Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
218
...
251
>
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
11 август 2022
Откъм сериали бих добавил:

All of Us are Dead (корейски сериал със зомбита по Netflix, обявен е и 2 сезон)
CSI: Miami
House M.D.
The Walking Dead (до 5 сезон включително беше добър, след това ми омръзна)
Monk (дай ми само детективски истории и мистерии с убийства )
Scrubs

Рядко гледам сериали вече, но последно време, тези ми бяха хванали окото.


Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
11 август 2022
Някой гледал ли е Good Omens?
Има добра оценка в ИМДБ и готини актьори. Води се фентъзи/комедия, а бих загледал нещо с добър хумор, понеже последните години комедийният жанр е пълна трагедия ... така да се каже.
По описание ми напомня на едно сериалче, което преди доста години даваха по AXN Sci-Fi като го имаше този канал. Беше пак някаква черна комедия-фентъзи, но забравих как се казва. Беше за някакъв, който умира, но го правят нещо като полицай да следи за нарушения сред ангелите и демоните (да не се бърка с оня филм с Джеф Бриджис).
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
12 август 2022
Аз лично не, даже не си падам по такива тип супернейчъръл че и в комеедин тип.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
15 август 2022
Свърши 4-тия сезон на Westworld, няма да давам спойлери, но като цяло третия и четвъртия сезон за мен са по-скоро разочарование спрямо първите два сезона. Имаше няколко силни идеи и добри епизоди, но вече сценаристите се въртят в кръг и се чудят какво да измислят Разбира се, ще гледам и "финалния" сезон (който вероятно пак ще го оставят с отворен финал) след няколко години, но сериалът вече е изчерпан.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
16 август 2022
Огромно обещаващо начало на четвъртия сезон на Westworld и най - слабият край и може би най - слабият епизод правен досега. Някъде по средата, между 3 и 5 епизод нещата се качиха до високо качество, хайпът обзе доста хора, и аз бях повлиян от хайпа, повярвахме, започнах на доста познати да казвам, че класата се завръща и да препоръчвам да гледам и накрая с пръст уста. Започне ли евтин фен сървис, значи идеите са изчерпани. Да, всички чакахме Уилям да се завърне, но накрая гледаш някакво безсмислено хедшот състезание и се чудиш дали не гледаш зомбарски Walking Dead или какво? Вероятно ако въобще бяха изтрили 8 епизод от сезона, може би щеше да е една идея по - добре, щеше да има повече теории и т.н.
Жалко. Огромен пропилян потенциал. Като цяло изглежда някак average добре заради снимането, уникалната музика, но това не е церебралната класа, която сме свикнали да гледаме на продукция на по - небезизвестния брат Нолън и изчерпания сюжет. За какво чакаме два сезона Уилям да разгадае тоя шибан лабиринт и накрая? Чакахме големите изводи и поуки, които покойния Форд правеше в края на Първи сезон, тук ни занимават с някакви тестове, прегръдки и разтягане на локуми.
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
16 август 2022
Първите два епизода на SANDMAN по Нетфликс ми харесаха. За пръв път си пускам нещо по нетфликс от няколко месеца насам по препоръка и засега добре започва.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
16 август 2022
Геймън не мога да го понасям, нито ужасът му е ужас, нито инфантилизма му е инфантилизъм. Едно голямо нищо. Скандално популярен автор, за мен неизвестно защо. Не смятам дори да пробвам Сендмена.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
22 август 2022
От края на Westworld и аз се разочаровах. Толкова чаках за Уилям и накрая хуй. Мейв и за нея много тъп край... деаааа знам....
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
22 август 2022
Почна "Къщичката на дракона", нямам търпение да се прибера след работа и да изпукам пилотната серия като огромен фен на GoT и по-специално драконите на Денерис
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
23 август 2022
Аз погледах първите 10тина минути и изглежда добре, но не бях в настроение за сериал в момента. Повече ми се цъкаше.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
23 август 2022
кастинга на къщурата на мелеза е пълен шит, имаше тук таме 2 степенни роли дето бяха ок. Да не говорим за падарите дето с някакви пръчки прибират драконите като овце...бахти тъпотията.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
23 август 2022
ФЕНОМЕНАЛЕН първи епизод на "Къщата на дракона", аз толкова яко нещо не съм гледал от първия сезон на "Игра на тронове". Точно това ми трябваше- брутални кървави мелета и касапници, курви и бело на килограм, страхотни герои, които се очертават да ти лазят по нервите от самото начало (Деймън Таргариен) и да си влюбен до откат (Ренира Таргариен). СМАЗАХ СЕ! Можеше да ни спестят някои черни маймуни, които бяха вкарали за УОК, но началото е много силно. Дано задържат така, а тоя първи епизод уикенда още един път ще го изгледам, че е адска сила
Дарк, не съм съгласен, перфектно си играят всички Дори и пъдарите с пръчките
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
23 август 2022
ти луд ли си, като знам за какви неща се захващаш в другите филми / сериали , сега някой да не е опрял пистолет в главата ти . Ренира Таргариен - бахти саблезъбата лезбо.
LethianDream
Мнения: 2505
Цитиране
23 август 2022
Не знам, изкефи ме на макс епизода, почнаха и гаврите и меметата с GoT- "House of Dragons бие задвратници на GoT и му казва - Ей така се прави първи епизод"
Ренира е точна за кралица, има леко ивъл излъчване, мен това ме кефи на макс, дано не е лесбо, въпреки че точно се чудех къде ще я вкарат тая нишка, нищо чудно да си посегнат с щерката на Ръката (която също може да го отнесе)
lyubohar
Мнения: 3050
Цитиране
23 август 2022
Black Bird - доста добър мини-сериал, в духа на Oz, Mindhunter и True Detective.
<
1
...
218
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.