Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
256
...
261
>
Rostik79
Мнения: 2445
Цитиране
05 юни 2024
Изглежда от трейлъра малко като генеричен тийн-слашър. Така или иначе съм се примирил, че няма да има достойно продължение на старите филми. Надявам се поне да няма нелепици и абсурдизми като в последния Терминатор, примерно, където Терминаторът беше развил чувства, беше се оженил и въртеше фирма за поставяне на щори или някаква така простотия .
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
05 юни 2024
Дано да е добре, поне вайба го има на старите филми. Интересно ще е да видим за дъщерята на рипли , появата и дали ще оцелее.
Rostik79
Мнения: 2445
Цитиране
05 юни 2024
Потвърдено ли е, че я има? Дъщерята на Рипли умира като старица според канона. Пък и нали Alien Isolation е също канон, така че ако я има Аманда във филма, няма да има никаква логика.
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
05 юни 2024
И на мен това ми е интересно защото не се връзва, ама като знам как вмъкват някакви неща.Също и дали този ще е свързан и с прометей.
Rostik79
Мнения: 2445
Цитиране
10 юни 2024
Все по-зле ми изглежда

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
10 юни 2024
Аз съм в киното, няма как да пропусна една от най-любимите ми поредици, сътворена за големия екран Не очаквам шедьовър, но съм сигурен, че ако човек отиде с никакви очаквания, ще се забавлява стабилно тези два часа.
lyubohar
Мнения: 3330
Цитиране
10 юни 2024
LethianDream написа
че ако човек отиде с никакви очаквания

хахаха, ти ли бе?
Иначе ще дам шанс заради каста поне...
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
10 юни 2024
Е, няма да те изкефи, ако не си играл игрите. Каста е траджеди, очаквам Кейт Бланшет да насере любимата ми героиня (независимо че е супер яка актриса, просто този герой е за млада актриса като Зендая примерно.)
lyubohar
Мнения: 3330
Цитиране
10 юни 2024
Как да не съм ги играл...
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
10 юни 2024
Е,значи ще се изкефиш ВЪПРЕКИ каста, а не заради него
Rostik79
Мнения: 2445
Цитиране
10 юни 2024
На мен ми се струва, че ще е мега-cringe адаптацията на Бордърлендс, ама ще го видим като излезе.
lyubohar
Мнения: 3330
Цитиране
13 юни 2024
Някой гледа ли the black lesbian space witches, aka Acolyte? Яко го избомбиха навсякъде, не разбирам защо. Явно хората масово нямат живот, нямам друго обяснение Със сигурност не е за 4.1, макар че е от най-слабите Star Wars сериали...
Rostik79
Мнения: 2445
Цитиране
13 юни 2024
Нещо охладнях към SW напоследък. Почнах Андор - не, че беше зле, но просто ми доскуча и не го догледах. Почнах Асока - първите 1-2 епизода бяха ОК, но после се сбозиха работите и не го догледах. За този нямам вече мерак, още повече, че наистина ми повлияха отзивите за "too much woke".

Ако казваш, че бива, Любо, ще отразя поне първия епизод.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
13 юни 2024
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
13 юни 2024
Тъпото е, че то и оригиналната трилогия е голямо лайно, какви спец-ефекти, скоро гледах Нова Надежда и се спуках от смях, толкова тъп филм като диалози и сценарий отдавна не бях гледал. Иначе новата трилогия я гледах на кино и нищо не помня, само че Дейзи Ридли беше главната героиня и скуката беше епична. А, и оня глупак с ушите на заек като лошия- още повече смях...SW е точно Макдоналдс отвсякъде, шир потреба за всички селяни, които не са чели един фантастичен роман и не са гледали една стойностна фантастика. За тях сигурно е ОК, за мен е леш.
<
1
...
256
...
261
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.