Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
182
...
252
>
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
29 април 2021
Само на мен ли ми се струва, или в трейлъра, когато Скорпиона казва "Get over here", е по-зле отколкото във филма?
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 април 2021
не ти се струва
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 май 2021

Вчера гледах Mortal Kombat. Беше ... това което очаквах да е. Но не го мразя и това е интересното...

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
02 май 2021
@Charcharo- никой не мрази MK филмът. И самият филм има доста добри елементи. И доста лоши такива. И когато го съпоставиш с други филми, имайки основната идея къде/кога/как/защо нещо в един филм работи, виждаш, че тези добри и лоши страни вървят (почти) ръка за ръка.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
03 май 2021
Този има повече добри, отколкото лоши страни, поне за мен
https://www.imdb.com/title/tt11655202/?ref_=nv_sr_srsg_0
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
05 май 2021
Артемис, мерси за препоръката, тези дни ще го изгледам и ще пиша дали ми е харесал
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
05 май 2021
Типичното добро скандинавско кино, само като видиш Мадс Микелсен и Николай Ли Каас, ти става ясно какво да очакваш.
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
05 май 2021
И аз ще го гледам тия дни. Дано да е нещо в духа на John Wick, на такова мяза. В тая връзка препоръчвам Nobody с Bob Odenkirk.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
06 май 2021
Не е tочно като Nobody, има си история
Иначе го гледах само заради Odenkirk, на моменти беше свежо, но иначе адски банален и предсказуем сюжет. Но не отричам, че доста радваше в определени кадри.
lyubohar
Мнения: 3053
Цитиране
06 май 2021
Тия филми са guilty pleasure, не бива да се очаква кой знае какво от тях
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
07 май 2021
Пак изгледах един български филм от 2017-та Вездесъщият , че го видях в HBO Go излязъл и мисля, че е един от доста добрите български филми в последните години. Изглежда все едно, че не е български и е от редките случаи, в които не се разказва за мутри, престъпност, корупция, изнасилвания или да е от глупавите комедии, които правят.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
07 май 2021
Рос, един от любимите ми нови БГ филми е "Ярост". Нови, нови, вече е на почти 20 години. И помня сцени от него, все едно че съм го гледал вчера, особено онази, в която главният герой (Добрин Досев) кара мъртвата си приятелка (Ирини Жамбонас) в колата, все едно е жив човек. А сюжетът му е точно мутренски уж. Много, много силен филм за мен на емоционално ниво. И с музиката на Стенли Даже трябва пак да си го припомня тези дни.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Ярост_(филм,_2002)

P.S. Вездесъщият го слагам в wishlist-a

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
07 май 2021
Като се заговорихте за бг продукции. Някой гледа ли този новият сериал на БНТ "Порталът"? На хартия бг фантастичен сериал с пътуване във времето ми звучи странно, ма знам ли, може и да е читав.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
07 май 2021
Найт, не съм още и не съм чел отзиви. Може да е интересен, но главният актьор ми е нещо противен. Все пак, ще му дам щанс, само да успея да си изгледам първо сериалите и филмите, които съм набелязал -като начало 4-тия сезон на Прислужницата Прислужницата е един от най-добрите сериали, но бих казал -първи и втори сезон, почнаха да го бозят и него от трети сезон нататък.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
07 май 2021
Как да го гледам Порталът? Звучи интересно.
https://bnt.bg/news/portalat-1-epizod-294541news.html
тука нещо не баца.
<
1
...
182
...
252
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.