Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
135
...
252
>
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
22 януари 2020
@pse, всъщност сторих същото с фенския Вещер в края на работното време. Останах доста впечатлен, като за "фенски" филм с бюджет 80 000 евро и четири години безвъзмезден труд. Дори кинематографично на моменти изглежда по - добре от сериала, който прекалено разчиташе на бързи сцени, които не ти позволяват да се потопиш в атмосферата.
Главният герой обаче не е Гералт, а е Ламбърт. Доста любопитно. Чудиш се как с липсата на идеи последния Стар Варс запълва само и единствено с евтин фенсървис, за да замаже дълбоката си посредственост, докато тук във филм, правен от фенове, вкарват толкова нови неща.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
22 януари 2020
Последният сезон на The Expanse е правен по книгата Cibola Burn, за която широкоразпространеното мнение е, че е най-слабата в поредица. Наскоро прочетох Nemesis Games, по която ще е следващият сезон и очаквам, че той ще е епичен
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
23 януари 2020
Четвъртият сезон определено не ми е сред фаворитите.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 януари 2020
.be

Този BTW е Българин. Уви е геймър, но дори и той вижда проблеми в сериала.

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
26 януари 2020
Не вярвам някой да отрича проблемите на сериала, аз бих добавил още един, два недостатъка, но това някак не ми попречи да го проследя с интерес. Може би най-сериозната ми забележка е за представянето на Нилфгад(ците). Хич не ми стояха като заплаха визуално и тематично.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
26 януари 2020
@Charcharo- то всеки един дет е гледал сериала и е запознат малко от малко с Вселената на Вещера, признава за проблемите в сериала.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
26 януари 2020
Почнах Мендалорианецът, малко късно. Първият епизод определено ми хареса. Добре е напраена атмосферата и добре се вписва в Star Wars филмите. Но и той е един кратък сериал с 8 епизода, така че сигурно пак ще се чака, година докато излезе втори сезон.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
27 януари 2020
Аз уикенда най-после догледах първи сезон на Castle Rock - доста муден, с малко случващи се събития. Последните 1-2 епизода чак стана интересно. Имаше куп неща, които бяха или излишни или необяснени. Ясно, че са част от вселената на Кинг различните герои и събития, но бяха вкарани в сериала безразборно и хаотично.
Мисля втори сезон да не го гледам.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 януари 2020
Castle Rock ми беше горе-долу окей. Но не обясниха нищо, а вторият сезон си е отделна история. Стартира малко по-силно, ама така и не го догледах. Може би в някой момент като се сетя за него... сега се чудя какво да гледам. Върнах се на миналия сезон на Legends of Tomorrow, за фонов сериал върши идеална работа. Ама трябва да видя какво ново има и да изгледам по 1-2 епизода от наличното.

Някой погледна ли Pickard да каже как е?

@Peshp - то следващият сезон на Мандалореца ще излезе след цяла година, тъй че няма какво толкова да чакаш. Така или иначе доста бързо ще го изгледаш.

Freenod
Мнения: 101
Цитиране
27 януари 2020
pseto ,Pickard ми допадна,ако един епизод е някакъв критерий, без да съм запален фен на ST.Запазил е атмосферата от старите серии,пък и на мен винаги ми е било приятно да гледам Патрик Стюарт ,има камеота и на други стари герои.За мен сериала ще е приятен и толкова.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 януари 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
29 януари 2020
Нелошо изглежда, ама едно ми е интересно... ще има ли фатали?

С приятелката между другото наскоро сме загледали Food Wars, аниме за готвене. Първоначално се зачудих какво може да му е интересното на това, ама някои епизоди са по-напрегнати от куп други анимета. Естествено анимето си е яко ташак, де, радва.

Pickard - задължително скачам, може би като наизлязат няколко епизода. И интересно какво ни готви Netflix тая година, трябва да поразгледам. Altered Crabon гледам след месец излиза.

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
29 януари 2020
Добре, че спомена Altered Crabon, нямах идея, че излиза скоро.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
30 януари 2020
По коя от книгите ще е вторият сезон на Altered carbon, някой има ли идея?

Не знам дали беше коментиран по-назад , определено си заслужава внимание
https://www.imdb.com/title/tt6751668/?ref_=nv_sr_srsg_0

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
30 януари 2020
Загледах го паразита, но някъде към средата нещо ми доскуча, въпреки, че предполагаемо там става вече интересното. Ще го довърша тия дни.

Аз реших най-после да изгледам някой български филм (от по-новите) и гледах Вездесъщият - хареса ми общо взето, въпреки малко посредствената актьорска игра. Както винаги по традиция за българските филми приключва така, че да ти стане гадно.

<
1
...
135
...
252
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.