Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
193
...
251
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 октомври 2021
Като говорим за Squid Game


Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
21 октомври 2021

Имаме трейлър за Uncharted филма. Да си призная, естетически изглежда супер. Хумора изглежда ще е добре. Но актьорите... Не виждам Nathan Drake в Том Холанд и Съли в Марк Уолбърг и тва си е. Само актрисата на Клоуи ми се вижда наполовина ок и Антонио Бандерас като злодея мисля, че е потенциално добър избор. Струва ми се, че ще е поредната самозабравила се адаптация на игра, но пък може да е приятен да се изгледа веднъж.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
21 октомври 2021
@Mitko6000 и аз се изкефих и като видях сцената с палетите и той как седеше за тях и после си подскачаше.... леле леле... бързи и яростни физика.

@lyubohar " Ние с жена ми решихме, че ни е прекално violent " Squid Game ти е прекалено насилствено ?

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
23 октомври 2021
Като видя някаква истерия и тийнски кеф около някой сериал, задължително нямам интерес-в случая скуид гейм.
vldir
Мнения: 1806
Цитиране
23 октомври 2021
Spider-Man ама без костюма.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
23 октомври 2021
vldir написа
Spider-Man ама без костюма.

Реално да. Не ме кефи идеята, че уж Нейт трябва да е по-млад отколкото в игрите, но в същото време са му сложили дрехите от първата игра. Цялата идея на сегментинте с Дрейк като дете в 3 и 4 показваха, че имаше хляб в него, но беше още далеч от това в което се превръща по-нататък. Кефи ме, че естетически са се постарали и са пробвали да пресъздадат някои от сцените, като самолета от 3. Ама само с fan service не става. Куц избор на актьори (самите те не са лоши).

Като гледам Марк Уолбърг, очаквам отнякъде да изкочи Тед (плюшената мечка) и да почнат да си въртят масур тримата. Само дето Том Холанд мяза на по-малък и сигурно няма да му дадат.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
23 октомври 2021
@igra4 - доста грешно се водиш. То и GTA e истерия и тийнски кеф, ама се кефиш. Теглиш, гледаш, ако ти хареса, хареса.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
25 октомври 2021
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
29 октомври 2021
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
30 октомври 2021
Изгледах Дюн и съм доволен. Филма го усетих доста въздействащ. Вилньов продължава да разказва великолепно. Не мога да давам оценки като "велик филм" и тн., но определено мисля скоро да го изгледам пак, а рядко го правя. Кликна ми така да се каже
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
01 ноември 2021
Аз гледах Дюн три пъти на кино три поредни вечери. Няма смисъл да коментирам дали ми е харесал
Но първият път леко се прецаках защото беше само на 3D, не IMAX. Беше твърде тъмно и blur-нато, вероятно ще е тежко за повечето от нас, които имат астигматизъм. Така че на IMAX неслучайно всички препоръчват да се гледа, правен е за това.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
01 ноември 2021
Ще има и втора част, а нищо чудно и трета, скоро четох, че Вилньов си е навил на пръста да направи и трета, но всички зависи от приходите от първите две части. Както каза един приятел, който не харесва такива филми- "Това е само песък и скала, братле" Четох по ревютата, че барон Харконен излизал като Марлон Брандо в Апокалипсиса

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
01 ноември 2021
Да, намекна се за трета част, която да е по втората книга Дюн: Месия. Би била нужна според мен, за да се направят крайните поуки за живота на Пол и най - вече да бъдат затворени устите на тия, който си мислят, че е white savior. Всъщност и сега във визиите на Пол направо си загатнаха какво може да се случи. Пък и Бин Тлейлакс ще е готино да се намесят.
Говореше се за много отрязани моменти, които са гледали актьорите, Момоа е гледал някаква 4 часова версия, но Вилньов категорично каза, че не издава никога в последствие director's cuts, каквото излезе - това е финалното.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
01 ноември 2021
Ако са на това ниво, колкото части изкара, няма да ги върна. И да на Imax се усети страхотно, не знам как ще е иначе.

Иначе наистина барона се усеща малко като Брандо особено в първата сцена с него. Скарсгард му дава много голяма тежест (нали освен че е визуално половин тон). Като цяло е много силен каста. Аз имах съмнения за Пол, но този актьор ми доказа, че съм бъркал. Единствено за Момоа не съм сигурен, щото той си играе Момоа.

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
01 ноември 2021
Да, усеща се. Особено като направи онзи жест с ръката върху лицето си, все едно Брандо измива потта от себе си в джунглите. Вероятон като детайли, филмът успява да пресъздаде 1/4 от книгата, което е напълно приемливо, за да се даде повече фокус върху отношенията син - майка - баща. Но имаше много тънки подсказки за феновете, които могат да ги разкодират. Бойните викове на атреидите, фалангата, когато се биеха между харконите и сардукарите, всички тези тънки внушения с Ахейците на Агаменмон от Троянската война.
А Сардукарите са един път. И откликът за тях е доста брутален в ютюб и целия нет. Един приятел, който е голям фен на 40к вселената, каза, че много му е докарало като усещане оттам.
И най - вече Стилгар, номер 1 е Хавиер Бардем. Пълният селянин, не го e** за нищо, "Кви сте вие бе? Айде, аз си отивам, че имам работа" велики моменти бяха с него.
От easter egg-овете нещо ми напомни за No Country for Old Men, когато Гърни Халик каза за Стилгар: "Тоя хич не ми харесва!"
Музиката на Ханс Цимър е единственото нещо, което клони в големи амплитуди и контрасти - от невероятни неща, до отблъскващи клишета.
<
1
...
193
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.