Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
156
...
251
>
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
15 септември 2020
Не е Мери Джейн. Мишел Джоунс е. Чак толкова нагли не са . Иначе ме дразни не с вида си, а с това, че е SJW.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
16 септември 2020
Подкрепям Летиан, не знам нищо свързано с филмите, играта и тя като тях не става. Трябва да съм безработен и да няма какво да правя 24/7,че да гледам подобни филми(филми вече и рядко гледам) или подобна игра. Като серете по ГТА, Сони, Рокстар няма проблем, тука човека оплюл някаква посредствена игра, която никой няма да купи или помни след два месеца и бил жалък. Еми тъпа е барабар и с филмите и филмите новите за всички супер герои. Класики за подобни филми са първите 3 батмана, първите 3 спайдърмена и тва е, другото не си струва. Няма нужда да подчертавам, че тва е мое мнение, както се иска тука, щом го пиша, значе е мое а не на чичо Митко.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
16 септември 2020
https://youtu.be/X2m-08cOAbc
Deadpool преди костюма и да мутира.
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
16 септември 2020
Аз съм фен на MCU и SpiderMan, разбира се, но не и на игрите дотолкова. Не съм им бил запален фен никога, обаче последната правена от Insomniac е феноменална, съдържа точно онзи геймплей елемент който те кара да играеш постоянно заради самото усещане за игра, а не за да проследиш история или нещо такова, имало е моменти в които просто си се рея из града и си обикалям защото просто е приятно ахах. И сега като се замисля, че може би ще се зарибя да си купя Playstation 5 само заради продължението с Майлс Моралес...

А между другото, дали в Avengers, Спайдърмен който ще е ексклузивен само за PS4 ще е точно този Спайдърмен на Insomniac или може би съвсем наново направен герой?

Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
16 септември 2020
Нов ще е. Crystal Dynamics го обявиха.
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
16 септември 2020
igra4 написа
Подкрепям Летиан, не знам нищо свързано с филмите, играта и тя като тях не става. Трябва да съм безработен и да няма какво да правя 24/7,че да гледам подобни филми(филми вече и рядко гледам) или подобна игра. Като серете по ГТА, Сони, Рокстар няма проблем, тука човека оплюл някаква посредствена игра, която никой няма да купи или помни след два месеца и бил жалък. Еми тъпа е барабар и с филмите и филмите новите за всички супер герои. Класики за подобни филми са първите 3 батмана, първите 3 спайдърмена и тва е, другото не си струва. Няма нужда да подчертавам, че тва е мое мнение, както се иска тука, щом го пиша, значе е мое а не на чичо Митко.

Ще го повторя за последен път. Не става въпрос за тва, че имате противоположно мнение, а факта че се изхвърляте с детински твърдения, кой какво би направил с играта ако му я подарят. Понеже спомена GTA, да съм казал, че ще я подаря на олигофренски деца? Или, че който нямал конзола бил гаврош, както ти постоянно го повтаряше, когато не можеш да обориш някого? Ето този тип думи звучат, жалко и глупаво за мен и на практика никой не го интересуват. Когато съм говорил за GTA, съм обяснил, защо не ми харесва. Защото ми омръзва бързо и не може да ми задържи интереса за дълго. Не съм казал, че се играе от еди какви си олигофренчета, и да го спамя на всяка възможна тема. Съвсем достатъчно е да твърдя, че не ми харесва нещо и да обясня защо, без да спамя на всяка една тема във форума, и в новините, колко много не ми харесва. Мисля да приключа темата дотук, защото няма смисъл да го обяснявам отново.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
16 септември 2020
Всеки харесва каквото си иска. Това е ясно, няма защо да правим драми от това, но донякъде разбирам Mitko6000.

Не спорете толкова дълго, че се включва играчкин и става много смешно. Човека е като учебник по анти-логика и непоследователност.

Виж му само първото изречение "не знам нищо свързано с филмите", а в същото време "играта и тя като тях не става" - gg.

Да не говорим, че признава първите три батмана(за първите два на Бъртън ок, ама сериозно ли и тоя на Шумахер... Освен ако няма предвид наистина първите, че тогава се връщаме към 60те години), а възхвалява Нолан, но явно неговите не стават

brutef
Мнения: 15
Цитиране
16 септември 2020
igra4 е ясен. Ама за първия батман на Шумахер може да се спори. Джим Кери прави як образ.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
16 септември 2020
Двата филма на Шумахер отиват в онази категория филми, дето са толкова зле, че чак кефят .
Само че темата объркахме ...
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
16 септември 2020
То там ми е проблемът, че само той прави як образ. Вал Килмър е просто там, Робина е средна работа. Томи Лий Джоунс отбива номера, а и явно не му е било кой знае колко фън(нали излезе информация, че не понасял Джим Кери на снимачната площадка). Отделно това шаренията за сметка на атмосферата на филмите с Кийтън е фрапираща. Не казвам, че не може да има чийзи моменти, такива имаше и във филмите на Бъртън, но те като че ли бяха за да подчертаят, че едва ли не си в комиксов свят. Шумахер като че ли е отишъл при кварталния дилър и оня като го е питал "от кои наркотици искаш", той е казал "да".

Де да знам, това е мое мнение де, ако ти харесваш филма, лошо няма, всеки с вкуса си

Rosik е прав, направихме темата манджа с грозде.

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
17 септември 2020
Единствените Батмани,които стават за нещо са трите на Нолан, всичко останало е тотална леш. Говорим като филми цялостно, а не като герои, защото Дани де Вито направи разцепващ Пингвин във втория Батман на Бъртън. Спайдърмените пък са щета всички, спомням си, че като гледах първия на Сам Рейми, си мислех, че това е най-тъпия филм на света. Разбира се, тогава не бях все още свидетел на безумни кино дъна като трите Авенджъра, които изкопаха дъното под Спайдърмен. Има и още по-тежки случаи- като Нюансите Сиво и Movie 43, които са негледаеми. Така че, релакс за феновете на Марвел- има и по-големи помии от вашите
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 септември 2020
Peshp написа
https://youtu.be/X2m-08cOAbc
Deadpool преди костюма и да мутира.

Този филм чак сега го виждам, изглежда забавен. Може и да му хвърля едно око, ама с тези кина, доколкото знам без климатици, малко ми умира желанието. Ще я видим.

А, да, другата дискусия я пренесох тук. Но реално - комиксовите филми винаги са до лично мнение, дали ще се уцели някоя нотка. На мен бъртъновия Батман ми допада повече от новата трилогия, не знам доколко причината е носталгията. От новата трилогия първия филм ми стана скучен и го заебах, вторият беше як само заради Леджър, който го изнесе на плещите си от А до Я, третият ми се стори супер насилен, сякаш Нолан не е искал да го прави, ама са го заставили и той е направил цялата продукция сякаш заставен с пистолет на челото. Измъчен, дълъг и бездушен, за мен този филм не е по-добър от Avengers: Endgame (The Dark Knight Rises е бездушен, макар и добре сниман; Avengers: Endgame не е бездушен, но режисьори/сценаристи са надценили уменията си и са искали да създадат нещо по-епохално, отколкото могат, трябваше да се заложи повече на лековатостта, не на драмата).

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
18 септември 2020
Аз даже имам още по-критично мнение към Нолъновата трилогия - първият много ми хареса. Вторият - бива (Леджър е надценен, убийте ме с камъни , третият е много зле. Точно като скалъпена история е с много сценарни дупки.
Вторият му филм ме подразни точно с образа на Жокера, който ужким трябва да е Agent of Chaos, а всъщност през целия филм действаше по много прецизен, логичен и систематично построен план с твърде избистрена идея и концепция.
Бъртъновият Джокер беше по-верен на първообраза - пак градеше планове, но бяха налудничави, шашави, зловещо-смешни и с нясна цел. Не искаше нищо да докаже. Например пусна на пазара продукти, от които хората полудяваха и умираха, хилейки се. Наистина можеше да повярваш, че е луд. Нолъновият Джокер и за момент не ти хрумва да кажеш - "тоя е бахти психопата, защо прави сега това?". През цялото време знаеш, че има сложен план и цел и това отне от образа.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
18 септември 2020
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
18 септември 2020
<
1
...
156
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.