hategame logo
Resident Evil 4, 5, 6 за PS4 и Xbox One
пуснато на 26 февруари 2016 от pseto
resident evil 5

Три Resident Evil игри ще се сдобият с версии за настоящото конзолно поколение. Става дума за Resident Evil 4, Resident Evil 5 и Resident Evil 6, обявява официално Capcom. И трите заглавия ще се появят в продажба до края на 2016 година.

Първо ще видим Resident Evil 6. Хорърът ще включва всичките си DLC-та и ще струва 20 евро. Премиерата ще се случи на 29 март.

По някое време през лятото пък ще видим Resident Evil 5. Четвъртата игра от серията ще се появи в продажба през есента – също не е ясно кога точно. Четвъртата и петата част отново ще струват 20 евро и вероятно ще включват всичките си налични DLC-та.

Иначе в последно време Capcom имат навика да пускат все повече римейкове на стари свои игри, макар че в случая става дума за PlayStation 4 и Xbox One портове. Конкретно с Resident Evil компанията имаше успех – преработените версии на първите игри от серията бяха приети доста положително от геймъри и критика.

Коментари
bojosan avatar
bojosan
26 февруари 2016
Аз си свалих безплатно за One Resident Evil: Revelations 2 и сега вдигам левъли в райд.
Macks avatar
Macks
26 февруари 2016
Ако не си минал историята, направи го. Много е добра поне според мен и самия геймплей е направен повече като класиките навремето - survival horror.
Относно новината - беше ясно, че ще ги направят, кактто бяха тръгнали. Четворката е много добра игра, на петата щях да умра от скука на 2-3-4 пъти, а шестицата още не съм я играл.
bojosan avatar
bojosan
26 февруари 2016
Минал съм всичко на 360.Левъл 100 съм,последен.Но сега ми изпадна без пари за One и я преигравам.Графиката е съвсем различна,а и голямо шоу става в онлайн с някой пич в co-op.
Включете се в дискусията
Отговор на
Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл