Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
124
...
251
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 август 2019
Doom Patrol и Прислужницата са следващите две неща за гледане в списъка. Догледах The Boys уикенда - доволен край, добър сериал, дано не го преебат нататък. В един момент реших, че е оригинален, но се оказа по комикс. То явно Холивуд вече не е способен да създаде нищо ново, та взима оттук и оттам. Няма лошо.

Междувпрочем се чудех откъде Homelander ми е познат и като свърши сериала гледам, че е бил главният в Banshee. Ей така изглеждах, че не се сетих - . Явно хем са го направили различно, хем и ролята е съвсем различна, та изобщо не се сетих. Естествено Homelander ме радва най-много, хем е брутално яко измислен, хем и страхотно изигран.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
05 август 2019
Май всички сме на мнение че Homelander е голямата работа!
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 август 2019
Да. Нямам търпение за следващия сезон (което ми се случва сравнително рядко напоследък при сериали), макар че вече се натъкнах на някой и друг спойлер.

Иначе мисля тези дни да гледам поредния Fast and Furious, изглежда като напълно безмозъчен филм, каквито ексклузивно гледам от цифра време насам. Мисля, че последно гледах сравнително сериозен филм преди... 5 години или нещо такова. Безмозъчните филми са си най-добре на големия екран, мисля, че вече съм станал класически американец. Само една масова стрелба ме разделя от американската мечта.

BundyBari
Мнения: 473
Цитиране
07 август 2019
Pse, не се бъзикай с тези неща за стрелбите, защото в България текат същите процеси като в САЩ, но с много по-бавни темпове. Хората изтрещяват под влияние на все по-големия стрес, ТВ и Интернет влошават положението с ежедневните новинарски емисии. Засега народа все още го крепи ракийката и салатката. А оръжие тук също е лесно да си набавиш, точно както и в САЩ, само къде се води "незаконно", все едно тази дума плаши някого. Дано не съм прав и никога да не ни застигат западните проблеми, но като чета коментарите във всякакви форуми, каква агресия и нетолерантност към другите изразяват, не бих се шегувал с подобни неща. Казано накратко "Пази Боже"
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 август 2019
Процесите са горе-долу еднакви навсякъде - изтрещели хора има и у нас колкото искаш. Просто изтрещелите хора не могат да идат в супермаркета и да си купят бойно оръжие. И то въпросът е, че като си изтрещял и гледаш пушката в Walmart, където си отишъл да си купиш хляб и сирене, си казваш подсъзнателно - "Що ли да не избия всичко и да се приключи". Докато у нас това трудно може да стане. Повечето хора дори не знаят как да си купят оръжие. И същевременно в САЩ продължават фанатично да си защитават пушките и президентите им пак не правят никакви реформи. Те си избират оръжията и индиректно - съдбата, също както и ние нашата.


Ама да се върнем на филмите и сериалите. Гледах Doom Patrol, свеж е, ама само един епизод. Днес може би още 2-3 да видя как е нататък. Интересно е направен със сигурност.

LethianDream
Мнения: 2490
Цитиране
08 август 2019
Дуум патролът почна да става скучен към средата на първи сезон, почнаха да чегъртат много в характерите на героите и стана някаква шибана психотерапия, комбинирана с псувни (явно като се изчерпат сценаристите в Холивуд, прибягват до шит/фък/фък/шит). Дано стане някой екшън, че малко да живне сериала. Засега 7/10 с тенденция към понижаване. Добрата вест е, че днес излиза нова серийка на Прислужницата, а там шитстормът удари небесата предната серия и има какво да се гледа, направо си я почвам след работа.
Art3mis
Мнения: 271
Цитиране
09 август 2019
Сори, грешка, псе, трий го
Art3mis
Мнения: 271
Цитиране
09 август 2019
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
14 август 2019
Гледах Doom Patrol до двойния епизод... пети ли се пада, кой ли. Върви на границата на скуката, ама едвам-едвам не я минава. Все още ми допада, макар че ако свалят темпото няма да е много добре. Прислужницата мисля днес да й хвърля едно око... или по-скоро утре, че има финал за суперкупата.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 август 2019
Айде нова Матрица ще правят сестрите. Да видим докъде ще сколасат. Sense8 беше съвсем окей сериал, на някои хора не им допадаха всички джендърски истории, на мен не ми направиха негативно впечатление. Бяха вкарани като част от сюжета, не просто за запълване на квоти, тоест окей.

А при Матриците така или иначе имаше една (втората леко мазало, третата голямо мазало), тъй че още един опит може и да е добър. Стига да не тръгнат да правят трилогии и пенталогии.

Art3mis
Мнения: 271
Цитиране
22 август 2019
Oпределено продълженията на Sence8 бяха по-сполучливи, от тези на Матрицата.НИщо добро не очаквам там.
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
24 август 2019
За пръв път от доста време да се хайпна за нещо свързано със Star wars:
thementalist
Мнения: 54
Цитиране
24 август 2019
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
24 август 2019
.be
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 август 2019
Хаха, това чак сега го видях. Netflix имат и добри неща, ама и доста фрапантни, просто залагат здраво на масовката и туйто. А при филмите май им е по-скоро посредствено-слабо нивото, сериалите са им силните.

А иначе:

Не изглежда лошо, ама не знам дали няма да задълбаят много в драмата и да го направят скучен тоя филм.

<
1
...
124
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.