hategame logo
Бившият шеф на Remedy с ново студио
пуснато на 20 ноември 2018 от pseto
redhill studios
Ново гейм студио се зароди и неговото название е Redhill Games. То ще бъде оглавявано от познато ни име – Матиас Милирин, който беше дълги години шеф на Remedy.

Друг бивш кадър на финландската компания – Мико Уромо, ще заеме позицията на технически директор. Милош Йерабек, последно работил в Wargaming, от своя страна ще е директор на разработката.

Самата компания вече е наела куп кадри от студия като Guerilla, Starbreeze и други.

Вероятно ще мине известно време, докато видим какво ще ни подготви студиото. Засега изглежда, че акцентът ще е на free-to-play заглавията...

...но дали такива за PC и конзоли? Или за мобилни устройства?

Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл