Zynga губи пари... отново
пуснато на 07 август 2015 от pseto

Е, ако сме научили едно нещо от серията Diablo, то е, че злото никога не умира наистина. Явно същото важи и за Zynga. Една от най-неприятните гейм компании напоследък, която по едно време имаше значителна популярност с FarmVille, CityVille и разни други подобни Ville-ове отново губи пари.
За периода април-юни Zynga е на минус със 7.6 милиона долара. Интересно е, че миналата година по това време дружеството беше на зелено – спечели 2.8 милиона долара.
Най-силно се представя мобилната дивизия на компанията – тя записва скок в приходите от 30% до 115 милиона долара. Общите приходи на цялата компания пък са 200 милиона долара – тоест смартфоните и таблетите са водещият бизнес на дружеството.
Ако очаквате обаче Zynga да умре скоро – то това няма да се случи. Компанията има 1.1 милиарда долара парични резерви, които ще я държат жива още известно време.
Включете се в дискусията
Отговор на
Потребителско име или ник
Парола
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл




3