Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
216
...
254
>
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
27 юни 2022
Експанс последно на кой канал беше? Сякаш имам спомен, че беше в Нетфликс по едно време, но може и да се лъжа.
Или по друг начин да питам - има ли го в някоя стрийм услуга?

***
Що пък сам не си проверя, lol!

В моемента е в Amazon Prime, но там нямам абонамент - вече много ще ми станат.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 юни 2022
Та изгледахме Prehistoric Planet

Така имам забележки но е МНОГО силно.

- Прекалено много разчита на динозаврите и не засяга другите организми достатъчно.
- Прекалено много слага видове раптори и тиранозаври за сметка на по-уникални животни. И това и точка 1 са така за да се хареса ударно на нормитата, знам, но е минус.
- Надявах се на по-фокусирано гледане стил ала Walking with Dinosaurs. Примерно да изберат няколко главни животни за епизода и те да са във фокус със своя история но това е субективен проблем.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
27 юни 2022
Rostik79 написа
В моемента е в Amazon Prime, но там нямам абонамент - вече много ще ми станат.

Ех, само да имаше някакъв начин да се гледат сериали извън стрийминг услугите...
Да ти дам моя акаунт да го изгледаш само?
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
27 юни 2022
morgoth_srs написа
The Expanse е единствената екранизация на космически Sci Fi, с коректна физика.

BSG?
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
28 юни 2022
Започнах новия сезон на Западен Свят, очертава се да ми хареса. Феноменална Еван Рейчъл Ууд (Кристина/ Долорес), това момиче прави целия сериал, много радваща актриса, а тук ролята й е мега яка- на сценаристка на игри, които стават реалност Има си интрига, очертава се пак сбирка на старите образи. И ме интересува коя книга четеше жената на Кейлъб (Арън Пол)- може би "Дневниците на една курва" на Калина Паскалева или най-новата на Венета Райкова?
Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
28 юни 2022
Големи притеснения имам за новия Westworld, ще видим. Третият сезон започна перфектно и завърши леко посредствено. Знам, че първият сезон е съвършенството, но на третия сезон искам да обърна внимание, че само първите четири серии бяха също такова, след което последва някакво изчерпване. Не ми понася и тоя, който се движеше с Долорес. Явно човекът има голяма химия с Breaking Bad, но в Westworld въобще не му се получава. Всеки има пристрастия към някой от сюжетите към героите, но всички ще се съгласим, че един от най силните мотиватори е да видим какво става с Ед Харис, а точно неговият герой запратиха в периферията.
Иначе и аз й се радвам на Долорес, независимо каква е що е актрисата в реалния живот.
За мен всъщност триото Долорес - Бернард - The Man in Black, оформя същината на цялото нещо и сякаш тази троична мистерия малко я поразсеяха в края на третия сезон. Едно от нещата, които се поизгубиха в края на третия сезон бяха и величествените диалози и брилянтните умозаключения, не само защото преди излизаха от Сър Хопкинс, но и като сценарий всичко беше поставено на място. Та това ще се търси сега, но съм скептичен малко.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
28 юни 2022
Не знам, Кейлъб мен ме изкефи в трети сезон, игра си прилично човека за пехотинец
Няма да те спойлвам, но в този, 4 сезон, отново сякаш ще вадят Ед Харис като главния антагонист, което е супер.
Бърнард и оная другата черна пача Шарлът, (Теса някоя си, която я играе), грам не ме кефеха като образи, засега ги няма в четвъртия сезон (дано и скоро не се появят). Не че съм расист (а може би съм!), но техните герои.. няма да кажа съкват, но са на едно по-ниско ниво спрямо Долорес и Човекът в черно.
Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
28 юни 2022
СПОЙЛЕР (трети сезон):

Е, тя Долорес не взе ли тялото на Шарлът... че вече ми се губи малко края на третия сезон...

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
28 юни 2022
Абе и аз съм забравил, то там менкането и смяната на тела е за добър ден
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
10 юли 2022
lyubohar написа
Rostik79 написа
В моемента е в Amazon Prime, но там нямам абонамент - вече много ще ми станат.

Ех, само да имаше някакъв начин да се гледат сериали извън стрийминг услугите...
Да ти дам моя акаунт да го изгледаш само?

Любо, урочаса ме нещо ти Дръпнах си Момчетата да гледам и на третия епизод харда умря. И си пуснах Амазон Прайм през ПС5цата. Впрочем мислех, че е по-скъпа услуга, но е 6 евро на месец.
Лошото е, че ПС5 няма приложението на Евроспорт, нито LG телевизорът ми и за да гледам финала на Уимбълдън ще сдвоявам телефона към ТВ-то.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
10 юли 2022
Ами не са скъпи, да. Ние си ги делкаме със сестра ми и един приятел, и така плащам една, а имам три - Netflix, HBO Max и Prime.
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
11 юли 2022
Доста добре беше 3 сезон на " Момците "
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
22 юли 2022
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
25 юли 2022
lyubohar написа
Ами не са скъпи, да. Ние си ги делкаме със сестра ми и един приятел, и така плащам една, а имам три - Netflix, HBO Max и Prime.

И аз съм така с Netflix. 5 авера на 1 акаунт си гледамe, за по 4-5 лв. на месец, на човек, на най- скъпия пакет.

darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
25 юли 2022
шитня форевъ

<
1
...
216
...
254
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.