Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
126
...
251
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 октомври 2019
Като гледам отзивите за Watchmen май няма да се гледа. Но явно точно както и филма мненията са на двете противоположности.

Castle Rock - гледах един епизод от втория сезон, стори ми се приличен. Приятно психарски и по-мрачен от първия. Ще видя нататък как е.

Изгледах и The Politician, нов сериал на Netflix. Средно-приличен, някакъв микс между комедия и драма, леко напомняща на House of Cards с млад Франсис Ъндърууд. Със сигурност ще гледам и втория сезон, макар че сериалът не се отличава с нищо особено.

Загледах и Cloak&Dagger, мисля, че някой беше писал по-назад за него. Добре е, ама по някаква причина не ме впечатлява особено. Може би защото го гледам леко по диагонал. Но е от по-добрите комиксови сериали.


Сега остана The Joker на кино да видя, за феминатора нещо не съм сигурен. Съмнява ме още от първия трейлър, който видях, а и в imdb оценките не са ласкателни.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
31 октомври 2019
Простотията гейм ъф тронс ще им нов сезон.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
31 октомври 2019
Само за протокола - започнали са нови сезони на Мистър Робот и Силиконовата долина. Аз за съжаление още не съм отделила време, и май ще оставя да излезнат всички серии и наведнъж, защото взе да ми става леко каша в главата.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 октомври 2019
И аз сигурно ще изчакам да се посъберат епизоди. Хубаво, че Mr. Robot приключва, че забуксува миналия сезон. Силициевата долина... темпото се забави арабийската, миналият сезон беше един такъв никакъв, далеч от първите няколко. И някак драмата ми дойде множко. Дано да е по-свеж настоящия.

А за Game of Thrones - двамата некадърници са ги изритали и са им спрели проекта. Добър ход от HBO, макар че рекламите трябва специално да са "Този сериал не е от създателите на Game of Thrones". Че да знаят всички. Щели да правят някакви сериали за Netflix... да ги правят. Едва ли Джордж Р.Р. Мартин ще дойде с тях да им спасява кожите.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
31 октомври 2019
Да, стана нещо със Star Wars трилогията им. Може би някой е прочел какво са написали?

Доколкото разбрах прикуел GoT сериала с Наоми Уотс е cancelled, за друг ли говорите?

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
31 октомври 2019
Да, ще има сериал, свързан с книгата(книгите?) "Огън и кръв", която (които?) обхващат царуването на Таргариените ! Иначе са отменили сериала, свързан с Дългата нощ.
N.b. Думите в скобите, използвани в множествено число, са на база това че "Огън и кръв" свършва +/- около средата на управлението на Таргариен и се очаква да има и 2-ра книга.. А като го знаем как пише.....
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
31 октомври 2019
Watchmen на мен ми е приятно свеж и мисля да го изгледам до края,макар че не харесвам предишните сериали на шоурънъра (Lost ,Leftovers),а съм фен на филма(режисьорската версия),но за двете серии,които изгледах сериала се държи прилично въпреки май прекалено многото мистерии,които тепърва ще се разплитат.
Иначе от другия месец ,ще трябва да прибягвам до торентите заради Mandalorian,за който определено съм се хайпнал.
За GOT прикуъла ,не са харесали HBO пилотката и са го отрязали тотално,което е малко странно на фона,че и с оргиналния GOT пилотния епизод е отишъл директно в коша ,но си мисля че там пак Мартин е изиграл роля да пробват още един път.
GOT продуценчетата са предпочели сигурните пари на Netflix отколкото опасноста Дисни да им посочат вратата след първия епизод ,евентуално,макар че след всичката помия която се изля от Star Wars вселената след началото на новата трилогия (евентуално без Rogue One и сериалите ,които ще излизат тепърва) ,явно Дисни си мислят ,че феновете могат да преглътнат всичко включително Бениоф и Уайз.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
31 октомври 2019
Днес чакаме по некое време и трейлър за Вещеро!!
П.с.


Спойлер: 20-ти декември!!!!

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
31 октомври 2019
Тъкмо дойдох да напиша, че и след този трейлър имам все същото неудовлетворение относно каста. Сякаш всячески се насилвам да харесам трейлърите и да се хайпна, а през цялото време съм по-скоро равнодушен.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 октомври 2019
На мен ми изглежда добре този трейлър за Witcher-а. Но пък не съм чел книгите и не съм някакъв луд фен на игрите - нямам очаквания, които да не бъдат оправдани. Бих казал, че от този трейлър си изглежда съвсем добре, изглежда е налят солиден бюджет, бойните сцени са окей. То на Netflix не финансовата част им е проблемна, ами сюжетите. Тук е голямата въпросителна, дано не са оакали нещата.

@nightwarrior - на тея двамата глупаци сценаристите на Game of Thrones са им спрели прикуъл сериала с Наоми Уотс, ама ще има друг прикуъл сериал, който ще се развива в по-скорошното минало. Което е добро решение. Не че имам желание да гледам нещо свързано с Game of Thrones с този нелеп финал, ама може да му дам шанс. На тези двамата дебили е съмнително дали ще им гледам нещо. Дори и Netflix сериалите. Рядко се случва да съм толкова обиден на нещо, особено и на сериал като Game of Thrones, който ми беше напълно безразличен в последните два сезона. Ама тая некадърност просто ме издразни.

@Freenod - според мен HBO са чакали за най-малката сламка, за която да се хванат и спрат сериала на тези двамата.

The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
31 октомври 2019
Никога не съм харесвал сериали имено поради тази причина. Много сезони и все някой може да се обърка и да не излезе нищо. Обичам да гледам филми,но само от "големия екран". Гледал съм най много 4,5 сериала и то все комедийни. IT Crowd ми беше забавен. Иначе понеже съм фен на Вещера,на тоя сериал може да му дам шанс,но имайки предвид,чие отроче,ще е ,нямам много очаквания. Аз съм малко странен в това отношение. Примерно обожавам всякаква фантастика в игри,но на филми и книги хич. Не знам защо така се получава. Е Star Wars и Alien са добри за мен,но само тези двата филма съм харесал в жанра.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 ноември 2019
То ако си фен на сериалите си свикнал с реалността, че те почти сигурно ще завършат малоумно. Аз дори не се замислям като тръгна да гледам нещо как ще завърши то. Защото знам много добре какво ще стане: ще се дои до последно и ще стане раздуто/скучно/изтъркано, в който момент ще спра да го гледам, а след това както и да завърши - все тая. Между другото в сигурно 9/10 случая като спра да гледам сериал и след година, най-късно две (а доста често и в рамките на същия сезон) ги спират. Може би защото имам висок толеранс към сериали и ги издържам до момента, до който не са пълни кенефи вече, а вероятно и другите хора са така.

Ама както съм писал и назад - якият филм е 2-3 часа и това е. И край, повече няма развитие на същата вселена, на персонажите. Освен ако не се появи някакво продължение някога. Добрите сериали ти дават това, много епизоди с яки персонажи с яка вселена - с минуса, че почти сигурно краят ще е тъп и че ще се изчерпа. Зависи си човек кое предпочита. Също така имам навика да си пускам сериали като фон и да ги следя на примерно 30-40-50% (примерно като съм хоум офис - на едното лапточе работя, тоест предимно дебъгвам, на другото си върви сериал за фон да не си отвличам вниманието и да цикля в интернет, чиста работа). При филмите това няма как да го правиш, понеже те или са екшъни с яко пуцалка и трябва да гледаш, или се случва нещо "смислено" и трябва да внимаваш.


Което ми напомня, че пак трябва нещо ново да си намеря. Пуснах миналата седмица BoJack Horseman - имам два недогледани сезона. Предпоследния е доста по-малко мрачен от последния, който гледах. Пак казвам, това е един от най-добрите анимационни сериали, доста як хумор, почти всички основни персонажи са запомнящи се. Тук-таме неусетно ти се вкарва някоя драматична сцена от засада и изобщо не я очакваш.

Хвърлих едно око и на The Rookie, за един сезон се изчерпа. Нейтън Филиън крепи ситуацията, ама си е пореден полицейски сериал. Естествено като се понатрупа малко американската пропаганда и става досадно.

LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
05 ноември 2019
Пазителите почна да се позаплита, доволен съм след адски слабото начало на сериала. Бабето Лори Блейк, бившата на доктор Манхатън, прави сериала дотук, голяма роля гради и заради нея си заслужава да се гледа.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 ноември 2019
Ще дам шанс на първите епизоди значи, даже може и в четвъртъка хоум офиса. Пък да видим.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
05 ноември 2019
Нещо Watchmen-a мен засега не ме радва. Въпреки че cast-a си носи ролите и се мъчи да направи нещо от цялата тая щуротия, личи че сериала е правен с цел "белият човек лош, сичко друго добро"- т.е. типична съвременна американска политика-в-киното-и-сериалите, но поне не е на нивото на Batwoman, което е още по-зле......
<
1
...
126
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.