Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
220
...
251
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 септември 2022
Гледах първите две серии на lotr rings of power. Кастинга пак леко е нелеп но не ядва. Аз лично не съм чел книгите и не мога да кажа колко е зле по отношение на това. На доста ревюта направо го спукват от кофти неща. Бая пари са наляли 465 милиона... само първата серия 25 милиона. Доста Красив и детайлно направен, признава им го. Естествено пак всеки 2 е негър, но поне всеки 2 не е педал и лесбо. Тук ако някой е чел първите книги и е гледал, да каже как и колко са оакали нещата.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
05 септември 2022
Кастингът за мен е по-зле и от този на Домът на драконите, към който всъщност нямам особено забележки, но много хора реват за това. Аз рева заради кастинга на елфите, при това не заради черния елф, който даже впрочем стои съвсем добре на екран като излъчване на актьора. Но младият Елронд е с вид на някакъв аутист, както и Келебримбор (или както му беше името). В игрите този могъщ елф е нарисуван подобаващо, вдъхващ сила и респект. В сериала е някакъв глуповато изглеждащ чичка. И останалите елфи са някакви едни ... смешни и нелепи. Само Галадриел има някакво излъчване, което донякъде напомня на елфите от джаксъновата трилогия.
Къде ще сравниш Хюгоуивинговия Елронд, с този келеш? Вярно, че уж е по-млад, но няма и зачатък този персонаж да се превърне в един от най-силните елфи от расата им. Даже Халдир от LOTR (елфът, който с отряда си дойде на помощ в защита на Шлемово Усое) има по-царска осанка от шефа на елфите в сериала.
Има някои друг красив кадър, но с редактора на Assassins Creed Valhalla мога да направя на моменти същите.
Освен всичко това е и много скучен. Все едно гледаш нещо, което вече е в 5ти или 6ти сезон и са забуксували сценаристите и наблягат на пълнежи от безсмислени диалози, а всъщност би трябвало първите епизоди да са супер-зарибяващи. Щом отсега превъртам тук-там, нямам особени надежди за нататък.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 септември 2022
Елронд - трябваше да е някой като този от първия филм, пича от матрицара агент Смит. Даже Hugo Weaving e по скоро идеален за Келебримбор и да е като от играта, надъхан такъв. А не като тоя тука ... прилича все едно някакъв аптекар и иска да открие сироп за кашлица. Иначе на мен не ми бяха толкова скучни, че да ме накара да ги превъртам.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
05 септември 2022
Това буквално изглежда като скрийншот от някой пародиен youtube канал

https://images2.imgbox.com/f2/c5/ulHLJ70j_o.png

lyubohar
Мнения: 3043
Цитиране
06 септември 2022
Драконите тръгнаха силно нагоре с третия епизод, дано се задържи тази посока. Отностно каста: вече харесвам и Ръката, за Damon журито още заседава, но все пак 2.5 читави актьори е по-добре от 0.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
06 септември 2022
Третият епизод реабилитира колебливите първи два.
lyubohar
Мнения: 3043
Цитиране
06 септември 2022
Факт...Дано да не е само той, а да си е тренд нагоре.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 септември 2022
Гледах Thor: Love and Thunder. Буквално филма е пълна тор....от най миришещата.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
09 септември 2022
Спокойно новият ТОР е най-скапаният марвелски филм. Всъщност е скапан и без да е марвелски. Казвам го иначе като човек, който се кефеше на MCU.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
12 септември 2022
(ЛЕКИ СПОЙЛЕРИ!)
Чак велика третата серия на Дракона не бих казал, че беше, все пак нелоша основа, която погубиха с циганийките и интригите в четвърта серия Поне Ренира си я наебаха подобаващо, опроверга мнението на Даркблу, че е лесбо бич Все още първият епизод е желязото в този сериал. Големи превъплъщения на Ренира и Деймън, само те правят сериала дотук.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
12 септември 2022
Трети епизод на Пръстените ми влезе малко по-добре. Започна да се оформя нещо като история, макар все още да е скучновато.
lyubohar
Мнения: 3043
Цитиране
12 септември 2022
И на мен Пръстените ми харесват. Може би защото влязох с много ниски очаквания. Но засега не виждам причина за целия хейт.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
12 септември 2022
Аз засега го отлагам, но в даден момент ще го изгледам, все пак съм фен. Но нещо не ми е до черни джуджета и елфи-недорасляци, като има по същото време хора и дракони, въпрос на принципи (и расизъм)
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 септември 2022
Минах The Boys сезон 3. Хареса ми. Много им е странен Power Scaling-a и не мога вече да ги взимам насериозно като проблем за Американските военни, Homelander по power scaling излиза не чак толкова силен колкото си мислеше че е. Но то така е и във комиксите де.
По-добро е сериалчето от комиксите. Чакам С4
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
14 септември 2022
Едва ли ще посегна на Rings of Power. Иначе ми хареса сравнението на darkblue с аптекаря в стил спортния коментатор Георги Попвасилев, та мисля по тоя повод да си припомня някои негови бисери
<
1
...
220
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.