Fallout 4 без лимит на нивата, можем да играем и след края на кампанията
пуснато на 07 август 2015 от pseto

Fallout 4 няма да има максимално ниво, което героят ни да стигне. Освен това ще можем да продължим да цъкаме колкото ни душа иска и след края на основната кампания, става ясно от изявление на Bethesda. То идва като отговор на запитвания от фенове дали ще има някакви ограничения.
Докато въпросите може и да изглеждат реторични, то и във Fallout 3, и в експанжъна Fallout: New Vegas нямахме опция да продължим след завършването на основната кампания. Всъщност DLC-то Broken Steel я добави в оригиналната игра, но с известно закъснение.
Разбира се, днес стандартите са такива – при заглавията с отворен свят да имаме съдържание и след приключването на основната сюжетна нишка. В този ред на мисли не е някакъв шок, че ще имаме пълна свобода във Fallout 4 – но е добре тези неща да са изрично споменати, нали?
Fallout 4 очакваме на 10 ноември за PC, Xbox One и PlayStation 4.
Още по темата
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл



3