Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
225
...
251
>
lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
01 януари 2023
The Old Man почна супер, но към средата нещо много се омотаха в посланията и излишния патос и за мен го поизпуснаха...

За Емили Блънт ще се лее кръв

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
03 януари 2023
Хехе, те Нетфликс спрели великия "1899" след първия сезон, няма такива смешници
И оставят The Witcher: Blood Origin, който чупи тъпомера и бие рекорди за най-ниска зрителска оценка (4,4 в момента в имдб)
munhed
Мнения: 1
Цитиране
03 януари 2023
"Slow Horses" и "Tulsa King" са двата сериала които приключвам в момента.
Първия е шпионска кримка с Гари Олдман и е във втория си сезон. Солно пренебрегван сериал за това което предлага, страхотен каст, прекрасна фабула и чудесна режисура. Готино завъртян и развръзката е оставена за последния епизод. Във втори сезон се появява и Захари Бахаров, с малка роля естествено, но определено е малък повод за гордост.
Втория е мафиотска сага в стила на "Семейство Сопрано". В главната роля е бате Слай и смело мога да заявя, че на тия години да играе мафиотски капитан, много му лежи. Освен това наистина играе много, много добре. Останалите актьори също са на високо ниво, режисура, сценарии също. Общо взето има шанса да се превърне в модерна класика, ако задържат това ниво разбира се. Сравненията със Сопрано и "Yellowstone" не са случайни.
Мисля че ако се загледате ще ви харесат. Ааааа и честита нова година на всички
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
03 януари 2023
LethianDream написа
Хехе, те Нетфликс спрели великия "1899" след първия сезон, няма такива смешници
И оставят The Witcher: Blood Origin, който чупи тъпомера и бие рекорди за най-ниска зрителска оценка (4,4 в момента в имдб)

Tе и критиците го оплюха. Тотал щета е, на ниво D&D филма от Уве Бол е. Само бюджета може би е по-голям, което го прави по-тъжно. И вече - ама те геймърите са расисти, затова не го харесват, някак си не минава, щом даже платените критици ги натиснаха.

Netflix са в свободно падане. Което става от продукциите им обикновено се спира преждевременно. Опитаха се с готови франчайзи - Каубой Бебоп, Witcher, RE, обаче вместо да се възползват от основа, която имаха, те си правят нетфликс неща. Ако на сайта нямаше някои стари филми/сериали, отдавна да съм им отебал събскрибшъна. Даже като гледам покрай hbo max и може би ако пробвам тези на Дисни/шоутайм, може и да ги разкарам. Новия контент на Нетфликс в 99% не става и без пари да го гледаш.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
03 януари 2023
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
03 януари 2023
Втори сезон май епизод едно изтърпях, не съм сигурен, дали го догледах, другите не исках и с пръчка да ги пипна. Тоз новия не съм му гледал нищо, впечатленията ми за Уве Бол класа са на база ревюта/гаври из Ютюб. Има един българин с доста добър канал откъм Witcher контент - xLetalis, той ми спести доста главоболия покрай сезон две, анимето, че и сега ориджинса.
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
03 януари 2023
Аз съм казвал ,че сериали не гледам,но за Вещера мислех да направя изключение,че съм фен.Добре,че не се прецаках да платя,а изчаках малко.Доколкото разбрах само Хенри е спасил първи сезон,иначе и той е бил тотал щета.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
03 януари 2023
Щета беше и първия, ама малко по-поносима. Трябвяше да си хванат някъв вещер някъде на юг. Хем щеше да има доволно дивърсити, хем за училището на Viper-ите не знаем достатъчно. Хем Нилфгард позволява политически интриги. Вместо това, решиха да изнасилват сорс материала.

Макар че като гледам тоз новия сериал, без сорс е още по-страшно.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
03 януари 2023
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
04 януари 2023
Вярно ли се спрели 1899 ? .. бахти лешниците....
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
04 януари 2023
След "1899" една приятелка ми препоръча три сериала, които са останали извън радара ми, пак майнд-бендинги.
"Alice in Borderland", "Sense8" и "The OA".
Гледали ли сте ги и ако да, от кой да започна според вас?
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
04 януари 2023
Alice in Borderland - не е лош, чакам сега 2 сезон но не е толкова - майнд-бендинг

Sense8- изгледх го с зор - шитня на братосестрите уашовски - но на те сиг ще ти хареса

The OA - добър сериал доста му се изкефих, но 2 сезона и е спрян. Не се сещам каква беше причината.

п.с. А за 1899 - каква е причината за спирането му

LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
04 януари 2023
Мерси, Блу, за препоръките, сякаш ще започна от Алиса, ще мина през ОА и ще оставя Сенса за финал.
Нямам идея за причината за спирането на "1899", сигурно не е "вървежен" като Уичъра
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
04 януари 2023
darkblue написа
п.с. А за 1899 - каква е причината за спирането му

Сравнително му е висок рейтинга, а те такива не обичат. Не им се вписва в каталога, друго си е 12% user score и 35 от критиците. Такъв сериал няма напрежение, не си казваш "ми ако сбъркаме и тоз сезон не го харесат". Ти си подлагаш пълен ташак още от началото и то няма накъде по-долу.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
04 януари 2023
<
1
...
225
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.