Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
234
...
251
>
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
17 март 2023
Ясно, забравил съм...помня само, че имаше нещо общо
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
21 март 2023
Приключих първи сезон на Мр. Мерцедес и май и със сериала приключвам (има още два сезона). Почти всичко му е много добре - кинематография, актьори, музика ... Но цялото усещане ми е за генеричен трилър за маниак-убиец и изтормозено ченге, с когото двамата си играят на котка и мишка и това е.
Съпоставям го с "Чужденеца" (The Outsider), който пак е по Стивън Кинг и пак разкзва, за ченге, което преследва убиец, но там има и солидна доза мистерия, дори свръхестествени елементи и ми хареса доста повече.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
21 март 2023
Аутсайдър-а беше толкова безличен сериал, че нищо не помня от него, представям си този каква трагедия е, щом е по-зле от него. Но те последните книги на Кинг са доста слаби и безлични, нищо общо с класиките му, и съвсем естествено е и филмите/сериалите по тях да не стават.
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
23 март 2023
lyubohar написа
Има си Narcos за тая работа, няма нужда да гледаш евтини копия
Изгледах първи сезон, страхотен..Пред тия Колумбийци Италианската мафия е като чета чавдарче пред SS Totenkopf дивизията. Много ме изкефи, най вече поради факта че е истински, няма измислени простотии като например некоя или некой супермен да пребие 5 човека или да изпозастреля цяля банда главорези. Много сърцати са тия Колумбийци, не им пука. И мисля че Ескобар нямаше да бъде Ескобар ако се беше родил в Букурещ, както и Тайсън нямаше да е Тайсън ако беше от Факултето.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
24 март 2023
Супер е сериалът, да На мен ми е интересна и италианската мафия, гледай Сопрано някой ден. Или Gomorra. Трудно е да се сравняват - малко по-цивилизовани са, да, но пък са изключително стройна организация, докато латиносите са разпасана команда
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
24 март 2023
Такива мафиотски сериали не ме кефят особено (малко ли гадости се случват в реалния живот, че и в сериали да ги гледам пак същите), но мен ме изкефи Zero Zero Zero - има го в HBO. To e минисериал - само мисля 6 епизода, но е с много високо качество.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
24 март 2023
Zero Zero Zero беше хубав, значи харесваш мафиотски сериали
Откъм качество Гомора е горе-долу на това ниво като Zero Zero Zero; Наркос е клас отгоре, а Сопрано - два
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
24 март 2023
Божо,понеже няколко пъти спомена,лично съм виждал в реалния живот, как един човек се справя с трима.Бяха четирима,но единия избяга.Не като по филмите разбира се,но пак ги търколи.Друг въпрос е,че по филмите героя размята тренирани пичове,което наистина си е нереалистично,но ако няма ножове,пистолети и други подръчни средства,може един да бие трима.В моя случай беше боксьор срещу обикновенни типове.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
04 април 2023

Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
04 април 2023
В трейлъра на Хипнотик директно спойлват почти всичко за филма. Първоначално се надявах да има някакъв паранормален елемент, че ми се гледа нещо стил Досиетата Х, но в трейлъра става ясно какво е.

Extraction 2 твърдо ще се гледа

То тази година май няма много филми, които да чакам. ДЮН 2 за тази година ли беше или за следващата?
***
Попрегледах всъщност какви филми се очакват за тази година и има няколко заглавия, които може и да се струват:
Rebel Moon - някаква фантастика на Zack Snyder, която отсега ми звучи леко шит, че ще е
The Killer - филм на Дейвид Финчер с любимия ми Майкъл Фасбендер и Тилда Суиндън
Gran Turismo - нямаше да ми привлече вниманието, ако не беше Нийл Бломкамп, който обаче май след 1-2 хубави филма, няма нищо
Опенхаймер - на Кристофър Нолан (макар че не си падам по биографични драми)
поредната Мисия Невъзможна
Asteroid City - на Уес Андерсън, а кастът направо е невероятен.

Има ги и дежурните Трансформърси, Фаст анд фюриъс и супер-геройски.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
04 април 2023
и този. Ще го гледам заради двамата.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
04 април 2023
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 април 2023
cgi малко е зле

Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
07 април 2023
Съгласен за CGI-а. То на ЮБИ игрите синематиците са по-добре. А и някак си не ми е надъхващ трейлъра.
Сега следя Мандалорчето и епизодите като цяло са ми meh.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 април 2023
o да, 2 сезон е зле, 1 епизод беше добър що годе.
<
1
...
234
...
251
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.