Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
217
...
253
>
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
25 юли 2022
Черни маймуни форевър Бе лошо няма, газелките ме радват, особено в женския футбол, даже яко стискам палци на французойките на еврото, то силно казано французойки, там бяла е само вратарката, десния бек Ев Перисе и двата дефанзивни халфа Билбо и Толети 4 бели от 11 не е лош коефициент за френски отбор
Голям 5 епизод на 4 сезон извадиха от "Западен свят". Имат те проблясъци, обикновено в средата на всеки сезон с един епизод, който е зловещ майндфък без почти никакъв екшън, но със събрани есенции на Киркегор, Бейкън и всички останали философи Все повече ме кефи Теса Томпсън, адски радва как играе. Ивън Рейчъл Ууд няма да я коментирам, и преди съм казвал, че тя го прави тоя сериал.. Та днес се събуждам както обикновено около 6 часа сутринта и имам час докато почна да се оправя за работа и си викам наум "Оф, нов епизод на Уестуърлд, ама се чудя дали да го гледам, почнаха да се повтарят и те, ама ако не го видя, няма да ми тръгне седмицата добре". Еми, смазах се. Изключителен, бих казал един от великите епизоди не само в този сезон. И колко е хубаво, като няма черния тъпак с очилцата, или онези двамцата с кравешките погледи. А има само Ивън, Теса и Ед Харис. И животът е прекрасен, дори да си Господ в него и той да е фалшив Гледайте го, епизодът е зверски чук!
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
25 юли 2022
"Черни маймуни форевър " въглен воревъъъ

ДАаа 5 епизод пръсна на Westworld.

Много се изкефих че Дони Йен е тук, дано да е добра 4-та, а не като 3 шитня

тук има някаква надежда

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
01 август 2022
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
02 август 2022
Dandelion написа
Изгледах момчетата 3, много разочароващ последен епизод, нямат топки да убият никой и почти всичко си е така както започна, все едно не си изпуснал нищо, ако беше свършил на шестият епизод "Herogasm" е това щеще да бъде 10/10 сезон.

Точно.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
06 август 2022
Предложете сериал, че ми е скучнп. Последно гледах сезон 4 на Stranger Things, който като цяло ми хареса. Още отначало ми направи впчатление, че отново ще е същата формула- някакво същество, което иска да завладее Хокинс и нашите герои го спират. Но накрая всичките останали сезони се навързаха и добиха повече смисъл.

Изгледах също един много приятен сериал на Нетфликс- Ragnarok. Доста е спокоен, разказва се като цяло за скандинавската митология, но вкарана в съвремието. Малко ролята на главния герой ми се стори малко дървена. Действието се развива в малко градче в Норвегия и има хубави гледки, а замисъла на сериала също ми хареса.

Търся си някой нов сериал, просто е да хубав, sci-fi, фантастика, криминален, не ме интересува.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
06 август 2022
От по-новите пробвай For All Mankind, Succession, The Boys. The Old Man също ми хареса, особено първата половина е чук. Различни жанрове са, няма да ти ги описвам, ти ще си ги видиш Иначе има и други хубави, че и по-хубави, но условието беше да са нови, та последно тези по-нови са ми харесали.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
06 август 2022
Аз харесах Reacher и The Terminal List. От втория, за да съм честен изгледах само серия и нататък може да разочарова. Но Reacher сериала е много добра екранизация на книгата и актьора е много добре подбран, за разлика от във филмовите версии.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
06 август 2022
Споделяйте и стари сериали. Омръзна ми като ми хареса някой да чакам години за нов сезон.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
06 август 2022

logout
Мнения: 340
Цитиране
08 август 2022
Fringe - ако не си го гледал и харесваш X-Files, но не с извънземни (даже сега са пуснали в HBO Max и петте сезона)

The Expanse - до края на 4-ти сезон вървят по книгите, но и последните сезони имат попадения

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
08 август 2022
Вие хубаво така ги нахвърляхте, ама дайте някакъв ред да направим, примерно всеки да пише любимите си пет сериала за всички времена (вкл.турски и индийски, знам, че сте тайни фенове и си ги следите).
Псето не е нужно да пише, той признава само един сериал- как беше бе, Shield, не, а, сетих се, The Wire
Правете топ 5 да ви видя, не е нужно да има номера, просто изпишете пет яки сериала, които са ви изкъртили и са ви вечен фаворит и може да ги гледате по всяко време, почвам аз с моя личен топ 5:

LOST
PRISON BREAK
DARK
GAME OF THRONES
SQUID GAME

Комерсиален съм до някаква степен, знам, но пък един "велик" за повечето хора и сайтове Breaking Bad няма как да намери място в моя списък, както и Уайър ли беше Та всеки си е "башка", но поне дайте така да видим дали ще излезе нещо интересно за гледане от нищото

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
08 август 2022
Хващам се за това и ето моите любими:

X-FILES
STAR TREK: THE NEXT GENERATION
PRISON BREAK
CSI (Las Vegas)
THE OUTER LIMITS

Почетни:
X-MEN: The Animated Series (1992)
BATMAN: The Animated Series (1992)

Като казвам любими, имам предвид, че мога да си пусна по всяко време някой епизод от тях и да си го гледам. Имам и други сериали, които харесвам, но не ми се приисква така спонтанно да си пусна някой сезон или епизод да гледам.
Последните години ми хареса TABOO, Zero-Zero-Zero, Archive 81, DARK, WestWorld, FARGO, COUNTERPART но те са някак си за едно гледане и приключваш.

logout
Мнения: 340
Цитиране
08 август 2022
Много трудно с любими, но все пак:
The X files
Battlestar Galactica
Firefly
Star Trek
Fringe

Още мога да посоча: V, Altered Carbon, Person of Interest, Eureka, Heroes, Hause M.D., Prison Break, Lost, Warehouse 13, Stargate, The Expanse, Game of Thrones (първите 5 сезона, после е боза), Stranger Things, Under The Dome, The 4400.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
08 август 2022

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
10 август 2022
Battlestar Galactica
Sopranos
The Wire
The Shield
Six Feet Under
Breaking Bad
True Detective Season 1 & 3

(Много се повтарят и нагоре, но какво да се прави, като са добри)

<
1
...
217
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.