Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
257
...
261
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
13 юни 2024
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
13 юни 2024
Мда, SW винаги е бил Дисни ... още преди да стане на Дисни

Само Епизод 3 и CGI-а Clone Wars са леки изключения.

Мандалорецът ставаше, поне не беше дразнещо и досадно като останалите спин-офи.

lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
13 юни 2024
@Rostik79: по-скоро догледай Андор, той е най-читавият от всички сериали.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
17 юни 2024
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
17 юни 2024
Този уикенд бях планирал да го гледам на кино Фюриоса, но не стана работата (ходих на плаж вместо това). Даже подгрях с Фюри Роуд преди няколко дена и пак максимално му се изкефих на каскадите и кинематографията.
Май ще остане Фюриоса за малкия екран като го пуснат по стриймовете.
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
19 юни 2024
Бахти ташака и The Boys са минали под ножа... с педалщините.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
19 юни 2024
Брутално гадна беше тая педалщина, макар и да беше направена уж за ебавка в духа на сериала. По-лошото е, че много доскучава вече като история - от 2-3 сезона тъпче на едно място. Трябваше да свърши предния сезон.
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
20 юни 2024
така е, тъпчат на едно място. Относно гейщината пълен потрес за 5 мин стана мега педал, не че съм фен на любовните драми ама м/у двамата беше яко, допадаха си, той и тя. Естествено най - умният човек е негър и щот била негър.... деааа знам
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
21 юни 2024
А, ти говориш за Френчи...Да, малко отникъде обърна резбата за 1 серия. Аз друго имах предвид - има там един sup дето се мултиплицира и имаше една гадна сцена с него в една сауна, която ми дойде малко в повече
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
04 юли 2024
Пичове, почнах The Boys и много ме изкефи, вчера изгълтах пет серии за отрицателно време. Много по-различен и добър сериал от обичайните за супергерои. Езикът е брутален, лафовете са свежарски, Homelander е уникално копеле Ще видим нататък, но очаквам поне първите два сезона да са на топ ниво.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
04 юли 2024
Всички ти разправяхме, че първия сезон е силен, ама ти Тома Неверни. По мое мнение от втори върви надолу обаче. Всеки следващ сезон по-стръмно става надолу.

И да Homelander е страхотен психопат.

lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
04 юли 2024
Според мен сезон 1 и 2 са си супер, 3 е надолу с малко и 4 засега е на нивото на 3. Има добри епизоди, има и слаби.

LethianDream иска сам да си го открие, не да му го хвалиш. Малкото ни хипстърче

Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
05 юли 2024
Изгледах първите два епизода на сезон 4 и почва добре засега като изключим глупавата история с Френчи, за която по-горе стана въпрос (The Boys).
За мен и предните сезони са ПОЧТИ равностойни. Поне пълнежът в сравнение с произволен друг сериал е доста по-малко, има доволно екшън сцени и добър CGI.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
08 юли 2024
Така, след като изгледах останалите излезли епизоди на Момчетата, бих казал, че както започна добре, после ... не съм сигурен какво да мисля. Сериалът залита доста в абсурдно-пародийното, наблягат самоцелно на разни гнусотии от сорта на оня да седне с гол гъз върху торта и после ... ама да не спойлвам.
Онова с човека-стоножка, който се ... самозадоволяваше в първия или втория епизод е нищо в сравнение с някои сцени нататък. И мъжки, космати задници във всеки епизод да ми показват малко прекаляват.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
08 юли 2024
Ми аз изгледах първия сезон и нещо ми премина хайпа по The Boys. Щом не ми се гледа веднага втори сезон, значи не ме е "разтресъл" толкова вътрешно. И като ви чета, нататък се разчита на простотии и гнусотии.. Ще ги изгледам другите сезони в даден момент, да видим кога
<
1
...
257
...
261
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.