Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
213
...
254
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
11 юни 2022
Гледах Top Gun Maverick - жесток филм. Много ме израдва. Препоръчвам!
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
11 юни 2022
Dandelion написа
Е аз за Mандалорецът съм съгласен, говорих главно за старата трилогия. Иначе не знам какви са причините да не понасяш японската култура, но ако не си гледал поне творенията на Куросава, Миядзаки, Сатоши Кон, Озу, Tакаши Mиике спред мен изпускаш много

Ами примерно Нова надежда е много уестърн за мен. Иначе за японската култура - дълга тема, но да кажем, че не споделям философията им за живота и оттам всякакви там кодове на честта, камикадзета, самурайчета и подобни детинщини ме дразнят максимално.

За Маверик и аз чувам само хубави неща и то от претенциозни хора и ценители, чак звучи невероятно

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
11 юни 2022
Няма да е за всеки на поне за мен беше адски силен. Просто евалата не знам.
И да, не е супер реалистичен но приемам този път.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
13 юни 2022
Аз вчера си гледах Conspiracy от 2001 година с Кенет Брана и Стенли Тучи и се смазах от кеф. Доста силен прочит на ключовата конференция във ВанЗее, където е решен "еврейския" проблем със създаването на концентрационните лагери. Велик Кенет Брана, нечовек е! Изключителен актьор! Очаквах да има едно американско виждане как точно е протекла срещата, но по-скоро си имаше истинското чувство как тези хора са мислили тогава- като мечтатели и пионери, които създават един свободен свят, свят без евреи. И как може би най-голямото престъпление в историята на чоеечеството е извършено за около 2 часа..
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
13 юни 2022
Интересно, този филм не го знаех даже; включам го в wishlist-a на ИМДБ да го гледам някой ден.

Даже се появи някакъв по същата тема, но германски: Die Wannseekonferenz (1984)

https://www.imdb.com/title/tt0088377/?ref_=tt_sims_tt_i_3

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
13 юни 2022
И аз гледах топ гън. Не мисля, че ще го помня след една седмица, но бяха приятно прекарани 2ч. Нито повече, нито по-малко.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
15 юни 2022
Пуснах си ДИСНИ+ за проба - изглежда ОК за момента. Жалко, че няма бг-субтитри/озвучение за детските филми.
Каталогът е сравнително добре. Може би на нивото на HBO като обем или по-малък. Има доста игрални филми, както и всичко от Aliens/Predator филмите и май Умирай трудно филмите. Има и нови игрални филми, даже някои от тях си бях набелязал да ги гледам и идеално сега се появиха тук (например Nightmare Alley на дел Торо). Харесва ми и каталога на National Geographic - има доста научно-популярни филми.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 юни 2022
lyubohar написа
И аз гледах топ гън. Не мисля, че ще го помня след една седмица, но бяха приятно прекарани 2ч. Нито повече, нито по-малко.

Може, със сигурност не е за всички. Но това е като за хора като мен филм

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
15 юни 2022
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
15 юни 2022
Рос, и аз си пуснах Дисни-то и съм приятно изненадан, точно се кефя на макс, че нямат дублаж на анимациите (не мога да понасям Къци Лафазанов, Любо Нейков и Дългия да дублират герои и режисьор на дублажа Трендафилка Немска Още не съм седнал да гледам внимателно, но каталогът е готин, а и Пам и Томи има, не знам дали е касетата, която сме гледали по нощите едно време, според мен не е, но пак ще е интересно
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
15 юни 2022
Dandelion написа
Топ Гън си е баш за всички, ако не беше нямаше да има такъв бокс офис и оценката му в normie сайт като IMDb щеше да е около 7 макс Men и Crimes of the Future вече не са за всеки

Именно, и аз не бих го определил като филм за ценители
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 юни 2022
Абе аз съм ценител, щом е за мен значи е за ценители.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
15 юни 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 юни 2022
Не съм съгласен, не смятам филмите на Гарланд за особено добри. Добри и си личи че обича изкуството но не мога да им дам повече от 7/10 (което BTW е висока оценка при мен, смисъл всичко над 5 вече е добре).

Ще гледам с жената тази поредица и просто ми се мерна това мале колко болка има по света.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
15 юни 2022
<
1
...
213
...
254
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.