Switch с 22 милиона продажби
пуснато на 31 октомври 2018 от pseto

Nintendo Switch вече може да се похвали с над 22 милиона продажби. Това става ясно от обявени финансови резултати на Nintendo.
От тях става ясно, че в рамките на последното финансово тримесечие на компанията портативната платформа е лансирала 3.19 милиона бройки. Или с други думи темпото не намалява.
Не само това, но и скоро ще дойде шопинг маратонът, популярен в доста западни страни, а напоследък и у нас с име Черен петък. Тогава куп джаджи отбелязват скок в продажбите и несъмнено Switch ще е една от тях.
От Nintendo ни разкриват и какво е положението на софтуерния фронт. Геймърите са се сдобили със 111 милиона копия от игрите на Switch – или средно по 5 игри на купена бройка от конзолата.
Още по темата
Коментари
vldir
31 октомври 2018
Кога е тоя черен петък?
igra4
31 октомври 2018
Напълно заслужено, изкараха, а и ще изкарат още добри игрици Нинтендо, радвам се за тях.
hyper
31 октомври 2018
Това да можеш да пуснеш и да спреш игра по средата за по 2 секунди е безумен коз, силна машинка.
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3