Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
11
...
14
>
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 декември 2022
Да, както казах и преди, Мароко-Хърватия на финал ще е срам и позор за футбола. Най-логичното нещо е изненадите да приключат, но е топка, женски род, не се знае какво е замислила
Стискам палци за Аржентина довечера, в момента те са ми единствения любим отбор след като португалците си тръгнаха. Дано стигнат след толкова години до титлата, макар да нямат най-великия си отбор. Но то това често става- най-гениалните играчи на Аржентина- Хуан Верон (Малката Вещица), Пабло Аймар, Батигол- всички помним как не можаха да минат групите през 2002 година. Сегашният отбор е само биткаджии и Меси, което може да наклони везните. Но хърватите са хитър и опитен отбор и няма да се дадат без бой.
Утре Франция- Мароко- там всичко зависи дали ще влезе ранен гол за Франция. Ако влезе, Мароко си отиват на разлика, ако не- почват мъките с бетона и като нищо може да има нова сензация.
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
13 декември 2022
LethianDream написа
Г-н Ибрахимович, какво мисли съпругата ви за вашето хоби и не е ли против да играете видеоигри"?
Златан - "Не съм я питал!"

"- Какво подарихте на жена си за коледа?
- Нищо не съм ѝ подарявал. Тя си има Златан, има ли нещо по-хубаво, което може да ѝ се вземе."

Златан е великан!

Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 декември 2022
Липсват ми на това световно добри коментатори- Петела, Попвасилев, да изринат с култови лафове. Сега новата вълна коментатори е много скучна,особено диемаджиите, които почват с някакви статистики, тотална простотия.
Гледах наскоро Петела в Моят плейлист и той там точно това каза- Сега се вадят статистики, а не се обръща внимание на това, което се случва на терена.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
13 декември 2022
Аз виждам така нещата.Аржентина се добира с триста зора(допускам яко подпиране,щото има тенденция) до финала и там "жужето" Хаяско люто разпрано от "банда тиквеници ,слепени с 365 вида сирена"(или там колкото бяха),както мислят за тях англичаните. Макар вече да са повече афро типове в състава. Шегата настрана,но ще е супер изненада някой друг освен Франция спечели.Имаше само два отбора,които имаха класата да отстранят Франция,но и двата са аут.Англия и Бразилия,може би и Португалия,но им трябва по-читав треньор и по-здрава защита,та очаквам да станат едва втория отбор ,който защитава титлата си.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
13 декември 2022
Мен пък ме кефи точно статистика като вадят - интересни факти. Защо ми е да кометират случващото се на терена ("този подаде на онзи, онзи стреля, но не улучи, токата е в аут...").

Но друго не ми харесва при водещите - прекалено си личи, че симпатизират на даден отбор. Сходни ситуации, случващи се при двата отбора (примерно опасен удар, отразен от вратаря) го коментират с чутовен патос, ако е от "нашия" отбор, но ако се случи на другия тим го отбелязват едва-едва.

Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
13 декември 2022
The_Doctor46 написа
(допускам яко подпиране,щото има тенденция)

Направо все едно има директива гнома да стане световен шампион. И на фона на това крайната му абсурдна наглост да се оплаква от съдиите след мача с Холандия, просто е нечовешки боклук тоя. Изключително много се надявам да не вземат титлата, че съвсем ще ни надуят главата колко бил най-великия.
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 декември 2022
Аз не видях подпиране за когото и да е на това световно, не знам какви са тези "директиви", това, че дават тук-там дузпи за Аржентина, не го считам за подпиране. Но явно модерният човек е свикнал да търси под мухата слон.
За да репликирам Лудничар, ще го питам само едно- къде е Англия сега? И да не забравяме как Хари Kейн влезе в пантеона на "космонавтите" с Дейвид Бекъм и Серхио Рамос- изстрел ниско над тополите, отишъл на лунната повърхност
Рос, точно това също беше казано от Петела, наистина култов плейлист стана, цитирам го, за да разберете разликата в класите тогава и сега - "първото нещо, което ме научиха е, че и двата отбора са ти врагове, за да можеш да коментираш неутрално",
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
13 декември 2022
Гнома трябваше да получи поне на 2 пъти втори жълт картон срещу Холандия. И не само той, а няколко души от аржентинците. Дори коментатора го отбеляза няколко пъти, макар че иначе се насираше всеки път като джуджето играе с топката. (тук съм супер съгласен с горния коментар относно пристрастността на коментаторите)
Англия е вкъщи след като отпадна от най-стойностния като единици и най-грамотния от към игра отбор на първенството. При това след като игра като с равен. Като се има предвид турбо неадекватния им треньор, се представиха по най-добрия възможен начин според ситуацията.
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 декември 2022
Това за червените картони са някакви тотални измислици. Почна да се хващаш като в А група- тоя бил за жълт, тоя бил за червен, не е сериозно. Съдиите според мен сами разбират, че мачът става лайно при показване на червен картон и цялата красота на футбола отива в кофата. Именно заради това явно имат директива да не вадят червени картони, аз лично не се сещам за мач на това световно, на което са били гонени играчи.
А както казах и преди, винаги е хубаво, като Паредес излети с шпагат от Буенос Айрес към оранжевите дърводелци А още по-хубаво става като изрита топката в резервите им
Англия никак не игра лошо на това световно, но за пореден път се връщат обратно без жадуваната титла. Просто толкова си могат, всички знаем къде и кога взеха единствената си титла и по какъв скандален начин.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
13 декември 2022
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 декември 2022
Абе класика си е, когато и да приключиш кариерата на оранжево дръвче, винаги е къснo
За мен това е солта във футбола, да има тръпка, да има бой, да има емоции, а не да стоиш като датско или холандско дръвче безчувствен като дъб.
Кеч съм гледал достатъчно, там се пазят много повече, нищо че е контактен спорт
Контузиите там се случват или нарочно, за да има feud (примерно лошият разбива на добрия коляното, оня три месеца го няма (защото е станал скучен на зрителите, не за друго), идва обратно и пребива лошия и му отмъщава Или случайно при някое падане не като хората.
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
13 декември 2022
LethianDream написа
А както казах и преди, винаги е хубаво, като Паредес излети с шпагат от Буенос Айрес към оранжевите дърводелци А още по-хубаво става като изрита топката в резервите им

Демек давай да трошим крака и ръце, да ритаме топката по хора, които дори не са в игра, ама съдията да си трае да не развали рахата на гномчето...
Щом това ти е мнението, няма какво да коментираме повече на тая тема.
Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
13 декември 2022
Летиан,ти сериозно ли? Съдиите разбирали,че се губела красотата и за това не давали червени картони.Абсолютни дивотии.Меси беше за три жълти във въпросния мач.Няма значение кой е играча,нарушава ли правилата,аут.Да не говорим каква дузпа даде срещу Полша,пълен майтап.Фалове където ги няма и тн.Изгонят ли го,Аржентина пука гумите.Това е.Да се радваш на,ще ме извинявате,но рядко говно като Паредес? Тоя пич е супер противен по принцип.Умишлено грубите влизания,трябва да се наказват с 2-3 месеца без мачове.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 декември 2022
Хехе, чак трошене на крака и ръце не видях, просто по-остро влизане, за което нямаше да бъде свирен ФАЛ преди 20 години Което веднага ме навежда на следващата тема- как сегашните играчи са тотални лигльовци с малки изключения, именно заради тези промени в съдийството с годините. Едно време Туньо правеше по 5-6 шпагата на мач и дори не му свириха фалове, сега ако играе ще бъде гонен след две влизания в 15-тата минута. Ма ти си младо момче, малък си бил като са били тия мачове, ние старците си ги спомняме с умиление.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 декември 2022
The_Doctor46 написа
Летиан,ти сериозно ли? Съдиите разбирали,че се губела красотата и за това не давали червени картони.Абсолютби дивотии.Меси беше за три жълти във въпросния мач.Няма значение кой е играча,нарушава ли правилата,аут.Да не говорим каква дузпа даде срещу Полша,пълен майтап.Фалове където ги няма и тн.Изгонят ли го,Аржентина пука гумите.Това е.

Напълно сериозно Ти спомняш ли за изгонен играч на това световно? Щото аз не А Меси за колко картона е бил го решава съдията, не ти. Не съм убеден, че без Меси ще спукат гумите, напротив, даже бих казал, че ще играят много по-отборен и задружен футбол.
Факт е, че дузпата срещу Полша беше измислена, но тя беше в групите и така или иначе Меси я изпусна.За фаловете и жълтите се повтаряш с Луд, разбирам, че ви е мъка боен отбор да спечели, ама първенство се печели с хъс, не само с джентълменска игра като Англия

<
1
...
11
...
14
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.