Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
10
...
14
>
Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
12 декември 2022
The_Doctor46 написа
Тите прецака мача донякъде.След гола ги върна много назад,а беше очевидно,че хърватите нямат сили.Сами са си виновни,че изтърваха 3-4 много добри ситуации.Хърватите с един,буквално един точен удар, рикошет и гол.Според мен са до тук.Не може винаги да ги покрива вратарчето.Доста читав ми се вижда.

Въпросът е, че и аржентинците не са въобще кой знае какво. Начина, по който допуснаха изравняване е скандален.
Не мисля, че ще е мега изненада хърватите да ги тупнат и тях.

Като цяло според показаното, за мен Франция е много-много тежък фаворит. Просто е много класи над останалите отбори в момента, а загубата от Швейцария на Еврото тежи и ще помогне да няма отпускане и подценяване в нито един момент. Според мен те категорично са най-вероятния нов (стар) шампион.

Освен ако фифа не е решила да подари купата на джуджето най-после де, щото дотук съдийството е мега скандално въпреки ВАР и особено аржентинците честичко ги подбутват.

Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
12 декември 2022
Финал Мароко-Хърватска ще ми напълни душата Нещо като Монако-Порто едно време в Шампионската лига, тоталното дъно за футбола
Мароко са африканските гърци- всички отзад и чакат на Ен-Несири да насере голче напред, едно време така беше Гърция с Ангелос Харистеас (2004).
Франция и Аржентина ако не вкарат ранни голове, ще берат големи ядове на полуфиналите.
Франция точно срещу наредени отбори като Швейцария изпитват трудности, да видим
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
12 декември 2022
Mи не знам, срещу Португалия играха защитно, ама не беше глуха защита(тип Моуриньо с Интер в ШЛ - отзад за 0 на 0, пък отпред квото стане). Пресираха Португалия дори дълбоко в тяхната половина и правеха страхотно контри особено второто. Ако второто не бяха отпред с толкова неопитни нападатели, можеше да ги качат на 2-3 на нула.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
12 декември 2022
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
12 декември 2022
nightwarrior написа
Mи не знам, срещу Португалия играха защитно, ама не беше глуха защита(тип Моуриньо с Интер в ШЛ - отзад за 0 на 0, пък отпред квото стане). Пресираха Португалия дори дълбоко в тяхната половина и правеха страхотно контри особено второто. Ако второто не бяха отпред с толкова неопитни нападатели, можеше да ги качат на 2-3 на нула.
Срещу Португалия се опитваха нещо само първото,но не особено успешно и ако ония вратар не се беше изложил като кифладжия,тоя мач си беше 0-0.Второто направиха въпросните контри,чак,когато Португалия почна да играе ва банк,без защита.Ако беше 0-0,португалците едва ли щяха да рискуват така.Доста грамотни са в защита,действат компактно,но в нападение си личи,че не умеят,въпреки,че имат Зиеш.Аз се чудя на Португалия,защо го държат още този вратар.На всеки се случва да сгреши,но това момче,поне за момента е супер зле.Още в квалификациите си говорихме с баща ми,че прави невероятни глупости,а на пейката тогава имаха един Лопес да речем,че и Патрисио е по-добре.Сега на световното срещу Гана каква глупост направи,срещу Мароко ги провали.Имаше по-рано в мача една ситуация,в която трябваше да излезе да пресрещне нападателя,той първо кибичи без да прави нищо,после се сети да тръгне,но беше вече късно ,та взе да се връща.Абсолютна паника.Съдиите гледам си бутат АрХентина,че и Франция малко за финал.Може само на мен да ми се е видяло,но смятам,че имаше нарушение срещу Сака преди първия гол на Франция.Англия ми харесаха тоя път(ПУ,ПУ,пепел ми на устата ),доста добре бяха и само Хъркейна ги прецака. Ама к'от,тако'а

П.С. Меската много лошо впечатление ми направи след мача с оринджите.Перчи се,после обижда ,псува като каруцар.Разбирам,че са ги провокирали,но каквото и да стане,ти си звездата,всички теб гледат,трябва да си за пример,над нещата.Още повече,че не се е случило кой знае какво.Ван Гал казал,че може да го спрат,пък Дъмфрис ги провокирал преди дузпите.Чудо голямо.Всеки плюе Роналдо,но никога,абсолютно никога не съм го видял да се държи като селски бабаит.Държи се на ниво в повечето ситуации.Провокира публиката понякога,но не с псувни както Меси.Бил самовлюбен ,а Меси скромен,пълни глупости.И двамата са самовлюбени,но само единия си признава.

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
12 декември 2022
Най-великият момент за мен в това първенство, който ме изпълни на макс- Паредес тръгна от Люлин да прави шпагат и изряза брутално някакъв оранжев смешник, след което изрита топката в скамейката на "лалетата" и не знам как не си спретнаха още по-епичен масов бой тогава.
Много се мразят тези две нации, според мен и като историческа база, и не само футболна, а и като история на народите.
Та Меси в случая го оправдавам, но той си е такъв, винаги е бил гнусно самовлюбено джудже.
Никой не може да ме убеди, че нарочно не риташе и не стъпваше на мексиканската фанелка в съблекалнята
Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
12 декември 2022
Меси е отвратителен боклук. Не знам от къде е тоя мит, че е добър и хрисим, но за мен колкото е добър футболист, толкова е пълен скапаняк като човек.
Само заради него не искам аржентина да става световен шампион. Като малък много симпатизирах на аржентинците със страхотни играчи като Батистута, Креспо, Санети, Въшката, обаче гнома не мога да го дишам и да го гледам.
Souls Games Maniac
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
12 декември 2022
Ами митът е защото не изглежда толкова арогантен, колкото португалчето, макар че реално е. А на португалчето на лицето му е изписано, че като дете се е забавлявал да къса крилете на мухите и да ги гледа как се мъчат. Доста противни са и двамата, колкото е трудно да се определи кой е по-добър, толкова и кой е по-неприятен.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
12 декември 2022
На мен Роналдо ми е по-малко неприятен, точно щото е неприкрит задник. И от космоса го виждаш що за стока е. Меси хем е отровен, хем има имидж на някакъв пич, пък е не по-малка отрепка от Роналдо.
Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
13 декември 2022
Точно за това на мен гнома ми е много по-противен.
Souls Games Maniac
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
13 декември 2022
На мен Меси винаги ми е изглеждал леко като аутист. Буквално, не го казвам като подигравка. Има някакъв празен поглед като на невменяем или малоумен и поради това ми е и на мен антипатичен.
Роналдо ме кефи какъв е ръб. Личи си, че влага цялата си душа и тяло в спорта.
Най ме радваше иначе Ибрахимович с изцепките си. Жалко, че нямаше адекватно поколение в шведския тим и на национално ниво нямаше никакви успехи.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
13 декември 2022
Тоя ми е най-гнусен от всички, не знам как въобще се кефите (дори и минимално) на футболните еквиваленти на проста квартална батка с диагонална чантичка
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
13 декември 2022
Златан е най-великия! Онзи гол със задната ножица от 35 метра(!) срещу Англия за мен остава най-великия гол за всички времена. Няма Пеле, няма Марадона, Златан е човека. Любо, съветвам те да седнеш и да прочетеш автобиографията му или да гледаш филма за него, за да разбереш в детайли какъв човек е. Да не говорим как съм се смял с глас, като се ебава с журналистите, а и е луд геймър като нас. Доколкото знам, има цяла стая с конзоли и игри и играе всички нови заглавия, няма как такъв човек да не ми е симпатичен.
" Г-н Ибрахимович, какво мисли съпругата ви за вашето хоби и не е ли против да играете видеоигри"?
Златан - "Не съм я питал!"
БОГ Златан! А, забравих оня гол с Аякс- също култов, дето ги направи на фльонга всички, вкл. вратаря и онзи гол срещу Италия. Заслужаваше поне една Златна Топка, уникален играч!

lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
13 декември 2022
Може и така да е, като цяло мнението ми за всичко около футбола е доста ниско и вероятно съм предубеден
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
13 декември 2022
Как виждате полуфиналите?
Очаквам Аржентина на финал да са. Хърватите колкото и да паркират автобуси, няма да се опазят.
Франция ще прегазят Мароко с разлика. Макар че очаквах същото и за мача с Португалия, а тя каква стана.
Но финал Франция - Аржентина ще е добра гледка, ако се случи. И двата отбора играят бърз, комбинативен футбол, приятен за гледане.
<
1
...
10
...
14
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.