Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
222
...
251
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 септември 2022
@Rostik79

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
29 септември 2022
Без звук го гледах, че съм на работа, но пак за малко с глас да се разсмея. Мисля, че ще стане як филм с тези двамата.
Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
29 септември 2022
darkblue написа
да, но все пак в скрития край се появи ДП.

Huh!?
Това съм го изтървал. Още довечера си го пускам да му видя края. Мисля, че го има Логан в някоя от стрийминг платформите.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 септември 2022
Ааа ясно, да скивай го. Пък за това клипче идеята е с звук После и него виж
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
10 октомври 2022
Изключително тъп осми епизод на Дракона, почувствах се все едно Кубрат е събрал синовете си и им дава да чупят пръчки. Нещо като шита със Семейството от последния Бързи и яростни. Тотално дъно А смятах, че този сериал има потенциал ако не да бие GoT, поне да го достигне... Но с такива актьори няма как да стане- два-три стойностно изградени персонажа (Ренира, Деймън и кралицата)- нито има някой като Кутрето, който искрено да мразиш, нито има някоя като кучката Лена Хийди да прави един сезон целия само като пие вино и гледа през прозореца на Кинг'с Ландинг
lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
10 октомври 2022
За мен Драконът удари дъното със серията, в която смениха актрисите. Честно казано Пръстените вървят постоянно нагоре (макар и с лека денивелация), при Дракона е сякаш обратната крива...
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
10 октомври 2022
Много са добри двете нови актриси, перфектни роли правят, там кривата надолу идва от сценаристите..
lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
10 октомври 2022
Как ще са добре бре, тази младата драконка беще гениален каст, сегашната е пълна скръб
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
10 октомври 2022
Мен ме радват новите две актриси много повече като излъчване, онея ми бяха недоебани тийнки и двете
Но сега да се посмеем на ревюто на последния епизод в IGN- Amazing 9..
lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
10 октомври 2022
Старата имаше супер арогантно и едновременно с това палаво излъчване, каквото предполага ролята. Новата има излъчване на тухла 4-ка. Нито е секси, нито е нахална, нищо. Кралицата е доста по-яка новата, факт, но там го има обратното - има излъчване на някаква секси схемаджийка, а те въобще не я билдваха по този начин в първите серии...
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
11 октомври 2022
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
13 октомври 2022
Уау, John Carpenter се кефи на Dead Space! Ако му позволят да направи филм това ще е култ!

https://in.ign.com/dead-space/175364/news/john-carpenter-thinks-dead-space-would-make-a-real-great-movie

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
14 октомври 2022
Бумерангът се връща обратно. Дед Спейс си носи духа на The Thing отвсякъде. Особено третата част със снежните пейзажи много ме връщаше към този филм.

И тъй съм в темата - изгледах по Амазон The Terminal List - ами не лош екшън-трилър сериал. Плосък като история и персонажи, но добре заснет като кинематография. Има леко 80/90-тарски Чък-Норис-Стивън-Сегал вайб (съжалявам за тази дума, но не се сещам за български аналог) с класическа тема за отмъщението на one-man-army и раздаване на справедливост над закона + правителствена конспирация сред военните, корупция и замитане на следи. За чувствителните на темата, трябва се спомене, че нямаше никакъв елемент на LGBT... или BLM или Woman-Power.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
14 октомври 2022
Аз The Terminal list го хвалих точно с тая идея - прилично заснет приятен екшън-трилър, без претенции.

Препоръчвам ти Reacher ако не си гледал сериала. Пак е на Амазон и е подобен тип.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
19 октомври 2022
<
1
...
222
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.