Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
205
...
251
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 януари 2022

Най много да развалят старите филми. Сега тук половината ще са елфи негри, педали и т.н

Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
20 януари 2022
Едно от нещата, за които съм много благодарен в този живот е, че трилогията я снимаха във времена, когато не бяха още модерни такива коректности. Филмите даже и като ефекти и днес стоят съвсем добре, да не кажа по-добре от други големи продукции.
Нямам големи очаквания и към този сериал сега поради същите опасения, които darkblue има.

Изгледах първите 1-2 епизода от Archive81 - https://www.imdb.com/title/tt13365348/
Не започва съвсем зле - хорър сериалче.

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
24 януари 2022
Смазах се на Archive 81 Изгълтах осемте серии за един ден, класически хорър постановки и идеи, но все пак много добре направен. Препоръчвам го с две ръце Ако харесвате мистъри/трилър/хорър, това е вашия сериал за тази година.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
24 януари 2022
Буквално тази сутрин преди работа стигнах до половината на последния епизод, но трябваше да тръгвам.
Да, изкефи ме и мен. Малко бавно движението, но атмосферата са я докарали.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 януари 2022
майко мила.. сега с филма на светкавицата щял да ресетне вселената и батман, супермен нямало да същствуват. Нали вече Хенрито няма да играе супермен, все едно филмите не са съществували. Щяли да дойдат батгърл и супергърл. 100 % едната ще е лесбийка, ако не и двете.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
24 януари 2022
Уикенда най-накрая гледах и Дюн на Аймакс. Имаше някаква измъчена следобедна прожекция и викам, дай да го гледам, че не искам такъв епос да си го причинявам вкъщи на умрял лаптоп или телевизор.
Ами, смазах се. Страхотен е, почти нямам забележки. Феноменален саундтрак на Цимер, буквално те смазва и изтръгва от теб всяка песъчинка на планетата. Много добър каст, с точните актьори- Бролин и Момоа като "биткаджиите", Ребека Фергюсън като Джесика. Чудесна игра от децата Шаламе и Зендая, бях основно скептик към тях първоначално. Култови препратки на Вилньов към предишните му филми Arrival ("Летящото Яйце") и Блейд Рънър 2049. Единствено не можа да достигне много на емоционално ниво до мен, но тази хладина и студенина е типична за филмите на Вилньов. Ако сте фенове на Дюн- филмът е задължителен. Ако не- хвърлете му едно око по тракерите. Липсваше ми речника от книгите, не мисля, че нормален човек би се оправил в кашата от Гом Джабър-и и Куизъц Хадерах. В книгата доколкото си спомням екологът Кайнс е мъж, а не черна жена, но това БУКВАЛНО са "бели" кахъри.
Лична оценка 8.5/10.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
24 януари 2022
darkblue написа
майко мила.. сега с филма на светкавицата щял да ресетне вселената и батман, супермен нямало да същствуват.

Това къде?

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 януари 2022
Попаднах на една статия, това бе написано и феновете само тропаха и питаха WB какво искат ? Да останат без фенове ли.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
24 януари 2022
Мен ако питаш не да ресетват, направо да изтриват всички вселени, и Марвелски, и ДиСи, и да направят филми по истински комикси - ЕЛО (Екип за Ликвидиране на Опасности), Крепостта на безсмъртните, Алиса Селезньова: Момиченцето от Земята, Великите Географски Открития.. Точно си говорихме уикенда с едни приятели как тези комикси са ни формирали като хора и бяха ИСТИНСКИ, без супер-герои в сегашното разбиране за супер герои. Днес отново отворих най-чаканите филми в имдб за 2022 - то е крап след крап. Гледах трейлърите преди Дюн и добре, че не бях ял, щото щях да повърна - Тайните на Дъмбълдор, Морбиус и новия Батман- леш до леш наредени.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
25 януари 2022
Гледам сериала Отмъщението от 2011г.По принцип нямам излишно време за губене, но тоя сериал не спирам да го гледам и го нареждам до божествените Досиета Х.
Така че, ако някой търси качество, да го погледне, все пак щом аз го гледам, дето от години не гледам сериали, значи няма как да не е велик и да покрие високите ми критерии.
Жалко че хората се празнят на боклуци като скуид гейм и игри на троновете.
Отмъщението (Revenge) е сериала😉
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
26 януари 2022
igra4 написа
все пак щом аз го гледам, дето от години не гледам сериали, значи няма как да не е велик и да покрие високите ми критерии.

Дай ми поне два от високите ти критерии, които тази малко над съпунка покрива, а Скуид Гейм(който съм убеден че не си изгледал) или Играта(подобно на другия) не покриват. Два ти искам, не повече, щото нали ползва множествено число.

Или това или ми отговори - червения нос намален ли ти го дават, като го вземеш с перуката? Все пак като отявлен клоун ще го знаеш поне това.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
26 януари 2022
Няма нужда да гледам неща за простолюдието и бози за масовката. Гледам малко но качествени сериали с кадърни актьори и сценарии.
Ти щом гледаш скуид гейм си ми ясен, ама то такива като теб мелят всякакъв говнаж.
Предния сериал последно който ми хареса беше за Чернобил, като изключим леката нотка анти руска пропаганда вътре.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
26 януари 2022
Гледах го този Revenge преди години по телевизията - поне първия сезон. Не беше лош трилър, добър каст, но наистина е малко към сапунките.
Аз мога да кажа, че като актьорска игра покрива преспокойно скуид гейм в интерес на истината.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
26 януари 2022
Тука вече ще се карам с Играча - Скуид Гейм е велик! Троновете също бяха сила преди последния сезон Ще хвърля едно око на това Отмъщение все пак, да видя има ли база за сравнение.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
26 януари 2022
@nightwarrior - бахти якото, коментара ти е м/у два божествени коментара
<
1
...
205
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.