Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
177
...
254
>
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
16 март 2021
GoT е може би най-плехваления сериал изобщо. Имаше ставащи сезони, но дотам. Повечето беше пълна боза, така както и книгите са пълна боза. Ако някой твърди, че книгите са добри, значи е чел твърде малко книги изобщо и твърде малко фентъзи. Както се казва - рекламата е велико нещо. И ако разбирам защо много хора харесват The Wire, Breaking bad или Sopranos, то не разбирам как хората бяха издивели по GoT. Може би просто след цялата плеяда от сериали за зомбита и най-вече вампири, както и други буламачи за хора със свръх способности то GoT изглежда като цяла класика до тях. Сериалите за викингите са другата помия с която ни заливат сега. Чак ги изкарват и някаква велика цивилизация, което е подигравка с човешката цивилизация и история, но това е друга тема.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
16 март 2021
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
16 март 2021
И на мен доста ми допадна.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
16 март 2021
Тази концепция за time loop взе да се оформя направо като някакъв поджанр.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
17 март 2021
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
17 март 2021
Dandelion написа
Sound of Metal добър филм, но и малко прехвален в моите очи. Също хич няма Метал във филма 7/10 на пук на Jake Paul

Е имаше си яко метъл преди главният герой да *****(спойлер)
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
17 март 2021
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
17 март 2021
Така е, той и затова според мен <<спойлер>>.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
17 март 2021
Не знам това брои ли се за спойлер, ама
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
17 март 2021
Браво, момчета, благодаря ви, че не ми убихте кефа, филмът още не съм го гледал
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
17 март 2021
баси майтапа, няква анорексичка ги пребива кат прани гащи. На тая ако и набия един чомбер с хуя си, поне на 3 места ще има счупвания

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
17 март 2021
Бате, тая като застане в профил, не могат да я уцелят никога
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
17 март 2021
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
18 март 2021
@darkblue, дори си нямаш и идея колко тъпо ти е изказването. Звучиш като комплексар и най-вероятно си такъв, освен това си и жалък сексист. Първо, ако имаше елементарнш познания щеше да знаеш, че не е важна масата, колкото техниката и мястото на удар. Една такава "анорексичка" може да те направи на кайма ако е тренирана. Същото е и с източните бойни изкуства. Сега ясно е на всички ни, че въпросното момиче просто играе роля, и все пак това не променя факта, че се изказваш като пълен дебил, който избива комплекси или си отраснал в семейство в което мъжа бие жената профилактично. И ако имаш пипе в главата ще разбереш колко яко си се изложил с този коментар и ще си вземеш поука. А можеш и да си кажеш "тоз на какъв се прави", да ми теглиш една майна и да продължиш да се излагаш. Такива цинични коментари никога не са приятни, дори и на 5 ракии на маса с приятели. И не на последно място трябва да запомниш, че и най-слабата челюст хапе по-здраво и от най-твърдия "хуй", както се изрази.

Със здраве

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
18 март 2021
В интерес на истината масата е по-важна при бойните спортове и по принцип в ръкопашния бой. Сам Брус Лий е казвал, че няма шансове да победи Мохамед Али, ако се изправят един срещу друг, защото масата си е маса, колкото и техничен да си (може би с изключение на разни кунг-фу и карате майстори на по 70 години, които са усвоили някакви чутовни сили).
Като изключим това, изказването на darkblue наистина е на ниво 13-годишен.

Но и това като изключим - и аз се дразня, когато във филми 45-килограмови манекенки пребиват 120-килограмови катили. Затова Джина Карано ме кефеше още от Бързи и яростни. Мацката си беше здраво нацепена и мога да повярвам, че може да трупяса някой мъж.

<
1
...
177
...
254
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.