Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
153
...
253
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 септември 2020
Аз така и не гледах Interstellar, канех се няколко години, ама дотам. Inception също броя, че не съм го гледал, пуснах си го на втория монитор едно време, докато играех Diablo III, съответно гледах по диагонал филм, който хората не разбират дори когато внимаваш на 100%. Тъй че броя, че не съм го гледал ич. Може и да ги пусна някой ден, ама като знам как филми/сериали са ми за фон обикновено, няма да има голяма файда.


Иначе вчера пуснах Raised by Wolves, първият епизод ми хареса. Ще видим другите 2 как са. Интересно и извратено е направно. Рядко сериали ми хващат изцяло интереса.

Горе малко похвалих Yellostone - първият сезон е добър, вторият окей, третият - яко греда. Май ще го приключвам този сериал. При доста сериали като им свършат идеите се почва със сапунки, колкото да запълнят половин епизод с тях. И тука така, любовни погледи цифра време. После единия ще се скара с другия, драми няколко епизода и ей ти половин сезон готов.

Почнах и Oz накрая, че няма какво друго. На няколко епизода съм от първия сезон, но радва доста.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
04 септември 2020
Oz e много голям. Малко е ретро вече, но е страхотен въпреки това.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
04 септември 2020
Адебиси, оле!!!
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
04 септември 2020
HighFist написа
Адебиси, оле!!!

Бях го забравил този тип Сега гледам Generation Kill на David Simon (The Wire) и участва главният тип от Оз.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 септември 2020
Ретро или не, сериалът е чук. Забавно е също така, че има куп герои от всякакви други сериали, едната полицайка се чудех откъде я знам - тя била жената на Тони Сопрано. Адебиси и в Lost ме радваше, беше ми един от любимите герои. Бе някъде към половината от актьорите съм ги гледал другаде (макар че примерно ми е странно да гледам Боуди от The Wire в абсолютно същата роля, едно към едно, даже и същите дрехи и всичко... ся знам, че Oz е преди The Wire, ама като гледам в обратен ред е така).
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
06 септември 2020
Да, при мен сега е същото с Generation Kill - от един куп други сериали има маса народ, и не само David Simon сериали
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
07 септември 2020
Raised by Wolves гледам. Мъжкия андроид(Abubakar Salim) всъщност е Bayek от AC:Origins
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
07 септември 2020
Дам, познах го насред първи епизод
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 септември 2020
Аз му видях името в началото на втори епизод и се сетих за него. Ама признавам, че не го познах по физиономията или гласа.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
07 септември 2020
А, аз не го бях виждал до тоз момент, просто гласа ми се стори познат, че наскоро изигравах длс-тата.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
07 септември 2020
Наскоро намерих два български проекта. Двата филма са направени във Варна от доброволен екип и актьори, повечето деца. Може да го погледнете изглежда интересен, до колкото знам е вдъхновено от филмите на Нолан и се стремят към най-доброто с почти никаквата техника, която разполагат.
ЗОНАТА: Живите мъртви
https://youtu.be/haqn_vPbRR8
Games of Hunger
https://youtu.be/YfBt0YoioG4
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
07 септември 2020
Като знам на какво ниво е официалното българско кино, страх ме е да си пусна аматьорско
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
08 септември 2020
Гледам Raised by wolves, доста силно начало, но както обикновено става със сериалите (заради което не ги харесвам като цяло), третия епизод беше ужасно бавен и бозав, то се почват едни ретроспекции, връщания.. а и веднага си личи като Ридли Скот предаде палката на сина си или какъвто му се пада Люк Скот да режисира. Ще видим на 11 септември като излязат следващите два епизода.
Върнах се да гледам и Lovecraft Country, който ме смаза с първия си епизод, но във втория епизод пак се настани скуката. Все пак Летиша е добро парче, нищо че е тъмнокожа, става за едно бодване, както и русото маце Кристина
Българско кино не бих си причинил, освен ако не ми се гледа комедия да се посмея. Не че има съвременни стойностни БГ комедии, просто са ми много смешни и жалки новите филми и сериали, направени в България...
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
08 септември 2020
LethianDream написа
Гледам Raised by wolves, доста силно начало, но както обикновено става със сериалите (заради което не ги харесвам като цяло), третия епизод беше ужасно бавен и бозав, то се почват едни ретроспекции, връщания..

Тези ретроспекции са голям бич за сериалите, наистина и не разбирам защо го правят. Тъкмо набере действие и ти стане интересно и хоп! "3 години по-рано" и някаква скука почва да се разтяга ...

Единственият БГ-филм, който съм гледал от последните години е Вездесъщият. Не беше зле, но типично за БГ-кино с много гаден край. Поне нямаше сцена с изнасилване

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
08 септември 2020
Lovecraft Country от чисто любопитство каква поредна гавра с Лъвкрафт са направили изтраях до втори епизод/който действително беше трагичен/ и приключих с него.Не знам дали се придържа към пародията на Мат Ръф, по който е създаден,но резултатът не бива.
Някой нещо за сезон 2 на The Boys?
<
1
...
153
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.