Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
236
...
253
>
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
12 юни 2023
В случая съгласен с Доктора, почти всеки сериал има много излишни епизоди, да не кажа и цели сезони,които са абсолютно излишни и не спомагат с нищо за сюжета. Почват се едни измислени екшъни, прекуели, кой какво си бил помислил през 1700 година преди да се наебе с някой/мякоя през 2023 година и така нататък. Включително това се случва в НАЙ-ЛЮБИМИТЕ МИ сериали като LOST, PRISON BREAK, DARK и много други
Това, че повръщам на даден сериал, а Артемис го гледа, не е гаранция, че вкусовете ни са диаметрално противоположни Затова и казах СХОДНИ, а не общи вкусове, Любо
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
12 юни 2023
Да, точно така, почти всеки. "Почти"-то е заради Сопрано и The Wire.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
12 юни 2023
Толкова са ми тъпи всички гангстерски сериали, че няма как и един епизод да изгледам, стига ми повредената ми психика от малък след убийството на Корадо Катани в "Октопод" и безбройните имитации, които сме правили като деца на разстрела му
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
12 юни 2023
lyubohar написа
Да, точно така, почти всеки. "Почти"-то е заради Сопрано и The Wire.
Хич не съм съгласен.Специално в The Wire има доста безсмислени епизоди,а и в Сопрано.На прима виста се сещам за епизода,в който Поли и Крис трепаха някакъв руснак в гората.Очаквах от това да излезе някакво продължение,да има развитие.Примерно руснака авер на Тони,при който си переше парите и беше най-добрия приятел на убития, да разбере, и тн.Цлялата серия беше как мръзнат в някакъв бус и накрая Тони, и дебелака ги спасиха.Ако ми кажеш как точно тази серия допринесе към сериала ще съм благодарен.Сигурно има и още,но съм го гледал твърде отдавна.
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
12 юни 2023
Вероятно са билдвали образи и отношенията между тях. Не е нужно нещо конкретно да се случи след това, но когато някой по-късно направи нещо, тези сцени допринасят за мотивацията му. Това по принцип, и аз не помня вече детайлите. Понякога има и comic relief серии, на които точно това им е смисълът...Тази я помня като доста забавна и абсурдна, та може точно това да е била идеята.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
19 юни 2023
Имах повечко време този уикенд и изгледах три филма.
Extraction 2 - доста стабилен екшън на Нетфликс в добрите традиции на жанра. Добра кинематография, каскади, ефекти ... Доволен.
Attack on the Block - английско филмче от 2011-та с младия Джон Бойега (Фин от новите Междузвездни войни). С леко комедийни елементи, екшън, хорър, всичко по малко от стила на филмите на Edgar Wright и Гай Ричи. Става за загуба на време.
Scanners (1981) на Кроненберг - появи се докато търсех хоръри в HBO Max и се сетих, че не съм го гледал или ако съм го гледал, не помня нищо. Общо взето класически Кроненберг филм от старите му - леко объркан сценарий, body-horror ефекти, странен до нелеп диалог, смешни 70-тарски прически тип "чичка" (такава е била модата тогава).
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
19 юни 2023
Скенерите е брутална класика, с кеф бих си го пуснал отново, изобщо Кроненбърг и Дейвид Линч са ми може би най-любимите режисьори евър заедно с Нолан
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
21 юни 2023
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
21 юни 2023
Изглежда простотия, но ако не друго, поне май ще е с R-рейтинг.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
21 юни 2023
Нека правят за злите герои във вселените си, харесва ми тоя подход. Филмът ще се гледа обаче заради свежото черно пиче Смятай в какви дъна са задълбали, поне едно време в такива безсмислени екшъни играеха Синди Крауфорд и разни мега секси модели, сега най-много някоя тъмнокожа лесбийка да се прави на важна пред нашия Времена и нрави...
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
22 юни 2023
Май е потвърдена екранизация по Bioshock, за съжаление продукция на Нетфликс, които обикновено осират де-що има подобни екранизации.

https://www.whattowatch.com/watching-guides/bioshock-everything-we-know-about-the-netflix-adaptation

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
22 юни 2023
Rostik79 написа
https://www.whattowatch.com/watching-guides/bioshock-everything-we-know-about-the-netflix-adaptation

значи главния ще е негър

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
26 юни 2023
То дали ще е негър или не, вече не е основния проблем, основният проблем е както казва скротума - "You know the problem with Hollywood? They make shit. Unbelievable, unremarkable shit."
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
27 юни 2023
Абе напоследък бая remarkable shit имаше. Като онова меме - Our Expectations for You Were Low But Holy Fuck
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
06 юли 2023
Последните години нещо си занемарих стария навик да чета книги и четеното силно го редуцирах, но прочетох една книга сега, която бих казал, че ме впечатли - първата книга от трилогията "Земното минало" на един китайски автор. Първата книга е Трите тела. Популярна е сред сай-фай феновете, който следи тази сцена няма как да не я е чувал или даже чел.
Та Нетфликс готвят сериал по книгата, за който съм любопитен да видя какво ще излезе, макар да нямам особени надежди, предвид голяма част от екранизациите им. Продуценти са хора от Игра на Тронове.
Междувременно вече има китайски сериал по книгата, който е качен даже в youtube и мисля да го загледам.

<
1
...
236
...
253
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.