Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
233
...
251
>
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
14 март 2023
Ега ти - търсех преди малко точно Баншите дали го има в някоя стрийминг услуга - появява ми се, че го има в HBO Max, цъкам на линка, отваря се съответно българската версия и естествено го няма. По същия начин и Навсякъде-то ми пишеше, че го има на някои стрийминг услуги, но в местните версии липсва.
Имам почти всички налични платформи (само Епъл ТВ нямам), които плащам, накрая пак трябва да точа банани, баси!
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 март 2023
@Dandelion - Still The Best

Актьорска игра топ - И на двамата , ама до там.
кинематография топ - чак пък топ, не
черен хумор право в десетката - да кажем 5
Природа, тишина, красота ама нейсе - чак пък природа.... камънаци с много трева, чак толкова природа.....
самоубийства, хвърчащи пръсти, палежи, супер алегория за гражданската - ако това е критерий - УЖЪСТ

като цяло единият е добър авер, ама тъп, елементарни неща не може да зацепи
другият станал на 21212 години и накрая решил че трябва да остави нещо важно в света, такива неща или ги имаш или не. Все едно ти да станеш на 80 години и да си кажеш сега трябва да стана като Шопен, Моцарт и куп други такива личности. Не иска да е повече авер с него и реши да си резне пръстите, по тъпо нещо няма на къде. Да не говорим че накрая ми ходи 100 километра и от ръката му тече кръвта от пръстите и няма проблем... нека да си тече.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
14 март 2023
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
14 март 2023
Зарибих се по "Да надживееш Ескобар", никога не гледам сериали, в последните години дори филми рядко гледам, но тоя сериал ме закова. Кефи ме много. Тва Мексиканци, Колумбийци, Порториканци - тия типове са много кръвожадни и брутални и въобще не бавят. Трепят се със стотици. При тех нема измишльотини - некакъв мачо да пребие 5 човека, идват двама плъха и те гръмват. Все едно си консервна кутия, да те пречукат е като да се разходят в парка. Сериала е за Попай, гледах интервюто с него, на когото се предписват над 300 убийства. Един от главорезите им викаше в интервюто че никой не се занимава да ходи и убеждава некой неудобен, просто по лесно му е да го застрелят.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
14 март 2023
Има си Narcos за тая работа, няма нужда да гледаш евтини копия
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 март 2023
Dandelion написа
П.С Благодаря че спойлна филма за другите

Сори, ама помислих че си го гледал и това са нещата които си харесал ти.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
15 март 2023
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
15 март 2023
lyubohar написа
Има си Narcos за тая работа, няма нужда да гледаш евтини копия
Ами аз не съм по принцип голям 'гледач" на сериали, този може би е първия в живота ми по който се зарибявам, може би временно най вероятно. И филми вече спрях да гледам, миналата година само два май гледах до края, харесаха ми.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
15 март 2023
Никога не е късно да почнеш Ако ти харесва тематика с картелите, Наркос е единственото, което си струва да се гледа
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
15 март 2023
Аз мъча сериала Mr. Mercedes от известно време. Малко трудно ми върви нещо. Едвам съм към края на първи сезон, но много мудно действие, хем има малко действащи персонажи и почти няма някакви второстепенни сюжетни нишки, но въпреки това идва леко бавен. Иначе Брендан Глийсън е радост да го гледаш и ако не беше той, сигурно щях да го приключа сериала. Има страшно силно присъствие на екран.
LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
15 март 2023
Глийсън е от старата школа, няма да забравя "В Брюж"-а каква роля изпука заедно с Колин Фарел.
Един от големите актьори, незаслужено пренебрегвани, напомня ми малко на Джийн Хекман като екранно присъствие.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
15 март 2023
Е Баншитата е на същия режисьор като Брюж, не случайно и със същия актьорски състав Джийн Хекман има доста по-голям range, Глийсън ми е много симпатичен, да не забравяме Бандите на Ню Йорк...Но общо взето винаги играе по един и същи начин.
LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
15 март 2023
Баншите не съм го гледал, а Брюжа ми допадна, явно ще трябва да го отметна
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
15 март 2023
Има и още един в тоя тандем, само че беше само с режисьора и Глийсън - Глийсън беше някакъв рибар ли, пастор ли...забравил съм
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
16 март 2023
<
1
...
233
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.