hategame logo
Funcom ще правят Dune игри
пуснато на 27 февруари 2019 от pseto
dune new
Студиото Funcom, което последно пусна Conan Exiles, е сключило договор за разработка на Dune игри. Той е за период от шест години, в който ще видим „най-малко“ три заглавия.

Като платформи се посочват „PC и конзоли“, с други думи едва ли говорим за мобилни продукти. Което е супер.

Но пък от друга страна – за какви игри иде реч? Засега Funcom са мълчаливи.

Определено ще е интересно да научим повече по темата. От една страна Funcom се справят добре визуално, но от друга – студиото е специализирано по-скоро в MMO игрите. Така можем да се запитаме какво ли ще е качеството на нещо по-различно откъм жанр.

Коментари
lyubohar avatar
lyubohar
01 март 2019
Dune игрите на Westwood Studios бяха доста добри. Не виждам причина да не се възроди традицията, дори и жанрът да е друг.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл