Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
137
...
252
>
iNfRaSoNiC
Мнения: 43
Цитиране
06 март 2020
Ще има сериал по The Last of Us ! По-добра новина не бях чувал скоро

https://www.engadget.com/2020/03/05/the-last-of-us-hbo-tv-series/?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAKa_lNpKqyvAMH09AQCL9d6NihhqYw9q2Lvn_uX0OX3eFOGXpGT7CMRMqzhuUkOIeeJGtV4eobR22oFsuY1n5ys5Wv1O7uFkgaNpIFhQJ7iAcm_VfTL4Vi4Z4AEBk_fHyVcOMCbOuBrn8_Abi9j9l0zsWNf1CC2Ft7IPA7mIWfQZ

https://psnprofiles.com/iNfRaSoNiC_
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
07 март 2020
Мисля, да започна Altered Carbon 2 и Devs на Гарланд - някой да ме разубеди?
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 март 2020
Altered Carbon 2 - не съм го започнал

Devs - за сега е доста добре, хвана ми интереса

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 март 2020
Да, изглежда интересно Devs. Добре е направен, може би единственото лошо е, че е леко психотропен/депресивен. Но си зависи и в какво настроение е човек, де. Явно свикнахме с приятелката да гледаме предимно лековати неща напоследък.

Altered Carbon втория сезон се чудя, сигурно тези дни най-накрая ще му дойде редът. Че и на Пикард се каня също. Може би той ще е преди това.

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
09 март 2020
Леко психотрпен и депресивен звучи точно като Гарланд..свършам с outsider и го мятам....
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
11 март 2020
Аз изгледах двата сезона на Counterpart - хареса ми доста, макар че втората половина на втори сезон почна да губи динамика, но беше доста добре.

Altered Carbon на пръв поглед ми изглеждаше перфектна формула да ми хареса - отлична сайбърпънк визия, скъпи ефекти, конспирация, но ... по едно време още на първи сезон нещо ми дотъпя с тези постоянни връщанки в миналото и го прекратих.

Приключих и с The Outsider - доста зловещ на моменти, много добра игра и динамика на действието, почти без флашбеци. Краят беше малко ... постен.

iNfRaSoNiC
Мнения: 43
Цитиране
11 март 2020
Вторият сезон на Altered Carbon е пълна боза и поне 2 нива надолу спрямо първия.
Ние с жена ми гледахме Siren целия 2ри сезон и мога да кажа, че е приятен, не е кой знае какво, но сравнително ми грабна вниманието. Другото в момента, което се гледа в къщи е Riverdale и The Outsider - и двете стават за гледане и за развлечение
The Walking Dead също имаше добра серия най-накрая
Гледам, че Devs ви е харесал, та може да го пробваме и него.
https://psnprofiles.com/iNfRaSoNiC_
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
11 март 2020
Аз за момента съм умерено хайпнат в очакване на WestWorld сезон 3. Наскоро изгледах втори сезон и ми хареса, а трейлърът за третия е много маниашки.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 март 2020
Counterpart бях забравил, че има втори сезон, може да го погледна него. The Outsider - доколкото е разбрах това е хорър, този жанр никога не ми е допадал особено, не знам по каква причина. Не че ме е страх, точно обратното (може би заради това).

Siren мисля да му хвърля едно око, така за фон по време на хоум офисите, че с тоя вирус силно ни мотивираха да си стоим вкъщи, а аз по принцип нямам нужда от "силна" мотивация за хоум офис.

@iNfRaSoNiC - както казах леко депресивен Devs, това е най-лошото, иначе основната нишка е доста интересна. Ник Оферман също е идеален, макар че всеки, гледал Parks and Recreation трудно може да си го избие в главата като Рон Суонсън.

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
11 март 2020
Псето, The Outsider го водят хорър предполагам по маркетингови причини и заради името Стивън Кинг, но реално няма почти никакви "страшни" сцени, нито jump-scares. Много повече е мистерия-трилър, отколкото хорър.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
11 март 2020
devs започна много, много прилично - дано частта с икономическия шпионаж да остане с минимално влияние върху сюжета.
Краят на Outsider не ми допадна, честно казано даже проспах някои сцени - имаше някакъв спад, който не знам дали е заради екранизацията, не съм чела книгата.
Altered carbon така и не мога да се наканя да го почна - още от трейлъра се настроих леко негативно, вярно че героят на Ковач се предполага да приема различни тела, но имам някакво усещане, че ако си остана с първи сезон ще е по-добре.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
16 март 2020
Новият Westworld е къртачка! Какво операторско майсторство, не е истина. Да, липсва засега дълбоката философия, но все пак това е първи епизод, ще видим по - нататък. Ето защо не можах да изтрая преди време когато опитах да гледам Altered Carbon - пълна кофа с клишета. Всичко, което отговаря поне на моя личен вкус и начин на презентация е тук в Westworld. Разбира се, че има и недоволни единични мнения, но като цяло гледам, че се приема добре поне засега новия сезон. Приятно гледане.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 март 2020
да, първи епизод направо пръсна.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
17 март 2020
Тази тема може да се окаже много полезна с оглед на факта, че ми предстои седмица и повече "отпуска". Ще взема да го в дръпна тоя Западен Свят.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 март 2020
Spenser Confidential - забавно филмче, доста се смях на Марк Уолбърг
<
1
...
137
...
252
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.