Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
111
...
250
>
Georgy
Мнения: 10
Цитиране
18 декември 2018
Не не, не ме разбирай грешно, филмите им са точно това - прилични, но нищо повече, което е жалкото. Даже Инкредибъл Хълка, първият тенеке човек, Тор и Капитан Америка много жестоко ме изкефиха, ама от там насетне...
Просто правят кофти решения залагайки на сигурно и това е страшно разочароващо. Особено ако гледаш някой от великите и после е много трудно да се климатизираш на визуалните дъвки без много смисъл.
А корейските сериали са яко Телемудно, препоръчвам киното само
"The pendulum of the mind oscillates between sense and nonsense, not between right and wrong.” ~ Carl Jung
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
20 декември 2018
eeeee
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
22 декември 2018
Може и да става тази дъвка, но ме обхващат някакви съмнения, гледайки този трейлър. Струва ми се, че почти всичко интересно от филма е показано само в него.

Иначе пуснах един епизод на Titans, доста добре, покрай марвелските неща не очаквах толкова приятна бруталност.

Art3mis
Мнения: 269
Цитиране
31 декември 2018
Някой да изглдал вече интрактивния вариант на Black Mirror?
Georgy
Мнения: 10
Цитиране
31 декември 2018
"The pendulum of the mind oscillates between sense and nonsense, not between right and wrong.” ~ Carl Jung
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 януари 2019
И аз за него чета много. Само ми е интересно как може да стане работата без абонамент за Нетфликс. Май ще си взема само за да го видя него. Че доста интересни неща пишат из нета.

Гледах и Goblin Slayer - добро аниме, бруталничко, радва ме от първите няколко епизода.

Art3mis
Мнения: 269
Цитиране
02 януари 2019
Беа абонамент мисля, че няма начин.Някъде някой по форумите коментираше, че с едномесечен безплатен също става, но не съм пробвала.
Интересно ми е как се правят изборите.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
11 януари 2019
https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=W4gYNfJUj2k
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 януари 2019
Доста добро.

А по темата - последно гледах That Time I Got Reincarnated as a Slime, доста забавно аниме с гейм привкус. Като се замисля от известно време насам почти не съм гледал "реални" сериали, ама и нещо нови такива да ми хванат окото не се намират толкоз много. Трябва пак да прегледам последните месеци какво предлага Netflix, че май имаше нещо, което исках да гледам декември, ама забравих какво беше точно.

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
15 януари 2019
хаха да да постара ли са се

Това не съм го гледал That Time I Got Reincarnated as a Slime - ще му хвърля едно око
Сега гледам GARO

Art3mis
Мнения: 269
Цитиране
17 януари 2019
Трети сезон на True detective нещо не ме впечатли за начало, както при старта на предните два....там само саундтракът им убиваше от раз...ще му дам шанс засега.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 януари 2019
Първи сезон на True Detective ми хареса, но беше малко бавничък за моите вкусове и донякъде прехвален. Втори сезон издържах няколко епизода, но темпото беше супер отрицателно и можах да го догледам. Сега трети не съм сигурен дали да го пускам. Поне хубавото при този тип сериали е, че всеки сезон си е сам за себе си, тъй че дори и някой да е зле, то нещата могат да се върнат в правия път.

П.С. Като става дума за сериали със самостоятелни сезони - присетих се за Fargo и че миналата година нямаше сезон. Ще продължи чак 2020-а... но пак добре. Ето това си е силен сериал, въпреки че последният сезон беше на по-ниско ниво от първите два.

thementalist
Мнения: 54
Цитиране
20 януари 2019
Някой гледал ли е Altered Carbon?
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
21 януари 2019
дам, як е серияла, дано има 2 сезон.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
21 януари 2019
<
1
...
111
...
250
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.