Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
30 септември 2024
lyubohar написа
Rostik79 написа
Далеч по-странното е италиански мафиот да си вземе чернокож за помощник

Много добре играят и чернокожите, чудесно се вплитат в сериала- малкият, дето постоянно мрънка и заеква, и черната пантера на Пингвина. Не са просто викнати за расова бройка.

The_Doctor46 написа
Най-накрая Летиан си призна,че ФРОМ са му любимци

Огромни, само че като сериал, не като студио

lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
30 септември 2024
Не става въпрос дали играят добре, а че е нереалистично. Италиански мафиот няма НИКОГА да работи с чернокож (или въобще с различен от италианец). Едва ли ще работи дори италианец от друг край на Италия. Така че определено този е викнат за расова бройка, независимо колко добре играе.

Италианските мафиоти са расисти. Това е представено доста добре в Сопрано. Но Сопрано е от преди woke-ерата, тук всичко е максимално "diverse"

Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
01 октомври 2024
Мен друго ме глождеше още при първия епизод на Пингвина, без да разбирам какво, но на втория си изясних - този сериал е ситуиран в DC Batman вселената, но по нищо не си личи. Има вид на просто поредния тривиален криминално-мафиотски сериал, само че с Колин Фарел с протези и грим. Няма почти нищо, което да подсказва, че историята се развива в Готъм - нито като анотации, нито като атмосфера. Самият град винаги е бил персонаж сам по себе си - с покварата и упадъка, престъпността, готическата архитектура, тъмните улици. Тук е ... просто някакъв си град като всеки друг.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
01 октомври 2024
Това е голям плюс за мен. Всякакво отдалечаване от комикси и детски глупости добавя реализъм за мен, а не премахва. Но това е моето усещане. Даже ако не се казваше Пингвин, ами Джон Смит и не споменаваха Готъм или батман - още по-добре щеше да е, но предполагам само аз щях да си го гледам

А и примерно жена ми никога нямаше да го гледа ако беше по-нърдовски, а така го гледа с мен и даже се кефи.

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.