Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
198
...
251
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 декември 2021
Доста добре за сега.

Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
07 декември 2021
И аз след трейлъра съм с малко по - позитивни очаквания, вероятно заради добавената яснота в сюжета, който ще е някакъв имагинерен пъзел от дежа ву-та (може би). Последният шедьовър беше "Облакът Атлас", но вече мина доста време.
Rostik79
Мнения: 2196
Цитиране
07 декември 2021
Умишлено се опитвам да не гледам втория трейлър. Първият малко ми се стори meh, но все още се надявам да стане филм. Честно казано сякаш бих предпочел Джон Уик 4, колкото и да се изтърка тази идея, но третата част свърши доста яко.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 декември 2021
То сега филма е правен само от единия брат.... а от едната сестра само .
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
07 декември 2021
darkblue написа
То сега филма е правен само от единия брат.... а от едната сестра само .

Те май и двете са жени вече. Само че едината, малко по-късно прекоси брега от другата.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
08 декември 2021
Mitko6000 написа
Те май и двете са жени вече. Само че едината, малко по-късно прекоси брега от другата.

Да, по късно и все още бил в преминаване и не му било до филми

Rostik79
Мнения: 2196
Цитиране
08 декември 2021
Зачудих се какво е довело до транзита им от мъже в жени и почетох биографиите им, очаквайки да видя индикация като от юношеството на Фреди Меркюри, заради което е обърнал резбата, например, но на пръв поглед съвсем нормално семейство са имали. Нито наркомани родители са имали, нито да са се развеждали или други скандали с побои да речем. Или поне няма такава информация. Кой знае какво е било.
Освен това работата е още по-сбъркана. След транзита, когато Лана става жена, се жени пак за жена. Т.е. от мъж става жена, но като жена е лесбо един вид и пак спи с други жени (или каквото там правят) ... Впрочем Лана се е запознала с жена си Karin Winslow в някакъв BDSM клуб в Los Angeles, където тя (Karin Winslow) се изявявала като Dominatrix.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
08 декември 2021
Не е казано, че трябва да е от лошо семейство или да претърпява някакви вътрешни травми в детство или юношество. При някои хора, това си е вътрешна трансформация, особено в някои от филмите им на Вашовски, това ясно си проличава като духовна концепция, най вече в "Облакът Атлас".
Genesis P Orridge, създателят на индъстриъл музиката, лека му пръст, също стана транс и се наричаше "Ние", във времена, преди това да стане модерно, но причините не бяха лошо семейство или травми, а защото преживя силна връзка с жена през 90те, чиито две личности, твърди Gen, напълно са се слели. Така че съдби всякакви.
Rostik79
Мнения: 2196
Цитиране
08 декември 2021
Ами като изключим наистина хормонален дисбаланс или нещо в мозъчния център, който отговаря за половото самоопределяне, мисля, че имат голямо влияние събитията в детството и такива фактори. Не че е задължително да обърнеш резбата, но изглежда има някакво значение.
lyubohar
Мнения: 3034
Цитиране
08 декември 2021
https://variety.com/2021/tv/news/last-of-us-hbo-series-cast-nick-offerman-bill-1235128002/?cx_testId=51&cx_testVariant=cx_2&cx_artPos=1#cxrecs_s
Rostik79
Мнения: 2196
Цитиране
08 декември 2021
Много добро попадение! Макар че оня пич от The Hangover е 1:1 с този персонаж от играта.

https://www.imdb.com/name/nm0302108/?ref_=tt_cl_t_1

lyubohar
Мнения: 3034
Цитиране
08 декември 2021
Зак е страхотен, но лицето му излъчва смях. Ник Оферман е култов актьор от Parks & Recreation и други сериали и ще се впише много по-добре в света на Last of us. Даже и Joel би могъл да изиграе.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 декември 2021
Rostik79
Мнения: 2196
Цитиране
10 декември 2021
Стига ве - сега и Paramount+ ли има стрийминг услуга? Вече им изгубих бройката! Добре, че са торентите.
lyubohar
Мнения: 3034
Цитиране
10 декември 2021
Аз свалям само рядки неща - инди филми, документални. Или нещо ако искам по-рано да гледам. Вързано през emby/plex и през приложение на телевизора - с автоматично свалени субтитри, картинки, мета-данни, перфектно е. И разбира се - безжично.

Всичко мейнстрийм си гледам на стрийминга. Hassle free. А и няма нужда човек да има всички услуги. Аз ползвам 3, от които една плащам аз и я шервам с още 2-ма, които плащат другите 2 и ги шерват с мен. И така всеки ползва 3 на цената на 1. Като дори и аз не плащам HBO, защото ми идва с мобилния оператор.

Но иначе си прав, малко като с гейминг сторовете стана. Не, че и те ми пречат - всички са инсталирани и всички са вързани с GOG Galaxy и не се занимавам въобще.

<
1
...
198
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.