Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
163
...
254
>
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
20 ноември 2020
@pse,
И да си чел книгите няма да разбереш защо His Dark Materials се казва така . Авторът е бил вдъхновен от Изгубеният рай на Милтън и заглавието е част от цитат.
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
20 ноември 2020
Той си е супер-слаб по принцип според мен.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
20 ноември 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
22 ноември 2020
И за мен си е същият Олифант, може би във Fargo изглежда така, понеже е с по-къса прическа и гладко обръснат. Оптическа илюзия един вид. В Мандалореца си изглеждаше нормално, въпреки че вероятно са снимани горе-долу близко двете продукции откъм време.

Иначе Мандалореца - як си е откъм ефекти и всичко, ама все пак ми се ще повече да се движи главната история. Никога не ми е допадал този подход - цял епизод се случват някакви произволни неща и накрая за 40 секунди някакъв cliffhanger, който да намекне, че скоро ще стане нещо по сюжета... ама то не става. Няма лошо, де, тук говорим за лични предпочитания, реално.

(Макар че след като гледах Battlestar и като гледах космическите битки в Мандалореца - Battlestar май скоро няма да има сериал, който да я задмине в този аспект, имат някак много "аналогово" усещане битките в Галактиката, докато в Мандалореца пак си е компютърна игра с човечета. То и заради това като видиш стария Пришълец се насираш, съвсем друго е като има физическо присъствие, а изцяло компютърните... са си игра.)

А иначе Fargo - този сезон ми се струва слаб. Или по-точно казано, не толкова е слаб, всъщност си е добър, сравнено със средностатистически драматичен сериал, но просто не е Fargo. Няма ги абсурдните ситуации и интересно навързания сюжет, при който едни случайни издънки водят до други и накрая става някакво супер мазало. Този сезон си върви като стандартен сериал. Няма нищо фарговско в него (дори и най-слабият сезон преди този - третият, пак си беше Fargo, със запомнящите се персонажи и куп дебилни заплетени ситуации).

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 декември 2020
Мандалореца най-накрая вдигна темпото, така ми харесват епизодите - като има малко повече акцент на основна сюжетна нишка. Пък и наборът странични персонажи става все по-силен. Ще видим как ще финишират сезона.

Fargo - последните два епизода заприличаха на Fargo. Що-годе доволен завършек, ама пак си е най-слабият сезон на сериала и не знам дали има мисъл да продължава. По-скоро ми се прииска да си пусна първия сезон, той мачкаше най-здраво.

Другата седмица май накрая ще го видя The Undoing като фон. Пък после... знам ли, тази есен май не излязоха никакви нови смислени сериали. Нещо е слабо на този фронт.

darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
11 декември 2020

WebShooter
Мнения: 25
Цитиране
17 декември 2020
Мандалореца става за гледане, ама да ми твърдят някакви дърти фенове на Междузвездни Войни, че Мандалореца бил както трябва а последната трилогия нямала нищо общо е напълно смехотворно. Мандалореца само него го следи сюжетната нишка, сякаш той е всичко от star wars вселената, напротив той е само наемен убиец и толкова.
"Липсата на доказателства за съществуването на нещо,не е доказателство за неговата липса!"
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
17 декември 2020
Мандалорецът е както трябва, а последната трилогия няма нищо общо.
WebShooter
Мнения: 25
Цитиране
17 декември 2020
А така лигави са, ти ли ще ми кажеш кое как е. Написа го щот си трол. Не може все да спориш за всичко. Истината е друга, тоя сериал е пълна боза и това е. Трилогията е добра. Ама вие сте хейтъри не може да оцените нещо. Давам пример един музикален албум на нова банда, примерно Nightwish се слуша 5-10 пъти и тогава се казва мнение, а не, чул си го веднъж и айде не става, лош е. Вие сте сбъркан народ всичките. Нямате капка уважение. Не може да оцените нещо ами трябва да хейтите че не било същото като предното. Новата чалга - ама то не е същата като ретро чалгата. Някой нов филм ами то не е като 1цата, 1цата е най-яката. Нямало филми, нямало това, нямало онова. Ама The Last of us 2 не била като 1вата. Ами човек ти не си бавноразвиващ, предполагам, някой като прави нещо ново (продължение на филм или игра) както го направи това е. Ти като си купиш закуска от пекарната, както е станала това е. Защо сега твърдиш обратното на моето? Мандалореца бил както трябва, кое е както трябва бе, сложили един джедай на кръст. Вие като сте не издържали и гледате всеки нов епизод по 3 пъти, мен кво ме касае. Гледал съм първия сезон, на 2рия съм гледал първите три епизода и кво??? Нищо. Хубав е, кефи ме. Но така да хейтите по епизод 7, 8 и 9. На мен и 9те ми харесват. Защо трябва да критикувате нещо което не ви допада или не ви харесва.
"Липсата на доказателства за съществуването на нещо,не е доказателство за неговата липса!"
WebShooter
Мнения: 25
Цитиране
17 декември 2020
С извинение, за получения двоен пост но мнението ти е необосновано. Защо Мандалореца е както трябва, а 7ми, 8ми и 9ти епизод нямат нищо общо с Междузвездни Войни, айде ако ти се занимава ми обясни, няма да ти се моля, ако имаш желание.
"Липсата на доказателства за съществуването на нещо,не е доказателство за неговата липса!"
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
17 декември 2020
Я по-спокойно, пешлигар.
WebShooter
Мнения: 25
Цитиране
17 декември 2020
Аз съм спокоен, ще ме набиеш ли кво? Да ти дам адрес ако искаш, мишкар.
Обиди се, че си трол ли кво се случи?
"Липсата на доказателства за съществуването на нещо,не е доказателство за неговата липса!"
WebShooter
Мнения: 25
Цитиране
17 декември 2020
Напълно спокоен съм а ти си единия от хейтърите тук, целия ви сайт е такъв, събран от такива.
От известно време ви наблюдавам и точно ти ме дразниш най-много. С изключение на псето igra4-a, nightwarrior-а и Lethian-4o другите сте под всякаква критика.
"Липсата на доказателства за съществуването на нещо,не е доказателство за неговата липса!"
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
17 декември 2020
От къде пък се появи. Че се хейтва нещо не значи, че не може да го оценим, то точно това ни е оценката.. Относно star wars вселената. Добре започнаха филмите, след това втората трилогия, на мен ми беше доста интересна. Но последната трилогия, още при седмия епизод, щях да заспа в киното, в останалите единственото хубаво са няколко сцени, а накрая в 9ти 2 часа или там колкото беше, минаха прекалено дълго. Но пък Мендалореца ми върна интереса към star wars. И доста повече го предпочитам от последната трилогия. Все още не съм изгледал втория сезон, че преди седмици започнах The Last Kingdom и ми хареса, продължавам да го гледам. А пък за останалите филми на star wars, там за Хан Соло и бъдещите такива, са под всяква критика. Каквото и да приказвам, откакто disney купиха lucas films, филмите им страшно отиват на долу, трябва да спратпродължават да правят още филми.
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
18 декември 2020
@WebShooter не следя сериала и не съм супер напред с материала на тема Star Wars. Гледал съм само филмите. Оригиналната трилогия е класика, от прикуълите само 3 става, а от новата само 7 ми хареса. И Rogue One не беше лош. Всички останали не ми допадат особено. Успокой се малко. Никой не те съди за това, че не харесваш нещо. Вземи се малко в ръце. Всеки си има мнение. Не мисля, че трябва да ти го обяснявам. Какво се дъхаш на умряло, не мога да те разбера. Гледай и играй каквото те кефи и го карай по-спокойно. Като сме под всякаква критика, съм сигурен, че има други форуми в които можеш да отидеш и да коментираш. Тук имаме право да си кажем ако нещо не ни харесва и защо. Или и ти ще почваш като Кобрата, с "Tomorrow I show you!".
<
1
...
163
...
254
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.