 декември 2018
Сашето го изгониха, защото искаше фокуса да е главно върху Фреди - филма да е за него, докато Мей искал да е за групата и да обхване всички. А за корейското кино, опасенията ти са много оправдани. Аз така като се отвратих тотално от Холивуд и почнах на европейско и азиатско да тичам, корейските най-много ме захапаха, тез хора са изроди!

@nathandfan, за DC-тата, Man of Steel e страшен, особено бойните секции много къртят, Батман срещу Супермен беше приемлив, най-вече ако си гледал The Dark Knight Returns (анимационен в две части). А Жъстис лигата макар че я харесах беше зле, особено покрай дупките в сюжетни линии поставени във BvS, а при JL непокрити заради смяната на режисьора. И все пак ги предпочитам пред марвелските, защото ме е яд на Марвел, че наливат толкова пари в добри кадри, а ги използват на сигурно като правят поредната шарена тъпотия, дето в половината от времето няма логика и не поемат никакви рискове да създадат нещо феноменално. Бах го, на infity war колко псувах през цялото време, нелогични действия, пълна противоречивост, тъпи не на място шеги, не знам защо си го причинявам.
Абе като цяло в днешно време т'ва не са никви супер герой, едно време к'ви имаше

"The pendulum of the mind oscillates between sense and nonsense, not between right and wrong.” ~ Carl Jung
Enetor
Мнения: 61
Цитиране
16 декември 2018
На мен пък точно бойните сцени в Man of Steel ми бяха адски скучни. Само летяха и бутаха някакви сгради в продължение на 20 минути. Невероятна хореография. Иначе, който се кефи на DC и не е пробвал още сериала Titans да му хвърли едно око.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 декември 2018
Тъкмо го свалих Titans, ще му хвърля едно око задължително. Особено и като няма какво да се гледа. Щях да погледам и Nightflyers, ама нещо негативните отзиви в idmb ме спират. Обикновено всичко с оценка под 7 е тотал щета, изключенията по традиция са адски, адски малко...

@Georgi - то аз имам и една друга причина да не пускам чуждоезични сериали и тя е, че трябва да ги гледам внимателно, понеже по-често са ми като фон на другия монитор, а на корейски.

Иначе Marvel правят филми на кило, да, също така сюжетните нишки се развиват супер предвидимо. Но за сметка на това поне нивото си е някакво средно-прилично, намерили са формулата и не си правят експерименти. Някои от филмите на DC са просто необясними - какво точно са се опитали да постигнати режисьори, продуценти и всички там други водещи типове.

<
1
...
110
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.