Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
136
...
250
>
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
02 февруари 2020
Изгледах Мендалорианецът. Страхотен сериал, може би едно от най-добрите неща направени от Лукас. Добре се разбира, какво е туй "Мендалор". Всичко е добре измислено. Единствено не разбрах. Попринцип знам от филмите че тези, как се казваха, армията на империята, тези с белите костюми, май клонирани се наричаха. Така де, от филми знам че се появяват някъде втория епизод, кадето там Оби Уан отива на планета и такива доста високи сини извънземни показват "новата армия". А Мендалорианцът се развива каде, каде по-назад. Ама иначе перфектен сериал, ся пак трябва една година до втория сезон. Предполагам във втория сезон ще се види още Йода подобни индивиди. Притеснявам се да не започнат да се правят много сезони. Да се разгъват големи локуми и накрая всичко да се развали.
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
02 февруари 2020
Първо Лукас няма пръст, продукцията е на Дисни(на които за жалост той си продаде правата).

Второ, зад проекта стои Джон Фавъро, който дефакто разбира ги нещата(от неговия Iron Man тръгна MCU).

Трето, оригиналната империя използва клонинги - клонинги на Джанго Фет(мандалорец). Постепенно те обаче умират - битки, възраст и са заменени от storm troopers. Които дефакто са си професионална армия на империята, за там си валиден, стига да си човек(ако не се бъркам това беше едиснтвено изискване), затова в новата трилогия и Фин почва като сторм туупър.

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
03 февруари 2020
Art3mis
Мнения: 271
Цитиране
03 февруари 2020
Всъщност Castle Rock 2 има връзка с първи сезон и запълва липсващите моменти в историята - това обаче става ясно чак в последните 2 епизода.
Определено екранизацията на outsider ми допадна много повече без да имам идея за произведението, но откъм атмосфера и заснемане се е получил много добре.
LethianDream
Мнения: 2489
Цитиране
04 февруари 2020
Смазах се на "Цвят от космоса" по Лъвкрафт. От години не съм гледал нещо такова, перфектно в цялата си извратена красота. Невероятно як саундтрак. Огромен филм на Ричард Стенли. Задължителен за всеки фен на хорър жанра! Не помня кога за последно ми се е случвало да искам да пусна филма отново веднага след финалните надписи. ШЕДЬОВЪР!
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
04 февруари 2020
Ей, мерси, Lethian за напомнянето! Бях гледал трейлър и го чаках този филм, но тотално бях забравил.
Art3mis
Мнения: 271
Цитиране
04 февруари 2020
Toчно съм на "Отвъд стената на съня", ще прехвърля първо този разказ - и аз благодаря за инфото, пропуснала съм кога е излязъл филма.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
04 февруари 2020
аман от негри...

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
05 февруари 2020
Почнах "Vikings", който само го отлагах и отлагах. Изгледах 3 епизода, изглежда интересно. Само не ми харесва че викингите, като отидат на запада, за да търсят съкровища (в втория епизод). Почват да избиват всички, все едно гледам мюсулмани да навлизат в някой поробен, град и за започне клане, през 16 век.

Много ми го хвалиха сериала и по-едно време много говореха за него. От това което видях не е кой знае какво. Гледам още от началото, ще има пак някакви пророчества и свръхестествени неща. Малко на Game of Trones ми напомня.

kod
Мнения: 17
Цитиране
05 февруари 2020
Викинги не е лош, ако изгледаш 1-ви сезон ще те грабне и ще гледаш и другите според мен. Аз го гледах до 5 сезон включително и спрях, защото накрая почнаха един сезон от 20 епизода го дават една година(пример: 4 и 5 сезон всяка седмица пускат по една серия и така до 10 епизод, след 6 месеца пауза почва 11 епизод и пак всяка седмица по една серия. Това ми уби интереса. Сега чакам да излезе целия 6 сезон да го гледам.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
05 февруари 2020
Всъщност викингите точно така са правили. Пословични са с плячкосването на християнски селища.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 февруари 2020
Първите сезони на Викингите са добри. После като повечето сериали завива към сапунката, когато нямат идея как да продължат. Но това си е съвсем нормално. Може би някой ден ще го догледам, аз дори забравих къде го спрях, ама не скоро вероятно.

Иначе с приятелката продължаваме да се размазваме на Food Wars анимето, не съм вярвал колко зарибяващо може да бъде нещо с такъв сюжет. Само дето идват някакви извратени идеи за готвене, повечето от които хич не се получават... ама какво да се прави.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 март 2020
Някой погледа ли Altered Carbon да каже как е вторият сезон? С приятелката се каним да го почваме, ама сега минаваме двата сезона на The Dragon Prince (който си е повече от яка анимацийка).

Аз в последно време се чудя здраво какво да си пускам за фон по време на хоум офисите. Последно почнах Justified, който явно съм изпуснал и е доста добро сериалче. Особено за този жанр. Добри сценарий и актьорска игра. Само лошо, ако си гледал едно доста стотици сериали като мен, че като представят нов персонаж знаеш веднага точно каква роля ще изиграе, щото си го виждал като типичния злодей в още 10 други сериала.

Ся трябва да огледам по-подробно какво има в графика на Netflix. Мисля, че на класическите телевизии им мина моментът за нови премиери. Макар че уж и Westworld ще стартира, ще видим там какво ще направят.

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
05 март 2020
Justified е супер.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
05 март 2020
Altered Carbon S2 става. Гледах Соник на кино. Добро филмче.
<
1
...
136
...
250
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.