Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
168
...
251
>
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
03 февруари 2021
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
03 февруари 2021
Ухааа...Любим сериал, бих го свалил да погледна.

Аз плащам само за HBO и постоянно има нещо за гледане. Нетфликс и Прайм ползвам на приятели - разменяме си акаунтите и така. Идеално е.

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
03 февруари 2021
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
13 февруари 2021
null

Всяка сцена с хранене включва макарони с доматен сос, на който му викат "gravy". Не им ли омръзва всеки ден да ядат паста?

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
13 февруари 2021
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 февруари 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
14 февруари 2021
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
15 февруари 2021
В Холивуд гледат от гейминга и ремастерират филмите? Иначе аз нищо не помня от този филм, ама едва ли ще го гледам втори път.

lyubohar написа
Аз плащам само за HBO и постоянно има нещо за гледане. Нетфликс и Прайм ползвам на приятели - разменяме си акаунтите и така. Идеално е.

Аз не си падам по второ гледане на стари сериали, ама напоследък опрях до това. И за The Shield се замислих, ама не ми харесва чак толкова за второ гледане. Оставам си само с едно засега.

Пуснах си наскоро Coupling, един от любимите ми сериали евър, така за фон на работа, едвам се удържам да не се разсмея, че приятелката мрънка. Велик е този сериал - като Приятели, ама смешно (ся да не обидя някой фен на Приятели, за някои хора е религия, аз съм го гледал само един път като вървеше в реално време и ми беше meh, сестра ми го знае наизуст буквално). Гледах и IT Crowd, в интерес на истината е доста средна ръка, има култови епизоди и сцени, но и някои доста слаби. Явно предимно доброто помня от него. Ся си свалих от Залива и Bull, идеално сериалче за фон, разбира се мега измислен, няма как да се приеме за реалност. Ама бива да ми шуми нещо до екрана.

Видях, че със стриймове някак не ми върви, по някаква причина сериалите не ми отвличат толкова вниманието (особено ако са посредствени, каквито са повечето сериали), ама стриймовете някак внимавам повече и върша по-лоша работа.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
17 февруари 2021
null

>He said the meme guys please watch my shitty movie now guys HE SAID THE MEME
>Yeas master
>Must consooooooooom

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
17 февруари 2021
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
17 февруари 2021
Филма ще е 4 часа.

По време на The Irishman се изкъпах, ходих да ям, спах и филма още си вървеше

Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
17 февруари 2021
Освен ако не е на 90% презаснет този филм, не виждам как могат да го "поправят". Аз, дето по принцип съм фен на комиксовите екранизации, го смятам този филм за една от най-слабите такива. Даже Ant-men 2 бих гледал пред този, хах!
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
18 февруари 2021
https://www.youtube.com/watch?v=-BQPKD7eozY
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
18 февруари 2021
Пишат го с "K" защото филма е с K-list актьори ли?
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
18 февруари 2021
Пишат го с К защото шао Кан принципно е Калайджия от Криводол и от толкова много К-та е решил да преименува любимия си турнир с К.
<
1
...
168
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.