Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
232
...
253
>
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 март 2023
Хах, не знаех, че е Марвелка станала Ще взема да изгледам всичко с нея

Междувременно гнусното лайно "Всичко.." е обрало Оскарите, защо ли не се учудвам? Проблемът му далеч не е това, че главните герои са еничари с дръпнати очи, проблемът му е радикален в постройката и философията. Не мисля, че съм гледал толкова тъп филм през последните 20 години. Филм, който се мъчи да бъде оригинален, а е плосък като циците на Мишел Йео.

Та по-добре да се гледат стари и позабравени сериали-класики пред нови тъпи филми.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
13 март 2023
Абе тази Русалка не беше ли излязла вече, нещо се обърквам? От няколко години се въртят мемета и картинки с нея.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
13 март 2023
не , не е още, просто от трейлъра започнаха меметата
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
13 март 2023
Мда, още 2019-та е било обявено черното момиче, че ще е Ариел, явно оттогава се върти това. Баси, дългия период. Кой прави филми по 4 години? Даже и КОВИД не може да оправдае това. Имаше купчина филми, снимани в разгара на епидемията и забавени заради ковид, но вече излязоха, гледахме ги, че и ги забравихме.
И даже не знам защо изобщо обсъждаме този филм!
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
13 март 2023
С Lethian изкоментирахме вече във фейса оскара за азиатския филм. Разбира се, не е толкова тъп, колкото Lethian го описва, бих го определил като "приятен/свеж прочит на супергреойската тематика", но и аз бях силно озадачен от номинацията за Оскар, а наградата направо ме втрещи Но и аз не се изненадвам...
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 март 2023
Не знам, и на мен в началото ми беше "приятен", но като гледах Инфинити Пуул и след това си преглеждам първия сезон на Лост..ми разликата е огромна в качеството. Майка ми също е на мнение, че "Всичко" е уникална тъпотия, а все пак там е силно застъпена темата за отношенията майка-дъщеря, щом и тя не го харесва като родител, не знам.. Мислех, че проблемът е в мен

Русалката изглежда яко на новия трейлър, може и да се излъжа да го гледам, ще си затворя очите за черната й кожа

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
13 март 2023
Аз затова от известно време "оскарови" филми почти не гледам. Преди две седмици се излъгах да гледам Nomadland - загуба на време. Преди няколко години даже не догледах Формата на водата, Трите билборда също не го изтърпях целия... Имаше и един друг азиатски - Паразит.
Общо взето вече оскар за "най-добър филм" отива за някоя умряла псевдо-философска-житейска драма.
Нищо общо с филми като Непростимо или Гладиатор, или L.A. Confidential, които вземаха оскар за най-добър филм.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 март 2023
Паразит е адска сила, там не си прав Формата на водата също не беше лош, но като цяло падна драстично качеството на така наречените "Оскарови" филми.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
13 март 2023
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 март 2023
Да, Гладиатор-а е мега прехвален, по-скоро е това за мъжете, което Титаник за жените

"Непростимо" лично за мен е много слаб филм, макар да обичам уестърните. Един "Бърз или мъртъв" примерно съм го гледал поне 10 пъти, ако не се лъжа 2 или 3 пъти на кино и го знаех наизуст. Велики роли на Шерън Стоун, Ръсел Кроу, Джийн Хекман и Лео ди Каприо, абсолютен мастърпийс, класи над Непростимо Та, дори и изброените от Ростик "шедьоври" не са хапка за всяка уста (вкл. моята)

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
13 март 2023
Nomadland, трите билборда и Паразит ми харесаха много...От тазгодишните Women talking ми хареса, Баншитата и Triangle of sadness също. Тар - средна работа, но имаше идея. Западния фронт - хич, макар да обожавам Ремарк. От Елвис почти нищо не помня, Аватар не знам как може да е номиниран за каквото и да е, освен там малинки да му дават (няма да го гледам дори), fabelmans беше so-so. Top gun също няма място в тия номинации за филм. Много ми хареса To Leslie, който трябваше да вземе и за главна женска роля (беше класи над спечелилата, не знам как е възможно англичанка да изиграе така американски реднек-алкохолик, но вечен respect).
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
13 март 2023
Харисън Форд и Ke Huy Quan (Everything Everywhere All at Once)
https://9gag.com/gag/aPgxrzR
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
13 март 2023
На мен Гладиатор винаги ми е харесвал.Не знам дали е заслужавал оскар в конкретната година,но не е слаб филм.Със сигурност е доста по-добър от последните победители.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 март 2023
@The_Doctor46 - то за всеки е различно, аз лично не съм го гледал, дори и желание нямам. Доста хвалеха Баншитата ама е ебахти съсипиния филм... не знам какво му харесват .
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
14 март 2023
<
1
...
232
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.