hategame logo
Cyberpunk 2077 ще бъде на E3
пуснато на 28 февруари 2019 от pseto
cyberpunk 2077 2
В последните години влиянието на E3 в календара на гейм изложенията започна да намалява. От една страна Gamescom, провеждащ се през август, а също и декемврийският The Game Awards, привличат повече компании, ако става дума за обявяване на големи нови игри. От друга – някои разпространители като EA и Sony предпочитат да правят свои събития, успоредно с E3, вместо да участват в изложението.

Е, CD Projekt Red нямат намерение да се цепят. В отговор на множество фенове, питащи дали ще видим Cyberpunk 2077 на E3 отговорът е положителен. Лаконичното съобщение идва от Twitter.

Естествено CD Projekt Red няма намерение да ни каже далеч по-важното. Дали ще Cyberpunk 2077 ще се появи в продажба тази година. Оптимистите се надяват на това... но какви са плановете на полското студио?

Коментари
igra4 avatar
igra4
01 март 2019
Тва ще е първата игра на сд проджект, кято е мой тип, интересно какво ли ще покажат.
vldir avatar
vldir
02 март 2019
Тази година едва ли ще идлезе.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл