Nintendo остава на E3
пуснато на 11 декември 2018 от pseto

В последно време някои големи компании започнаха леко да се отдръпват от E3 – водещото изложение в гейм календара. Първоначално това бе EA, които започнаха да правят свое мини събитие около дните на E3. Наскоро подобни планове обяви и Sony.
Но какво остава за Nintendo?
Японците ще продължат да залагат на E3 и то без никакво замисляне.
„Петте дни на E3 генерират повече шум за нашите игри, отколкото... което и да е друго събитие“, казва Реджи Филс-Ейм, шефът на Nintendo за двете Америки. Той добавя, че на изложението хората идват, за да видят първи геймплей от куп игри (а и да ги пробват), което е важно за японската компания.
Редно е да отбележим, че докато за някои компании E3 е задължително събитие, то сякаш блясъкът на изложението започва да намалява. А пък един Gamescom набира скорост. Но какво ще предложат водещите събития догодина?
Още по темата
Коментари
igra4
12 декември 2018
Sony са достатъчно велики и божествени, че да участват в някакво си Е3. Достатъчно големи са да организират свое собствено събитие 
pepito
14 декември 2018
Или достатъчно нахални, нагли и безцеремонни до степен да не уважат милионите си фенове като покажат евентално новости за бъдещата си конзола или поне игри които същите тези милиони фенове от цял сят чакат с нетърпение...
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3