Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
204
...
250
>
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
06 януари 2022
Баси, а навремето смятах След утрешния ден и Денят на независимостта за куци филми. Трейлърът на това е пълна скръб. Може би ще го гледам някой ден като го пуснат по кабелната (а аз нямам кабелна, хах).
По едно време се пробвах с GEOSTORM, но изтраях половин час и го заличих (като говорим за филми от този жанр).
Иначе по някаква причина харесвам The Core, въпреки, че и той е пълни измислици-премислици, но поне не се опитва да вкарва някакъв дебилен хумор.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
07 януари 2022
GEOSTORM - да, зле е. Аз го изгледах заради Gerard Butler, след Law Abiding Citizen за съжаление играе само в някакви бози...а доста ме кефи актьора.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
17 януари 2022
Въх... тоя Етърнал мееегааааа зле сюжет....
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
18 януари 2022
Напоследък все по-трудно гледам сериали, но мога силно да препоръчам "30 сребърника" (30 Coins или 30 Monedas на испански). Има го в HBO Go (всъщност е продукция на HBO Europe).
Доста брутален фентъзи хорър със стабилни лъвкрафтски елементи и много добри ефекти. Стегнат разказ както харесвам, добра игра, без корейското преиграване, без разтягане на локуми, динамичен, няма гейове (за тези, които се дразнят от такива неща), няма 50 действащи лица.
Както заглавието подсказва (не е спойл) - историята се върти около 30-те сребърника, които Юда е взел, за да предаде Исус. Понеже това е предмет, който е навредил на Исус, подобно на Копието на съдбата, сребърниците са заредени с голяма мистична сила, до която иска да се докопа определен сатанински култ.
Има една основна история във сериала, но и всеки епизод разказва някаква мини-случка.
Само 8 епизода - тъкмо формат, който харесвам.

Първоначално го подминах, защото помислих, че ще е на нивото на силно надценената за мен бозица - Money Heist - пак испански, но го загледах и смятам, че е от доста добрите сериали в жанра напоследък.

LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
18 януари 2022
Много добър сериал, Ростик! Единствено ме разочарова малко финала. Но като цяло стабилен сериал, заслужава си всяка секунда.
Изгледах си най-накрая Hellbound, яка идея и лоша реализация, за съжаление не всички корейски сериали са велики като Squid Game. Ще се мятам тези дни на The Silent Sea, като съм навлязъл дълбоко в Южна Корея
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
18 януари 2022
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
18 януари 2022
Не съм впечатлен. Пък и този Оскар Айзък постоянно го лансират. Мен нещо не ме кефи - антипатичен ми е, не знам защо.
Все пак изглежда една идея по-добре от Hawkeye сериала, който май е най-смотаният засега от марвелските.
До момента Wandavision е най-доброто, Локи горе-долу ставаше, The Falcon and the Winter Soldier ми беше meh.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
18 януари 2022
За лунния тигър и аз съм 50 / 50 - ще го видим

Hawkeye сериала трябва с закон да го спрат

The Falcon and the Winter Soldier - не го гледах , няма и да го гледам.

LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
18 януари 2022
Мен ми е странно как Итън Хоук, който е адски добър актьор, винаги остава на заден план, в случая спрямо Оскар Айзък, който е адски натискан и лансиран от Холивуд, а единствената му що-годе добра роля беше на копелдака в Sucker Punch. А Хоук е машина, буквално няма слаба роля в цялата си кариера- като почнем от великия Тренировъчен ден и приключим дори с романтичните бози, в които играе (нещо за залеза беше, ама ме мързи да го видя как се казваше )..
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
18 януари 2022
Единствените Марвел сериали, който гледах докрай бяха Daredevil и WandaVision. Captain America and the Winter Soldier беше ок, но не го догледах (май спрях около 3 епизод). Локи и Hawkeye не съм ги пипал. Чел съм Moon Knight комикси отчасти и ми е интересна идеята, затова и бих го гледал.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
18 януари 2022
Оскар Айзък има далеч повече страхотни роли като Inside Llewyn Davis, например. Филмите не се изчерпват само с Marvel, Star wars и Avatar Същото важи и за Итън Хоук, който има далеч по-добри роли от Тренировъчен ден.
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
19 януари 2022
Това и аз казвам, даже актьор, който играе в Марвел и Стар Уорс помиите, веднага ми става двойно по-антипатичен. Тренировъчния ден го дадох само като пример, той там си е поддържаща роля на великия Дензъл, който прави ролята на живота си. Хванах се, че доста често си пускам финалната сцена от Тренировъчен ден, мога да я гледам нон-стоп, тя спечели Оскара за главна мъжка роля на Дензъл, гениално превъплъщение.
Айзък обаче съм го гледал в доста филми и като Ростик грам не ме кефи. И не говоря само за новите Star Wars..
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
19 януари 2022
Изгледах One Tree Hill. Сега зяпам Gilmore Girls. Гледах новата матрица - ставаше, не беше лош но Киану Рийвс играеше като бавноразвиващ. В целия филм гледаше като ретард и накрая на филма чак се надъха.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
19 януари 2022
Е той Киану по принцип винаги си гледа малко телешки и чупи едни и същи стойки и физиономии. Като цяло е посредствен актьор - имам предвид като пластика на лицето и способност да изразява чувства само с мимика и поглед, но е симпатяга и има излъчване, има присъствие на екран и индивидуалност и се харесва на хората.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
19 януари 2022
И сега чакам Uncharted, Batman и Scream 5. Да ги видя що за стока са като излязат. Ще се гледат а пък дали ще са добри не се знае.
<
1
...
204
...
250
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.