Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
179
...
251
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
18 март 2021
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
18 март 2021
Charcharo написа
За щастие, няма никакво значение какъв боен спорт знаеш или колко кила си когато имаш оръжие. Биологичните организми отстъпват пред механичната сила. Винаги.

"Пред винкело всички са равни"

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
18 март 2021
LethianDream написа
Артемис, какво ще му набиеш, че ми стана интересно? Ако си жена, както предполагам (може и да се лъжа, естествено), най-много да го изпукаш със страп-он, щото нямаш онова на Даркблу. И недей ме спойлва за Sound of Metal, още не съм стигнал да го гледам. Но гледах Космик Син, с Лана, епичен е Такива ефекти не бях виждал

OMFG , не е в контекста на предхождащия разговор ...да речем нещо от шамар нагоре, адски ме дрази този кравешки поглед, предполагам тази антипатия се зароди в The Night of и бетонира, когато прочетох, че ще играе Хамлет.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 март 2021
Charcharo написа
За щастие, няма никакво значение какъв боен спорт знаеш или колко кила си когато имаш оръжие. Биологичните организми отстъпват пред механичната сила. Винаги.

Мда, да не забравяме как един обикновен софийски наркодилър почти уби топ 10 боец в тежка категория в MMA... само защото имаше нож. (Става дума за случая с Багата, очевидно.)

Да не говорим, че освен пред механична сила биологичните организми отстъпват и пред още едно нещо... повече на брой биологични организми. В уличен бой обикновени победителите са онези, които са няколко пъти повече.

А по темата назад - мисля, че цялата дискусия започна от някаква грешна презумпция. Не става дума за това, че онази анорексична мацка е жена и заради това не може да набие мъж. Става дума за това, че тази мацка не може да набие мъж (а и вероятно и много жени) само защото е анорексична. Хейти се анорексията, не женският пол. И мен не ме кефят анорексички. Този стандарт на красота не съм го разбирал още от дете, и до днес не го разбирам.

Не мисля, че някой спори за това, че Аманда Нунеш няма да премаже от бой огромен брой обикновени мъже. Така ще ги трепе, че ще обърнат резбата. Говорим за лош подбор на актьори. (Между другото дори не говорим за пол, аз като видя някой сополанко 55 кила с физиката на Джъстин Бийбър как трепе хора с по един удар - пак не ми идва никак достоверен.)

Примерно Катерин Уиник - някой ще каже ли нещо лошо за нея? Не. Като ѝ видиш бойните сцени и ти прилича на жена, която се занимавала цял живот с бойни спортове. После ѝ гледаш биографията и разбираш, че това е самата истина (и че е влязла в Холивуд като инструктор).

@Lethian, аз под "набия един" разбирам "набия един тупаник", ама явно ми се е поизчистило съзнанието в тая пандемия.

@Artemis - Риз Ахмед доколкото помня направи прилична роля в The Night Of, не ми се стори баш съвсем телешка. Ся Хамлет... едва ли ще гледам, тая стагнация в Холивуд и преработване на всичко, което може да се преработи, в модерен вид ми идва съвсем скучно.


По темата, гледах по телевизията оня ден Умирай трудно. С български превод, което е малко досадно... ама бях забравил колко велик екшън е този. Също така бях забравил колко страхотни са реалните специални ефекти. С тея компютърни шитни екшъните отидоха в кофата. Ако искам Call of Duty, ще играя Call of Duty или друга игра. Реалните взривове или това една физическа кола да се блъсне в друга физическа кола е несравнимо с неща, правени пред зелен екран...

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
19 март 2021
Затова, когато ми се гледа качествен екшън, просто отварям списъка с класиките от 80-те и 90-те и се наслаждавам. Едва ли друг екшън някога ще бие Terminator 2, поне в моите очи. Умирай трудно също са железни първите части
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
19 март 2021
Риз Ахмед ми е много смотан и на мен. Точно в the Night of ме издразни. И наистина има кравешки поглед. Впрочем стигнах до последния епизод и ...не го изгледах. Много ме разочарова сериалът. Очаквах някаква черна комедия с интересни обрати и ситуации, тип Фарго, а то се оказа досадна съдебна драма.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 март 2021
Justice League Режисьорската версия на Зак Снайдър направоо пръсна, много се изкефих на филма. Не усетих как мина 4 часа филм
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
19 март 2021
Charcharo написа
Биологичните организми отстъпват пред механичната сила. Винаги.

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
19 март 2021
@pseto, в The Night of всичко беше много прилично, просто този тип лично мен доста ме дразни и е точно толкова подходящ да изиграе Хамлет, колкото Дъстин Хофман - Хълк. Имам предвид като визия, не дали ще се справи. Иначе когато е направено както трябва, няма проблем с преработки - на прима виста се сещам за Макбет на Фасбендър, например.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
19 март 2021
Kаква е правилната визия на Хамлет?
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
19 март 2021
Да изглежда като датски принц от 16ти-17ти век?
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
19 март 2021
Просто помагам да си го кажете - не ви харесва, че е паки. Да спестим малко време от "погледът му бил такъв, не знам си какво било онакова"
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
19 март 2021
А, не знам какви са съображенията на Аrt3mis. На мен той си ми беше ок в Sound of Metal, ама аз примерно имах непоносимост към Ди Каприо на времето. Направо не го понасях(идея нямам що, ирационално беше), но в по-късните му филми ми е напълно ок.

Но конкретно за Хамлет(освен ако не е крив модерен прочит), не смятам че е подходящ. Както смятам, че и Джейк Гиленхал не трябваше да е Принцът на Персия(наскоро се сетих пак за този филм, не знам защо).

Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
19 март 2021
nightwarrior написа
А, не знам какви са съображенията на Аrt3mis. На мен той си ми беше ок в Sound of Metal, ама аз примерно имах непоносимост към Ди Каприо на времето. Направо не го понасях(идея нямам що, ирационално беше), но в по-късните му филми ми е напълно ок.

Май много сме така. Хейтнахме го навремето заради Титаник и как всички ученички говореха за това, плакати си окачваха, имаше от онези кръглите значки, дето по раничките си кичеха ... а той някакъв сополив тийн ... и беше естествено момчетата да го храним яката.

The_Doctor46
Мнения: 1769
Цитиране
19 март 2021
Сега,по темата за боя Роден съм и израснал в определен град в България,където да можеш да се биеш още от малък много помага. Да,познахте,от Перник съм и поради тази причина съм израснал сред кютеци,за съжаление. Това,което съм научил от реалността,е че килограмите хем имат значение,хем понякога нямат. Важно е дали си трениран и колко точно "луд" си.Ако въпросните условия са равни,чак тогава килограмите имат значение,иначе не.Имах едно приятелче,боксьор,та въпросния човек пред очите ми преби трима каратисти или таекуондисти(не си спомням вече). Беше някакво нереално като по филмите.Е не с такъв финес или хватки,но бяха трима срещу един. Стана толкова бързо,че нямахме даже време да станем и да се застъпим за него,но очевидно нямаше нужда от помощ Да беше по-тежък от тях,но не с много килограми.Както се казва #truestory. Виждал съм и човек 1.70 как сваля такъв,който е близо 2. Та много си зависи,но наистина девойката по-горе стои несериозно.Твърде,твърде слаба е,а всеки който поне малко е тренирал бойни спортове е далеч по-здрав,даже и в леките категории.
<
1
...
179
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.