Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
178
...
253
>
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
18 март 2021
Каприз, не знам защо търсиш под вола теле, Блу просто си каза мнението, което аз напълно подкрепям. И нито съм тръгнал да бия жени, нито съм израснал в семейство, в което мъжЪТ бие жената профилактично. Изказването ти ми напомня всички феминистки и възмутени от расизъм хора, които почти винаги са най-големите расисти и много против хармоничните връзки между мъж и жена. Примерно, миналата неделя се бяхме събрали със съпруга на сестра ми на маса и си говорим расистки вицове за негри и евреи и се смеем като дебили. Той вика "Братле, добре че си ти, това ако го кажа на маса с моите дружки, всички се оглеждат възмутени и казват "Много смешно.." И точно тези хора са най-големите лицемери, защото аз не деля на улицата хората по цвят, а дали са свестни. И грам не ми дреме дали са цигани, негри, качулати, индианци или имат перо на гъза..
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
18 март 2021
Аз пък колкото пъти видя Риз Ахмед или както там се казваше, също ми се иска да му набия един - не знам защо този човек толкова ме дразни още от първия филм, в който го гледах и със всеки следващ е така.
'метълът" във филма беше покъртителен
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
18 март 2021
Артемис, какво ще му набиеш, че ми стана интересно? Ако си жена, както предполагам (може и да се лъжа, естествено), най-много да го изпукаш със страп-он, щото нямаш онова на Даркблу. И недей ме спойлва за Sound of Metal, още не съм стигнал да го гледам. Но гледах Космик Син, с Лана, епичен е Такива ефекти не бях виждал
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
18 март 2021
Lethian,
Да се изкажеш, че с хуя си ще счупиш някого не е мнение, а вулгарен, инфантилен изказ. Няма нищо общо със сексизма за мен, а с нехигиеничен избор на думи и изрази.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
18 март 2021
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
18 март 2021
Е, аз редовно го правя, ние с Даркблу сме от една порода Много ми липсват култовите статии и новини на Псето от началото на сайта За външен човек е инфантилен изказ, ама мен си ме радва, аз съм просто парче
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
18 март 2021
@Lethian, не търся под вола теле. Също така нямам против вицове на расистка основа, вицове за блондинки и т.н. Но има огромна разлика от това да разкажеш виц и от това да се правят такива цинични изказвания оронващи престижа на една жена, без значение от личните ни предпочитания. Освен това ако това изказване беше насочено към твоята жена, сестра или майка дали щеше да го приемеш така леко? Тук дори не става на въпрос кой е феминист и кой не е, а за това да се показва елементарно уважение към жената в широк план. Не съм противник и на BDSM фетишизма, но ако случая е такъв, то си има фетиш форуми, секс чатове и т.н.

Относно ръкопашния бой. Масата е важен фактор при равна техника. И то активната маса. И все пак всичко опира до техника. В тялото на всеки от нас има точки, които притиснати или ударени дори леко могат да те нащарат да ти причернее от болка. В някои стилове дори се използва масата и силата на противника срещу самия него.

Относно конкретния филм, не казвам, че той е добър или бойните сцени са качествени. Въпроса е принципен и ми прави впечатление, че някои потребители тук говорят твърде много за мъжки членове, когато се коментират жени. Само преди няколко седмици имаше подобно изказване, а аз такива работи не търпя. И докато съм част от този форум аз ще бъда непреклонен към подобен род изказвания.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
18 март 2021
@Caprice - не ми се занимава да ти пиша, направо ще те направя 100 кила, толкова да си далеч и зле. Това че не разбираш черния хумор си е твой проблем. Ама само не ми се прави на психолог хахах

@Rostik79 - на теб ще ти простя този път, мислих че си по готин човек, но всеки се бърка, ще видим по нататака .

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
18 март 2021
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
18 март 2021
Изразявам възмущение с определен стил изказ просто, даркблу, иначе съгласен по темата.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
18 март 2021
Тия глупости с точки по тялото и техника за сметка на маса са тежка фантасмагория. Гугълнете Xu Xiaodong, ако не го знаете кой е и вижте как се разправя с майстори на бойните изкуства, а като се замисля и колко му коства това... леле.

Не казвам, че да тренираш бойни изкуства или самозащита няма смисъл, ММА го показва независимо харесваш/не харесваш, но няма нужда да се ходи и в другата крайност и да се вярва в измишльотини.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
18 март 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
18 март 2021
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 март 2021
За щастие, няма никакво значение какъв боен спорт знаеш или колко кила си когато имаш оръжие. Биологичните организми отстъпват пред механичната сила. Винаги.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
18 март 2021
То не е само това. Kill bill e тежко стилизиран, дори за момент не съм си помислял, че се търси реализъм. Гледал съм на него като едва ли не реализация на комикс тип Sin City или 300. Един вид suspension of disbelief е по-силно изразено.
<
1
...
178
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.