
Е, Origin Access беше ъпгрейднат. Услугата вече има премиум вариант, който ще струва трийсетина лева на месец. Какво получавате срещу тази сума? Достъп до всички нови игри на EA в пълен вид.
FIFA 19. Battlefield V. Anthem. Това са няколко от големите премиери, които чакаме в следващата половин година. Които нормално ще ви костват едни 350+ лева общо. Но абонамента за Origin Access ще ви струва двойно по-малко – 180 кинта. Като ако дадена игра ви омръзне – спокойно може да спрете плащането му.
Разбира се ако планирате да цъкате Battlefield V примерно година, то очевидно е по-добре да си го купите по „нормалния“ начин. Но пък ако имате навика да отделяте едни 50-100 часа за игра месец-два около пазарната й премиера и след това да я захвърляте в полза на нещо ново – тогава Origin Access определено ще ви пести пари.
Досегашният вид на услугата също ще си остане. Той ще бъде наричан Origin Access Basic, като ще ви осигурява всичко, което и досега.
Редно е да отбележим, че тази услуга ще е достъпна за притежателите на PC. Екстрата е налична и за Xbox One под названието EA Access, но явно там премиум вариант няма да е наличен.
Още по темата
На последната ФИФА дето играх, дори не докоснах ФУТ-а.
Но идеята е ясна - човек да плати абонамента, да забрави да го спре и да си текат парите. Реално аз Origin Access го плащах една година, преди да се сетя да хвана да го спра.
Ся там десетина лева са, ама пак са си пари. Но тук със сигурност няма да забравя. ![]()



3