Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
226
...
251
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
04 януари 2023
nightwarrior написа
Сравнително му е висок рейтинга, а те такива не обичат. Не им се вписва в каталога, друго си е 12% user score и 35 от критиците. Такъв сериал няма напрежение, не си казваш "ми ако сбъркаме и тоз сезон не го харесат". Ти си подлагаш пълен ташак още от началото и то няма накъде по-долу.

Бахти злетата честно....

morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
04 януари 2023
Едва ли е заради това, но имаше хора дето се оплакваха,че в 1899 говорели на различни езици и не им се четяли субтитри
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
04 януари 2023
morgoth_srs написа
Едва ли е заради това, но имаше хора дето се оплакваха,че в 1899 говорели на различни езици и не им се четяли субтитри

Биле го спрели понеже от нетфликс имали по големи очаквания за гледаемост. Доста тъпо ми изглежда това, да не говорим колко е ъпсурдно. 100 % е друга причината. Смятай колко закърнял мозък трябва да си, че да ти е проблем на места да четеш 20 реда.

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
04 януари 2023
Сигурно за американците е шок и ужас като говорят на френски и китайски в даден сериал
20 реда е потрес за тях, най-добре изобщо да няма диалог, а само пуцане и екшън на екрана
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
04 януари 2023
LethianDream написа
Сигурно за американците е шок и ужас като говорят на френски и китайски в даден сериал
20 реда е потрес за тях, най-добре изобщо да няма диалог, а само пуцане и екшън на екрана
Старите екшъни,бяха горе долу това.
vldir
Мнения: 1805
Цитиране
04 януари 2023
Какъв е тоя шум около Ботев филма?
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
05 януари 2023
Аз го пропуснах, слава богу Чакаме Марвелизация на БГ героите ни, Генчев щял да прави филми за Бенковски, Раковски, Иван Александър и т.н.
Чакам Войната на буквите, трейлърът по БНТ изглежда як, сигурно ще е по времето на Борис Едно и Симеон Едно
Почва от 15 януари по Анал Едно
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 януари 2023
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
07 януари 2023
Стигнах до 6ти епизод на Андор (от Star Wars вселената) и го приключвам. Четох мнения, че уж ставал, но явно са изказвания на крайни фенове, които се хващат за сламка. Не е иделано зле, но всеки път като видя дрипавите партизани от "една далечна галактика", въоръжени с калашници и малкото хубаво в сериала изчезва.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
13 януари 2023
Видях, че в една от стрийминг услугите го има The Menu, около който се пошумя напоследък и викам да го гледам. Честно казано, хареса ми. Има оригинална идея, макар и самата метафора, която представлява филмът да е доста плоска, но е добре обрисувана. Отлична актьорска игра на целия каст. Само Ана Тейлър, по която много хора иначе се прехласват, някак си не ме изкефи.
След този филм, стриймът ми предложи Suspiria, който така и не съм гледал, но всъщност това е римейк от 2018-та. Оригиналът е на легендарния Dario Argento от 1977-ма и го нямаше в платформата (трябва да се тегли, ако реша да го гледам). Та не беше лош този от 2018-та - има някои брутални и смущаващи хорър сцени, а също така и някои продължителни one-shot кътове, които бяха много стилни.
logout
Мнения: 337
Цитиране
13 януари 2023
darkblue написа

Който се е запалил да чете книгите след първия сезон ще се чувства все едно чете за паралелна реалност на историята. На мен поне първия сезон ми хареса, надявам се и с втория да е така.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 януари 2023
Rostik79 написа
Видях, че в една от стрийминг услугите го има The Menu, около който се пошумя напоследък и викам да го гледам. Честно казано, хареса ми. Има оригинална идея, макар и самата метафора, която представлява филмът да е доста плоска, но е добре обрисувана. Отлична актьорска игра на целия каст. Само Ана Тейлър, по която много хора иначе се прехласват, някак си не ме изкефи.

Чудех се дали да го гледам, ама сега като видях какво си написал се надъхах.


logout написа
Който се е запалил да чете книгите след първия сезон ще се чувства все едно чете за паралелна реалност на историята. На мен поне първия сезон ми хареса, надявам се и с втория да е така.

Аз книгите нямам намерение да ги почвам, предполагам че там ще е много добре. Иначе серияла е добър, държи вниманието и 2 сезон ще трябва да е интересен.

Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
15 януари 2023
Доста хвалби по отношение на сериала Йелоустоун се въртят и реших да го почна. Пуснах си новата стрийминг услуга SkyShowtime даже (4 лева на месец е добра оферта). Ами какво да кажа - за мен е нещо като съвременна и подобрена версия на Далас - богата фамилия с голям имот, която трябва да го брани от алчни бизнесмени, които имат апетит към ресурсуте им, докато в същото време вътрешно е раздирана от интриги и скандали в семейството.... Повече клише от това няма как да бъде. Стигнах до 5ти епизод на първи сезон и не знам дали ще го продължа.
Но пък в Скай открих, че има култовия Трусове (Tremors) и беше първото нещо, което гледах в тази услуга

Също видях, че има друг филм, който си бях набелязал да гледам - The Northman на Робърт Егерс. След чудесния The Lighthouse исках да гледам и следващият му филм, но останах доста разочарован. Твърде плоска история, глупав край, а самите бойни сцени бяха едно от най-разочароващите неща от филма - супертромави, нескопосани, скучни.

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
15 януари 2023
Жалко, представях си нещо като Justified...А четох, че е по-скоро Succession на запад, което ми звучи доста добре на хартия, Succession е велик.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
16 януари 2023
Чух добри неща за Tulsa King, мисля че го стриймват на същата платформа в бг, та май и аз ще я пробвам.
<
1
...
226
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.