hategame logo
Hellgate: London се преражда
пуснато на 25 октомври 2018 от pseto
hellgate london mmorpg bezplaten model
Hellgate: London ще бъде изтупан от прахта с пълна сила следващия месец. Прероден вариант на играта ще бъде пуснат в Steam на 15 ноември, научаваме от изявление на разпространителя HanbitSoft и разработчика T3 Entertainment.

Така скоро предстои да видим дали ще има някакви смислени подобрения в заглавието, появило се през 2007 година, или напротив. Към момента по-скоро изглежда, че корейците HanbitSoft предимно доят интелектуалната си собственост.

Те се сдобиха с Hellgate: London през 2010 година, тъй като оригиналните разработчици Flagship Studios имаха финансови проблеми. Година по-късно видяхме и free-to-play ревизия на RPG играта.

И ето, че известно време след това се появява и нова версия.

Ще е интересно да видим дали късметът за Hellgate: London ще се промени най-накрая. Играта бе дело на куп бивши кадри на Blizzard, включително и създатели на Diablo II. Съответно се очакваше много от играта. Куп бъгове обаче успяха да помрачат премиерата на Hellgate: London. Но кой знае, може би всичко ще стане от третия път?

Коментари
Изтрит потребител avatar
Изтрит потребител
25 октомври 2018
Изтрит коментар
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл