Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
3
...
5
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
06 февруари 2020
Доста слаба ракия е февруари. То по традиция си е слаб месец, само миналата година беше някакво изключение. Като цяло новите конзоли развалиха календара, сега всичко ще се върти около тях и есента, а до тогава... дупка.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
26 февруари 2020
Beautiful Desolation излезе днес, за което са виновни същите, които създадоха CAYNE и STASIS.
Адски добри истории бяха последните, за новата не знам кога ще ми остане време.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
27 февруари 2020
Имаше игра Atomic Heart от както видях клип, с някакъв клоун капан, нещо от сорта, се заинтересувах. После от трейлъри от се зарибих и я очаквах да излезе скоро, тва незнам миналата година някъде чух за нея. Какво става на играта ? Не виждам никъде дата на премиера или нещо. Надявам се тази година да излезе.
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
27 февруари 2020
И мен ме заинтригува това заглавие. По едно време стоеше за "дата" 2020-та, но сега навсякъде го дават TBA. Очакваше се алфа в края на 2019-та, но няма такава. Най-вероятно играта е влязла в development hell и липса на финансиране. Ако някой от големите или поне средноголемите издатели не ги вземат, съдбата им ще е неясна. Засега нямат издадел и според мен това е проблем.
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
28 февруари 2020
Очаква се лятото игра по една моя любима анимация отпреди 20тина години Samurai Jack: Battle Through Time. Ще е нещо като action-platformer.

LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
05 март 2020
Започнаха малко по-интересните месеци за игра, премиерите са както следва за Март 2020:
МАРТ 2020 PS4/XBOX

AMOEBA BATTLE- 03 март - екшън, RTS
SYRUP AND THE ULTIMATE SWEET- 04 март - адвенчър
PATHOLOGIC 2: PART 1 - 06 март - сървайвъл хорър
NIOH 2 - 13 март - соулс-лайк, екшън, адвенчър
DEAD OR SCHOOL- 13 март – екшън, адвенчър
MY HERO ONE'S JUSTICE 2 – 13 март – екшън, адвенчър
MLB THE SHOW 20 - 17 март – спортна /бейзбол/
OVERPASS – 17 март - рейсър
TT ISLE OF MAN:RIDE ON THE EDGE 2 – 17 март - рейсър
DOOM ETERNAL – 20 март – Шутър
ELEMENT:SPACE – 24 март – тактически екшън
MOONS OF MADNESS – 24 март – хорър
GIGANTOSAURUS:THE GAME – 27 март - семейна
GRANBLUE FANTASY:VERSUS - 27 март - файтър
ONE PIECЕ: PIRATE WARRIORS 4 - 27 март - екшън по аниме
OPERENCIA: THE STOLEN SUN - 31 март - RPG

Доста интересни неща се задават, специално аз съм заинтригуван от Element: Space и Оперенцията, която излезе миналата година за PC, но по незнайни причини пропуснах.
Предполагам, че мнозинството от форума ще се метне на Nioh 2 и Doom Eternal
Има и скрити бисери като Сиропа и Амебата, които са явно за ценители, както и доста японски заглавия.

nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
05 март 2020
Doom ми е задължителен, да е го преордърнах. Nioh ще изчакам отзиви. Ще се играе, но не ми хареса на PS4 колко ми бяха досадни контролите и че си беше играчка да ги нагодиш. Ако този път е по-нормална ще се вземе, ако не, чакам за РС релийз.

Из другите има неща, които ми се струват любопитни на първо четене, но толкоз.

За Element: Space ако съдя по отзивите в Стийм... Май е по-добре да я пропуснеш

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 март 2020
Тамън се сетих за тази тема, ама добре че си направил труда да пуснеш нещо в нея, LethianDreams. Мен ме домързя. Даже бях забравил, че и Nioh 2, и Doom Eternal излизат този месец. Хубаво. Това може би са най-високопрофилните игри за 2020 година досега. Бах мааму, чак през март.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
05 март 2020
Мен даже ме и уреждат тези забавяния- толкова игри имам, дет си седят в стийм/гог и други, че е грехота. Е, минах Darksider Genesis, а сега сън хванал и Bioshock. Така че добре дошло ми е на мен!
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 март 2020
И Mount&Blade-а този месец, да не забравим (макар и в Early Access). За него мисля 1-2 дни конкретно отпуск да взема, че не искам да се отделям (ако не е много, много счупен).

П.С. Nioh 2 вече има ранни ревюта, като цяло отзивите са "повече от същото, ама с малки подобрения". Както и можеше да се очаква, вероятно. Като гледам онези със смесени впечатления от първата може и да изпуснат.

SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
11 март 2020
Syrup and the Ultimate Sweet - adventure? Brat, ne se izlagai ili po-tochno greshno si se informiral, tazi igra e vizualna novela sys skipvane na dialozi, nqma realen gameplay i se vzema platinata i ot 8-12 min.
баннат съм несправедливо :D
LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
09 април 2020
Здравейте, форумци, отново дойде времето за новите заглавия през месеца. Реших от този месец всички "малки" игри да ги обозначавам като инди, за да знаете кои са. Не ми върви примерно Uncharted 4 и Snakeybus да ги обозначавам и двете като екшън/приключение (а и Спайдър ми е направил правилна забележка по-горе).

АПРИЛ 2020 PS4

TOTALLY RELIABLE DELIVERY SERVICE- 01 април - инди
SNAKEYBUS - 01 април - инди
MY FRIEND PEDRO - 02 април - инди
HYPER PARASITE - 03 април - екшън/twin stick
RESIDENT EVIL 3 REMAKE - 03 април - римейк
BELOW - 07 април - инди
CONSTRUCTION SIMULATOR 3 - 07 април - симулация
GALAXY OF PEN AND PAPER- 07 април - инди
DISASTER REPORT 4: SUMMER MEMORIES - 07 април - сървайвъл
CONVOY - A TACTICAL ROGUELIKE - 08 април - инди
BIPED - 08 април - инди
RUSH ROVER - 08 април - инди
NULL DRIFTER - 08 април - инди
FINAL FANTASY VII REMAKE - 10 април - римейк
BRAVELAND TRILOGY - 10 април - римейк
FALLOUT 76: WASTELANDERS - 14 април - експанжън
HELLPOINT - 16 април - екшън/приключение/ RPG
HELP WILL COME TOMORROW - 21 април - сървайвъл
МОТОGP 20 - 23 април - симулация
AZURE STRIKER GUNVOLT - 23 април -платформър/екшън
PREDATOR: HUNTING GROUNDS - 24 април - екшън
DELIVER US THE MOON - 24 април - инди
TRIALS OF MANA - 24 април - JRPG
SAKURA WARS - 28 април - JRPG
DAYMARE:1998 - 28 април - инди
SNOWRUNNER - 28 април - рейсинг
MOVING OUT - 28 април - инди/симулация
DREAD NAUTICAL - 29 април - RPG
BLIND MEN - април - инди
TACTICAL GALACICAL - април - инди
SUPER MEGA BASEBALL 3- април - симулация

По-интересните заглавия, които се открояват този месец, са двата римейка заедно с Hellpoint и Predator: Hunting Grounds. Гледах трейлър на Dread Nautical скоро и ми направи много добро впечатление, мисля, че също ще е интересна за игра. Пишете вашите очаквания и отзиви, ако сте изиграли някое от горните заглавия.

The_Doctor46
Мнения: 1769
Цитиране
09 април 2020
Мда,като соулс маниак,ще следя Hellpoint с интерес.Има смесени реакции от демото,но повечето оплаквания са от крашове и бъгове.Дано финалната версия да е добре.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
09 април 2020
И аз нея следя, изглежда все едно "Dark Souls" и "Event Horizon" са си направили дете.
sClass
Мнения: 88
Цитиране
11 април 2020
^Hellpoint e забавена.

The release of Hellpoint is being postponed for reasons you are almost certainly aware of. The COVID-19 pandemic is impacting businesses worldwide, and, unfortunately, Cradle Games are feeling the strain as well. Worry not though; Hellpoint won’t be delayed for long. The game, previously set to be released on April 16, is now scheduled for release before the end of Q2 2020.

<
1
...
3
...
5
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.