Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
242
...
258
>
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
29 ноември 2023
И по Borderlands се готви екранизация някаква с не съвсем безизвестни имена там. Но ми се искаше да направят по-скоро анимация по тази игра. Има твърде пъстър свят, който ако е игрален ще изглежда нелепо. Освен ако не е с много добре направена кинематография.
hyper
Мнения: 653
Цитиране
29 ноември 2023
Предполагам всички сте яли супа топчета. Представете си, че супата е урина А топчетата - малки кръгли фекалии, пресни при това, да си вонят. Комбинирате ги и не получавате супа топчета, а Fallout 4, най-псевдо-РПГ-то на всички времена. Ако сериалчето ще има нещо общо с 4-ката, ще скипна остро, колкото и да харесвам вселената.
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
29 ноември 2023
Глупости на...топчета F4 си беше съвсем прилична игра. Имаше си своите проблеми и основателни критики, особено от старите фенове, но сама за себе си беше доста приятна. Не е Fallout: New Vegas, но те малко игри са

И не виждам какво значение има на какво ще е базиран сериалът, проблемите с F4 бяха най-малко в областта на историята и образите, бяха съвсем другаде. И на New Vegas да го базират, пак може да е лайно. Справка - The Witcher.

LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
29 ноември 2023
И аз харесвам F4, макар че имам някои критики за елементи от играта, които са ми чупили кефа и експириънса Но чак лайно не е.
За сериала винаги имам ниски до средни очаквания, за да ме изненада приятно като Силоз-а.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
29 ноември 2023
lyubohar написа
Whaaaaaaaat!? Fallout сериал с Walton Goggins?? Please, don't fuck this up...

И Нолан и Джой - Westworld.

darkblue
Мнения: 1903
Цитиране
01 декември 2023
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
03 декември 2023
Някой има ли впечатления от втория сезон на 30 monedas, че се мъча в момента с Good Omens 2 и изпитвам голямо желание просто да го скипна?
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
04 декември 2023
Гледам втория сезон на "30 сребърника" и съм сравнително доволен, засега само два епизода изгледах Приятен е, има и весели моменти покрай доста "кървавите" сцени Ако очакваш психо или съспенс хорър, това не е твоя филм. Но е готин за фенове на слашъри
darkblue
Мнения: 1903
Цитиране
04 декември 2023
Новият сезон май ще е брутален.


не съм фен на тази поредица, ама годзила розова ? Тука някакъв джендър се задава

LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
04 декември 2023
Конг явно ще ебне розовата Годзила
Това The Boys става ли за нещо, струва ми се някво мега плоско- сатира на супергерои, а се насират да я хвалят по сайтовете за кино и сериали...
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
04 декември 2023
Момчетата е яко! Сатира си е на супергеройската концепция и добре направена. Има солидна доза черен хумор и готин екшън и самата продуцкия е добре заснета.
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
04 декември 2023
Явно ще го запиша в уишлиста
darkblue
Мнения: 1903
Цитиране
05 декември 2023
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
23 януари 2024
Изгледах първите два епизода на True Detective. Харесва ми засега, макар да има някои слаби моменти. Малко са рециклирали концепцията на Mare of Easttown - цинична, застаряваща полицайка без мъж, преживяла загуба на дете, мъртва отвътре, има и дъщеря, която естествено е лесбо - това 1:1 и в двата сериала.
Иначе самият случай е интересна мистерия, даже се намеква за свръхестествени сили и има някакъв Twin Peaks вайб.
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
23 януари 2024
За мен основният проблем е точно свъръхестественият вайб. Това е голямо отклонение от традицията на сериала, дано поне накрая тия неща останат само като някакви странични линии и намеци, колкото да се представи културата на ескимосите.

Ако ми се гледаха паранормални глупости щях да си пусна X-files. True Detective го гледам заради далеч по-страшното зло от разни духчета и бабини деветини - човека и неговата психика.

Mare of Easttown го бях забравил честно казано, мерси че ми напомни още 1 проблем

<
1
...
242
...
258
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.