Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
4
...
14
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
22 ноември 2022
Rostik79
Мнения: 2236
Цитиране
22 ноември 2022
Преди 20-тина години, ако не се лъжа С.А. имаха успешно представяне, май в САЩ 94-та (което се пада всъщност преди 30тина години, баси!) и тогава си спомням, че шейхът подари на всеки футболист по един Ролс Ройс или Мерцедес или нещо от сорта.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
22 ноември 2022
Те и за това инкасираха 4 парцала.Добре,че свириха 3 засади,защото при 2-0 мача свършваше и можеше да отиде на резултат.На Лаутаро гола,не знам защо го отмениха.По принцип трябва да е част от тялото,с която футболиста може да вкара гол.На Лаутаро ръката му беше малко в засада.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
22 ноември 2022
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
22 ноември 2022
Бе гледах повторенията,в два от случаите си беше чист късмет,не плод на някаква тактическа грамотност.Ако бяха продължили да играят с изнесена защита,сто процента нямаше да вземат нищо.Един,два,три пъти,някъде там щеше да отиде късмета.Ама тренката реагира второто и ги прибра.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
22 ноември 2022
LethianDream
Мнения: 2563
Цитиране
23 ноември 2022
Добре, че Лука Ернандес се контузи, да им се оправи левия фланг на Франция с Тео Ернандес. Голям мач направиха и Рабио, и Чуамени снощи. Прекрасен отбор имат, сякаш Мбапето в национала не играе толкова егоистично. При стабилна игра могат отново да играят поне на финал. Днес ще видим немците и еспаньолите какво ще направят.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
23 ноември 2022
Австралия едва ли е мерило за каквото и да е,но пък и СА не са,а изчаластриха Аржентина. Аз лично ще изчакам да минат групите преди да си създавам мнение кой, докъде може да стигне.
LethianDream
Мнения: 2563
Цитиране
23 ноември 2022
Дотук Хърватска и Холандия са големите разочарования като игра. Абсолютно беззъби, без да създадат нищо интересно като положения. Аржентина нямаха късмет, но си имат отбор и създаваха положения, очаквам да се стегнат и да бият Полша и Мексико и да са първи в групата. Арабите няма как да повторят това с Аржентина, още Мексико ще ги разкрие За Дания ми беше ясно, че са дръвчета преди Мондиала, грам не ме изненада това равенство с Тунис. Дотук Франция и Англия играят силно и са сред фаворитите. Испания чакам да се издъни днес, а защо не и Германия да глътне водичка )
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
23 ноември 2022
Аз хич не съм изненадан от играта на Хърватска.Следя им отбора отдавна и след световното 2018 все така си играят ,с някои проблясъци тук и там.Холандците разочароваха,да,но първи мач на голямо първенство е в повечето случаи тегав.Внимаваш да не сгрешиш,напрежение,особено ако има очаквания към отбора.Вече ако и втория мач играят така ,може да се каже,че е тенденция.За това аз не давам оценки след един мач.Да се изиграят поне групите.Примернo Италия 2006 не блестяха с нищо ,но си спечелиха като пичове.Също, Франция на последното евро,изглеждаха като супер фаворит и играеха добре,но дойде сборния отбор на Албания и Косово.И аз не знам как загубиха ония мач,след супер доминация и 3-1.
Rostik79
Мнения: 2236
Цитиране
23 ноември 2022
Хехе, германците верно глътнаха вода. На япончетата браво. Знаех си, че това ще е един от интересните мачове и ми беше в списъка за гледане, но съм на работа и само последните минути погледах.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
23 ноември 2022
Германците да не повторят предното световно.Изхвърчаха в групите,може и сега.Щото Испания дебне.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
24 ноември 2022
Какво ще кажете за Коста Рика? То бива,бива да си слаб,но тези пичове мязат на събрани от махалата. 0 удари във вратата ,0 извън, 0 корнери. Гаранция давам,че дори Сан Марино щеше по-добре да се представи. Стана ми жал за Навас. Човека е добър вратар,а на стари години бра срам 2002 Германия разчекна камиларите с 8-0,но имаха няколко удара все пак.Следващото световно е с 48 отбора,белким някой вкара 10.Поне да позволят повече отбори от зона Европа,че да има по-малко туристи. Иначе Канада доста ми хареса. От зона Северна Америка,най-добри изглеждат. Доста надъхани,играха супер.Не ,че Белгия са същия отбор от преди няколко години де.Жалко за тях,защото имаха поколение,но с този треньор,толкова.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
24 ноември 2022
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
24 ноември 2022
<
1
...
4
...
14
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.